לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-02-2008, 18:59
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
טיול שנתי או לרדת לאילת עם חברים?

אז ככה,אני כתה יב,שנה אחרונה שלי..
בתחילת מרץ יש לנו טיול שנתי לאזור אילת(לא מגיעים לעיר).
נכון לעכשיו אנחנו אמורים לישון באוהל,כל השכבה ביחד באוהל בדואי(בנים ובנות לבד).
חלק גדול מהחברים שלי לא יוצאים וחלק הצהירו שהם לא ממש רוצים לצאת,ולי אישית אין ממש חשק להיות עם כל היצורים והערסים של השכבה שלי באותו אוהל,ובמיוחד כשרוב החברים שלי לא יוצאים(יש כמה שכן).
מה אתם אומרים כדאי לעשות?לצאת בכל זאת או לרדת לאילת עם כמה חברים לבד?
שנה שעברה הייתי ב2 טיולים שנתיים,אני יכול להגיד שבשניהם היה נחמד וזהו,אני לא מתחרט שיצאתי אבל אם הייתי נשאר בבית גם לא הייתי מתחרט(עברתי בית ספר באמצע שנה אז יצא שהייתי עם כל אחד מהם)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-02-2008, 21:37
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי אלון מלכה שמתחילה ב "אל תעשה שטויות, זאת השנה..."

ציטוט:
אל תעשה שטויות, זאת השנה האחרונה שלך וגם הטיול האחרון שלך אז גם אם אתה לא הכי מסתדר שם עם הילדים תילך כדי שבעוד כמה שנים כתסתכל על השנים שלך בתיכון לא תגיד "איזה באסה שלא הלכתי", בסוף שנה גם בטח יראו תמונות וסרטונים של הטיול במופע סיום ובספר מחזור ואני בטוח שזה לא יעודד אותך העובדה שאתה לא מופיע שם אז... תחשוב שנית <

יש היגיון במה שאתה אומר. אבל לתמונות עם פרחות וערסים מעצבנים מהטיול השנתי אין משמעות אם יש לך חברים אמיתיים שאיתם אתה רוצה להישאר ולצאת אבל הם לא יוצאים לטיול... אתה תישאר עם החברים האמיתיים שלך, ולא תצא לטיול.
מבחינתי, בסוף יב' אני אזרוק לפח את הספר מחזור (כמובן במקרה שבו לא אתחבר בצורה מיוחדת לאנשים בשכבה שלי) ואת החולצה המעפנה שבטח יכינו וגם את הדיסק שיגיע עם כל הסרטונים והתמונות.
זה פשוט לא חשוב או משמעותי.

תישאר עם החברים האמיתיים שלך ורד לאילת... לא תתחרט.
ישן 16-02-2008, 17:49
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "לא ניסיתי לדפוק ת'משטרה! זה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hellllllo
לא ניסיתי לדפוק ת'משטרה!
זה נכון שהצעירים אשמים כאן..אבל תפקיד המשטרה הוא למנוע מצעירים כאלה להשתולל על הכביש, אם הם לא עושים את זה אז מה בעצם הם כן עושים..?

בוא נקח דוגמא של נערים סוררים והוריהם היקרים, הנערים הולכים ועושים שטויות, וברור שזו אשמת אם קורה משהו כי הם בכל זאת בגיל שהם מבינים מה הם עושים..אבל תפקיד ההורים הוא לחנך אותם..

!

מה אם אני אגיד לך שעל כל תאונה כזאת שיש המשטרה מונעת עשרות אחרים, אי אפשר לצפות מהמשטרה שתמנע את כל התאונות בדיוק כמו שאי אפשר לצפות מהצבא ללכוד את כל המחבלים או לצפות מההורים לקלוט אם הילדים שלהם מעשנים חשיש... אז קורה, אין מה לעשות חוץ מהסברה ולקוות לטוב...
ישן 16-02-2008, 17:57
צלמית המשתמש של hellllllo
  משתמשת נקבה hellllllo מנהל hellllllo אינו מחובר  
..........مديرة..........

חבר מתאריך: 01.02.07
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי mt999 שמתחילה ב "[QUOTE=hellllllo]לא ניסיתי..."

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A6...0% D7%A6%D7%97

ב-6 בנובמבר1993 נהרגו ארבעה צעירים בכביש הערבה בהתנגשות חזיתית בין רכבם הפרטי ובין משאית.הארבעה,משה ("מוש") מילר, דניאל מרכוס, אבי לוי וערן פרחי, חזרו מחופשה באילת.מצלמת הוידאו שלהם הנציחה כל רגע בנסיעה וגם בחופשה.הנהג משה מילר נסע במהירות גבוהה במכונית אלפא רומיאו שהייתה שייכת לדניאל,ליד מושב עין יהב איבד מילר את השליטה ברכב והתנגש במשאית שנסעה בנתיב הנגדי והארבעה נהרגו במקום כתוצאה מההתנגשות החזיתית.מספר ק"מ לאחר היציאה מהעיר ניצפו הארבעה על ידי ניידת משטרה כשנסעו במהירות של 115 קמ"ש אך הניידת לא עצרה אותם. [!!!]

אולי המשטרה לא יכולה למנוע כל תאונה, אבל כשהם רואים מכונית נוסעת על 115 קמ"ש מה שבטוח הם חייבים לעצור את המכונית הזאת ולא לשבת בחיבוק ידיים..וזה היה מונע את התאונה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:24

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר