לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2008, 22:25
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
כמה שאלות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shirhos שמתחילה ב "מישהו =[["

אני מבין שהם באותו בסיס אבל במחלקות שונות ולא מתראים יותר מידי
האם יש לה את הטלפון שלו ואם כן ממי?
האם היא התלהבה מהחיצוניות שלו כי אני מאמין שאם היא לא מכירה אותו כמעט אז רק הוא נראה לך חמוד / חתיך וכו?
האם היא מסוגלת כשהיא כן תפגוש אותו מתי שהוא לדבר איתו או גם זה מפדח מידי

אני רואה 2 אפשרויות
1. לתאם כך שכן יצא להם להפגש ולהציע לו לצאת או לנסות לפתח כמה מילים ולהחליף איתו טלפונים
וכיוון שאין להם מישהו שיכול לגשר ובקושי מתראים היא תצטרך להתחיל איתו
2. להשאיר פתק עם השם והטלפון ולכתוב למשל שהוא מצא חן בעיניה והיא תשמח לדבר איתו ולקוות שהוא יתקשר

שיהיה לה בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-02-2008, 19:18
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי *רוז* שמתחילה ב "משהו שחברה שלי עשתה: היא..."

חח שתגיד לו שאיבדה את הפלאפון שלה ואם אפשר שניה שיחה.. אוי מעולה.. אחלה רעיון רוז!!
שתנסה למצוא משהו משותף איתו מקרוב עד כמה שאפשר ואז כבר תחליט אם היא רוצה איתו משהו או לא..
ועם כן..אז ככה לפתח שיחה על הדבר המשותף.. או לדבר כבר עם מישהו שמשרת איתו באותה יחידה(מישהי אולי?) ולברר טיפה.. אחרי זה זה גם קצת מתגלגל:היא אמרה שאתה חמוד..
למרות שאני מאמינה בדוגרי ללכת ולדבר.. אבל אני מאמינה שגם לקפוץ ממטוס בלי מנצח זה להיט...אז..מי מקשיב לאמונות שלי?

תעשי לה שיחת מוטיבציה על ביטחון ושאם היא לא תדבר איתו היא תפסיד..
מקסימום..כולה בן.. (שכולם הולכים ובאים).

ישן 07-02-2008, 22:29
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אני אגיד לך מה אני עשיתי פעם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shirhos שמתחילה ב "מישהו =[["

פעם פגשתי מישהו ממש במקרה והוא התרשם מהעזרה שנתתי לו. יצא לנו לדבר קצת וזהו. רק אח"כ פיענחתי שאולי - אולי מצאתי חן בעיניו, אולי יש פה התחלה כלשהי. לא הכרתי אותו כלל, אין לי שום מושג לאיזו מחלקה הוא היה שייך, רק ידעתי ששנינו אותה אוניברסיטה. אז כל הזמן קיוויתי שאולי עקב כך אפגוש אותו שוב. סיכויים קטנים מאוד, וכמעט אבדה לי התקווה, ופתאום, אחרי חודש אני פוגשת אותו. הפעם החלטתי שאני לא נותנת לו לברוח מבין הידיים שלי, וביקשתי את הטלפון שלו, ובקול כזה שנשמע כאילו לא קרה כלום שאלתי אותו אם אוכל להתקשר אליו מידי פעם כדי לדבר. סתם לדבר. הוא לא סירב ונתן לי את הטלפון שלו. ברור שהוא לא טיפש והבין מה אני רוצה מהתחלה. אח"כ הצלחתי לבקש ממנו שהשיחה תהיה פגישה קצרה במקום ניטרלי. גם לזה הוא הסכים. אח"כ שאלתי אותו אם אני יכולה להכיר אותו יותר.
מכאן והלאה כבר אין מה לספר. אין המשך טוב כי הוא לא בנאדם אבל זה כבר סיפור אחר.

בכל מקרה הנקודה היא שקודם כל לחברה שלך יש סיכויים טובים. אמנם היא מתראה איתו בקושי, אבל בכל זאת יוצא לה. אז היא יכולה לבקש ממנו את הטלפון שלו כדי סתם לדבר איתו כי הוא ניראה לה בעל חוש הומור או שניראה לה שיש להם שפה משותפת או ניראה לה שהוא מומחה בסרטים והיא היתה רוצה לשמוע את דעתו, או שהוא פלספן ומעמיק והיתה רוצה לדבר איתו על הדברים החשובים של החיים - בקיצור אלף סיבות יותר "מקוריות" וכאלה שיכולות להשתמע לשתי פנים. כלומר היא לא תצא מפודחת. יש פתח מילוט: הוא סה"כ מתמחה בתחום מסויים (הומור למשל) והיא היתה רוצה יורת ללמוד/להנות מזה וזהו. לא משהו רציני. מכאן, היא יכולה לבקש ממנו שייפגשו כי קשה להם להתראות עקב הנסיבות.
שיהיה לחברה שלך בהצלחה, ואני באמת מאחלת לה שאם בכל זאת יקרה משהו, אז שהוא יהיה בנאדם ויהיה שווה את זה.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 11-02-2008, 23:24
  mikiller mikiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.07
אני מסכים איתך
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "מי שמתבייש- מתייבש- וזה..."

ים כחול עמוק אני מסכים איתך לחלוטין בתור בנאדם בישן מי כמוני מבין תמקרה.

מה שאני מציע זה שפשוט תנסה וזה לא חייב להיות רק במובן של לקחת מספר טלפון ולהיות קיצונית הרי מה הבעיה היא רואה אותו מידי פעם נגיד פעמים בשבוע ..
בזמן המתנה לחדר אוכל בשקם בכל מקום בבסיס אפשר לדבר איך קוראים לך ? מאיזה מחלקה אתה ? אהה וואלה מענין מה אתה עושה תכלס ? תפקיד מענין ? אהה סבבה
אני במחלקה א' עושה X Y Z לא כיף חרא בקטנה .. תקפוץ להגיד שלום וזהו ..

למחרת בשק"מ רואים אחד תשני אלהן מה מה המצב הכל טוב? מצוין יופי איך עבר היום אהה סבבה..
אחרי 3 או 5 או 10 פגישות אפשר להחליף טלפונים וזה לא יראה כאילו מתחילים אחד עם השני ..
וסביר להניח שזה יקרה מהר מהרגיל בקיצור עם יהיה פוטנציאל לקשר זה יקרה..
בהצלחה ותגידו לי מה אתם חושבים על הרעיון ?
בעיקר מה חברה שלך שם בבית הבישנית חושבת ?

ואם היא בכל זאת תשאר לבד אז אני כאן

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:08

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר