לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2006, 09:03
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
מחפש אשכול התייעלות- מדור סיירות

באשכול זה ננסה להעלות כאן את מירב הבעיות שתוכלו למנות בתפקוד של מדור סיירות.
האשכול יישאר למשך זמן רב (בין שבוע לשבועיים) ע"מ לקבל תמונה כללית גדולה מקרב המלש"בים, ונסיון לכלול כמה שיותר אנשים ב"סקר" הזה.

נבקש מכם לכתוב באשכול בעיות ספציפיות שנתקלתם בהן במדור סיירות, אך להמנע מלתאר מקרה פרטי אלא לנסות להתמקד בשורש הבעיה (מחסור בכח אדם, חוסר מקצועיות, העדר משמעת, חוסר ייצוגיות וכד').

במועד מאוחר יותר אשתדל להגיש את התגובות למדור סיירות, באופן מתומצת ועיקרי.

אנא המנעו מכתיבת תגובות מתלהמות, שכן אלו יימחקו. אין פה כוונה לעשות "עליהום" על גופים אלו או אחרים, אלא לנסות באמת להביע דעה של ציבור מלש"בים מסויים.

אני בדעה שככל שמס' האנשים יהיה גדול יותר, ההתיחסות לענין תהיה עניינית יותר, שכן כוחם של רבים עולה על כוחו של האחד.

עכשיו תורכם לכתוב

סיון.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2006, 13:35
  makaveli_il makaveli_il אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אשכול התייעלות- מדור סיירות"

צריך הרבה מזל כדי ליפול על נציג שבאמת אכפת לו ומעוניין לעזור.
אולי שפשוט תומר את המשפט הבא ותראה איך הקסם פועל: "אני מעוניין לדבר עם הקצין שלך שיטפל בבעיה שלי ולדווח לו עליך מאחר ואני מרגיש שאתה לא עושה את עבודתך כראוי ואני לא מוכן להיות קורבן לכך"..ואם גם זה לא עוזר פשוט לומר לו שאתה רוצה לקבל ממנו את שמו המלא, דרגה ומספר אישי. זוהי חובתו אם אתה מבקש..
טלפונים:בעיה, לא תמיד עונים..
שירות:צריך מזל ליפול על אנשים אדיבים ובמצב רוח טוב.

ישן 15-12-2006, 14:54
  לוגיין לוגיין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.06
במקרים רבים הייתי מגדיר זאת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אשכול התייעלות- מדור סיירות"

כ"חוסר אנושיות"-
נפילה בין הכסאות.אני ניגשתי לדוגמה לגיבוש חובלים,הוא נדחה בגלל כמות אנשים כך שאלה שיסיימו אבל לא יעברו את הגיבוש הדחוי לא זכאים לגיבושי המשך "כי גיבושי היחידות הללו כבר התקיימו".למזלי עברתי אבל מה עם אלה שלא? זכות לגיטימית להבחן ל669 צוללות ושלדג סגורה בפניהם.כמה שלא תדבר ותשכנע (וחבר שלי ניסה) לא יעזור.
אנשים רבים וטובים פשוט נופלים בין הכיסאות במקרים מסויימים.36 איש בגיבוש שלי ,פשוט חבל.

הפקת מידע-כל פעם שמתקשרים אליהם (אחרי ההמתנה המתישה) צריך ממש בכוח לסחוט מידע מהאדם מולך,שבדרך כלל זורק תשובות לא אכפתיות לאוויר בקמצנות מפתיעה-כואב לו להסביר לך או מה?
ישן 17-12-2006, 17:23
  Zeph Zeph אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
אוקיי... נתחיל

אז ככה:

1. מכירים את המענה של "היחידה כרגע בחופשה, נענה לטלפונים ב10"? אז יש את המענה הזה יותר מדי. כל הזמן. ובשעה עשר כשהם אמורים לחזור הם רק מחליפים את המענה להגיד שהם חוזרים באחת בצהריים. ונחשו מה? באחת בצהריים הם מחליפים את המענה שיגיד שהם חוזרים בשלוש, ומאז הם כבר לא עונים ואפשר לנסות רק מחר במקרה הטוב. פעם זה נגרר כמעט שבוע.
אני לא יודע איך לקרוא לזה. חוסר מקצועיות? הולכת הציבור שולל? התחפשנות? לא יודע.

2. מענה אנושי מגעיל. אני לא אומר שזה כולם, אבל בהחלט הרוב הגדול. יצא לי לדבר נראה לי עם כל הפקידים שם ואני חייב לומר שפשוט הרגשתי כל פעם מחדש שהם עושים לי טובה שהם מדברים איתי. אולי זה כי נמאס להם ממה שהם עושים ואין להם סבלנות. אני לא יודע. אבל הם אמורים להיות שם בשביל לעזור והם אמורים להיות אדיבים ורובם פשוט גועליים בטלפון, לא מראים נכונות לעזור, עונים בתשובות קצרות ואדישות ומנסים להיפטר ממך בכל משפט, כדי לנתק את השיחה כמה שיותר מהר. ותאמינו לי שלי יצא לדבר עם כולם שם, זה אולי היה לפני די הרבה זמן אבל העיקרון זהה.

3. חוסר איכפתיות למקרה שלך. אני שלחתי אינספור פקסים והם זרקו לי את כולם. לקח חודש וחצי רק עד שמישהו בכלל קרא אותו. וזה היה רק אחרי שדרשתי לדבר עם מישהו בכיר יותר גם אינספור פעמים. קשה לתאר את תחושת הזילזול שהם מעבירים כשהם איתך בטלפון וקוראים רק את השורה האחרונה שבפקס ואין להם מושג על מה מדובר. בכלל כל הטיפול במקרה לקח יותר מדי זמן. פשוט הרגשה מגעילה שאתה בבעיה והם שאמורים לעזור לך, בכלל לא איכפת להם, עד כדי כך שהם לא מוכנים להקשיב\לקרוא.

4. חייב לציין, אומנם, שהייתה בחורה אחת, חיילת שענתה לי באדיבות ועזרה לי מאוד. זה היה מקרה די נדיר.

5. לא יכול שלא להשוות את היחס המחפיר הזה למקומות אחרים. מדור צוות אויר לדוגמא? האנשים שעונים לטלפון במדור צוות אויר מדברים איתך באדיבות, כמו אל בני אדם, רוצים לעזור, נחמדים. כך גם בלשכת גיוס ירושלים שאני משוייך אליה. במדור סיירות לא רק שלוקח שעה וחצי עד שהם עונים לטלפון, אם הם בכלל שם, גם ברגע שהם כן עונים הם מדברים איתך בזילזול ולא רוצים לעזור. יש להם הרבה מה ללמוד לטעמי ממקומות אחרים שנותנים מענה אנושי.. הפקידים\ות במדור סיירות צריכים ללכת "להתחנך" אצל הפקידות במדור צוות אויר.

זה רק דברים בודדים, יש עוד הרבה מה לומר על מדור סיירות, וכל מה שאמרתי עד עכשיו זה בלי אפילו להיכנס לסיפורים אישיים אלא בכלליות בלבד... ומדובר רק על הפקידים כי רק ברגע שהעברת את המקרה שלך למעלה נתקלת באיכפתיות, לפעמים גם היא מועטה. בסופו של דבר יכול להיות שהמקרה נגמר יפה אבל זה אחרי סבל רב, עינוי ממושך ומורט עצבים ממש מצידו של המלש"ב, עד שמישהו יקשיב וינסה לעזור, בדר"כ זה יהיה מישהו עם דרגה גבוהה יותר.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר