לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2008, 11:37
צלמית המשתמש של נחש מורעל
  משתמש זכר נחש מורעל נחש מורעל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נחש מורעל שלח הודעה דרך MSN אל נחש מורעל Facebook profile
מחפש דתל"שית לקשר רציני (אבל אפשר גם לא דתיה...) גיל 18-20

ציטוט:

"...למדתי בבית ספר דתי, לבנים בלבד. כשאני מציין את זה בפני אנשים חילוניים, אני רואה את הבעת פניהם המרחמת, שתוהה בשקט איך חייתי עם עצמי. לפעמים הם חושבים שאני סוג של מלאך שנשלח כדי לגרום להם להבין את המזל העצום שהיה להם. הרי הם גדלו בסביבה חילונית למהדרין, מקום בו הבנות לא שמעו על איסור נגיעה וכל השאר'.

אבל החילוניים אולי מרוויחים בנות, אבל מפסידים תובנות. הנוער החילוני דהיום, בעיקר תסלחנה לי בנות ישראל הלא-כשרות, גדל בסביבה של בורות וחוסר ידע. אני כל כך אוהב לראות את הפה שלהם נפער למשמע איזה ציטוט שנושא ריח של תנ"ך: מין חמלה מהולה במבוכה. הרי אפשר להמציא דברים ולשייך אותם לנביא זה או אחר בלי שיהיה להם מושג שזו המצאה מוחלטת.

אלוהים זה לא מה שהיה פעם

לכן, הבחורות החילוניות לעולם לא יספקו את תאוותי, ולא אמצא ביניהן את נערת חלומותי. החלום שלי היה ונותר נערה דתייה לשעבר. דתל"שית. כזו שעברה, כמוני, את הויה-דולורוזה של הציונות הדתית והחליטה שדי לה בכך. כזו שקראה את כל הספרים הרלוונטיים, אבל לא מעדיפה את הרב אבינר. כזו שיהיה אפשר לדבר איתה על הרמח"ל והיא לא תחשוב שזה שיר ממש יפה של אביתר בנאי; כזו שיהיה לה מושג מי זה בכלל. כזו, שנשב ביחד ונבין שכל רגע של יחסים רומנטיים בלי חתונה זה לא באמת חטא. שלאהוב באמת זה עניין שלנו, ושלנו בלבד, ולא אלוהים ולא הרב אבינר יחליטו מה צריך להיות אורך השרוול שלה.

אבל משום מה כמעט ואין כאלו. לפחות לא מהזן שלי - דתל"ש, שעל אף שהחליט באופן סופי על כיוון החיים שלו, יישאר תמיד קרועים בין שמיים של קודש לאדמה מלאה בחול. בינתיים את הרחובות שלי ממלאות פריחות צעקניות עם פחות מדי בגדים ופחות מדי שכל. ובבית, הן יושבות בשבת עם מוזיקה, ובמקרה הטוב ספר של ליבוביץ', וחושבות שאלוהים זה לא מה שהיה פעם.

מתוך וואלה

מחפש דתלש"ית כמוני לקשר רציני.

אבל גם בנות לא דתיות שמעוניינות יכולות להגיב גם..

בגיל 18-20

נערך לאחרונה ע"י נחש מורעל בתאריך 17-02-2008 בשעה 11:40.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:00

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר