לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2008, 08:00
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה חשבתי עליך אתמול בלילה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרדון-סיני שמתחילה ב "פשוט לא עובד ."

בדר"כ אני מייחסת חשיבות רבה למה שעולה לי בראש באופן אסוציאטיבי מבלי משים. מה שעלה לי בהקשר שלך הוא: להמנע מלהציע פתרון. נזכרתי באחד משיעוריו של הרב לייטמן בקבלה. לפי מה שאני הבנתי (וזה בכלל לא בטוח שהבנתי נכון) דרכו של אדם אל הרוחניות (כפי שהקבלה מגדירה אותה, לא המונחים שלנו) אינה סוגה בשושנים. שום דבר לא מסתדר לו. אין לו מזל. במילים שלי: דרך של ייסורים. הדרך לצאת מהייסורים האלה היא למצוא פתרון מסויים מאוד. (סתם לשם הידע לפי לייטמן הפתרון הנכון ביותר מציעה אך ורק הקבלה, אבל נעזוב את זה כרגע. זה לא מתאים לכאן). אפילו שהבעייה יכולה להיות זהה עבור מספר אנשים, הפתרון תלוי ברמתו הרוחנית של האדם. רק לשם ההסבר "חוסר" רוחניות הוא דרגה של רוחניות. בדיוק כמו שיש לך במתמטיקה מינוס או 0.02 וכו'.
זה מה שעלה לי בראש.
ואיך זה קשור אליך?
כפי שאמרתי בתחילת דברי: להמנע מלהציע פתרון, כי אנחנו הרי לא יודעים באיזו רמה אתה נמצא ואיזה דברים אתה צריך לעבור. ייתכן שאתה נמצא במצב שבו אתה חייב לעבור את הדברים האלה ולא משנה מה תעשה זה לא יעזור לך בינתיים.
ומה עוד?
נכון לעכשיו כל הפתרונות שמצאתי לגבי איך להתחיל עם בחורה לגבי איך להשיג זוגיות הם פתרונות של אנשים אחרים. דייטים, שיכלול משחקי כוח, מיילים, ICQ, לנסות להתחיל ולדבר באוטובוס ובכל מקום אחר אלו פתרונות הגיוניים של החברה שאמורים להגביר את הסיכויים למצוא בת זוג.
אבל זה לא עובד.
אם משהו לא עובד זה אומר שצריך לשנות שיטה, גישה.
אבל אם לא זה, איזה פתרונות יש? אין.
אז זהו, שיש. לך יש פתרון אישי מותאם לך. ייתכן שכדי למצוא אותו אתה חייב לעזוב את הרציונל ולהניח לו בצד כי הוא לא הוכיח את עצמו. ייתכן שאתה צריך לתת ללב להוביל אותך. ייתכן שאתה צריך להכניס הוראה לתת מודע או לאינטואיציה שהפעם יפסיקו לבזבז לך זמן וידריכו אותך לעשות את הדברים הנכונים ואת הצעדים הנכונים שיובילו אותך לאותה בת זוג. בלי בזבוז זמן על כאלה שלא יצא מהן כלום. שהתת מודע יוביל אותך לבול פגיעה.
פתרונות הגיוניים שמבוססים על סטטיסטיקה לא עובדים עבורך. הפתרון הנכון נמצא בתוכך ואני הצעתי דרך שאני מכירה שיכול להוציא אותו החוצה. בטח יש עוד דרכים, אבל את זה רק אתה יודע.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר