לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-02-2008, 13:42
  משתמש זכר boazor boazor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
למה יצאנו מעזה ואיפה ה"שלום".

הטעות הכי גדולה שיצאנו מעזה באמונה שזה יפסיק אז זהו שלא
הגיע הזמן שאנשים יבינו , פה לא יהיה שלום זה או אנחנו או הם נקודה
האיסלם לא יקבל שילטון של אף אחד ואנחנו לא נסכים להיות תחת שילטון
איסלמי .
כל פעם שאני מנסה להבין אותם אני מגלה מחדש שזאת פשוט אשליה
אנשים הגיע הזמן להוציא את כוחה אמיתי של ישראל כוח האחדות
מספיק לחשוב שאם נלך לעבודה ועוד יום יעבור אז הכל יפתר זה לא יקרה
השלטון שלנו הוא שלטון של כסף וכסאות את אף אחד לא מעניין
האזרח הקטן תראו דוגמא הכי פשוטה מה הפרוש של צה"ל - צבא הגנה לישראל
מי זה בדיוק ישראל ההגיון הבריא אומר שזה האזרחים , כנראה שבשלטון חושבים
שהחיילים הם ישראל אז זהו שלא החיילים הם רק חלק מהעם כולנו היינו בצבא
אף אחד לא רוצה לשלוח חיילים לקרב שחס וחלילה ומישהו יפגע אז הוא יחטוף
מה שאנשים לא מבינים יש לצבא תפקיד זה להגן לא להתגונן מה אנחנו פחדנים
הצבא חזק השלטון פחדן הכיסא יותר חשוב מכמה תושבים בדרום.

אנשים החלום שלי להיות מנהיג המדינה כי המדינה הזאת יותר חשובה לי מהחיים
שלי אני אבא לשניים ואני מוכן להלחם במי שינסה לפגוע בי או במשפחתי
ואני לא אברח כדי להגן על משפחתי אני אלחם בשביל העתיד כי השלום
לא יהיה פה ולא בגללי בגלל שיש עמים שחושבים רק כוח ומי שחושב כוח
צריך לדעת שגם לצד השני יש כוח והרבה .

משהו קטן מהיסטוריה גם יפן חשבה לנצח את ארה"ב זה עלה להם ביוקר
איך אמרו בסרט פרל הרבור "נקווהשלא שהערנו ענק משנתו" משהו כזה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-02-2008, 23:24
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
תהליך ההתנתקות אמור להיות צעד אסטרטגי, אולם כדי לנצל את מלוא הפוטנציאל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי boazor שמתחילה ב "למה יצאנו מעזה ואיפה ה"שלום"."

שטמון בתהליך זה היה על ישראל לצאת למבצע צבאי נרחב לאחר התהליך (או לפחות מהרגע בו נחתה רקטת הקסאם הראשונה לאחר התהליך).

באותה תקופה לישראל היה קרדיט עצום בעולם על כך שהתהליך בוצע והוכחה לכך שישראל חפצה באמ ובתמים בשלום עם הפלסטינים. אותו קרדיט היה מאפשר לנו לצאת לפעילות צבאית אינטנסיבית אשר היתה משרתת שתי מטרות:
א) החלשה פיזית של ארגוני הטרור בעזה.
ב) הוכחה לעם הפלסטיני כי ההתנתקות אינה תוצאה של נצחון החמאס על ישראל ובכך למנוע את העלאת התמיכה בחמאס שהובילה בין היתר לנצחון החמאס בבחירות והשתלטות החמאס על הרצועה.

לצערנו הרב הממשלה הנבחרת החליטה, כנראה בגלל שהרגישה שהיא חייבת להראות בכל מחיר שיש שקט לאחר ההתנתקות כדרך להצדיק את הפעולה והחשש שפעולה צבאית לאחר ההתנתקות תהוה נשק בידי אלו שהתנגדו למהלך לנגח את הממשלה בטענה שההתנתקות נכשלה כי צה"ל פועל בעזה, לא לבצע פעולה קרקעית נרחבת בעזה, ואת התוצאה אנחנו יכולים לראות היום.

אני חושב שהתוצאות החיוביות היחידות של תהליך אוסלו וההתנתקות היא שהמון אנשים המוגדרים כשמאלנים (כלומר, שואפים להסכם שלום עם הפלסטינים ולפתרון של שתי מדינות לשני עמים) מרגישים כיום שהנסיון להגיע להסכם שלום עם הפלסטינים נכשל והם מוכנים כעת לנקוט בצעדים כנגד אותה אוכלוסיה, צעדים להם הם סירבו בעבר.

נערך לאחרונה ע"י stoned בתאריך 10-02-2008 בשעה 23:26.
ישן 12-02-2008, 11:17
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
זה בדיוק מה שאמרו על לבנון
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי elsz שמתחילה ב "אני מציע שתודיעו לכל האמהות..."

את כל ההרוגים ש"הרווחנו" בשש השנים לאחר הבריחה, "איבדנו" בחודש אחד של מלחמה.
הבריחה מגוש קטיף נתנה רוח גבית לחמאס, והפעולה שניאלץ לנקוט הודות לאנשים כמוך תעלה לנו בהרבה יותר מ- 100 הרוגים.
מסירת שטח לאוייב, כניעה ובריחה אינם מדיניות ואינם אסטרטגיה.

ואם כבר דיברת על חללים - למיטב ידיעתי, ראשי התיבות צה"ל משמעותם "צבא הגנה לישראל", כלומר, הצבא צריך להגן על האזרחים, לא להיפך.
חיילי צה"ל הם אלה שצריכים להסתכן, ואם צריך אז חלילה להיהרג, ולא האזרחים, הנשים והילדים, בשדרות ובעוטף עזה. החשש המשתק מפני נפגעים והרצון להימנע מהם בכל מחיר הם שניים מהגורמים לכישלון בקיץ 2006 בלבנון, והם שניים מהגורמים הדוחים את הבלתי נמנע בכל הנוגע לעזה.
עדיף לשלם היום 100-150 הרוגים מאשר 300-400 בעתיד. עד כמה שזה לא נשמע טוב, עדיף לשלם בחיילים הרוגים מאשר בילדים הרוגים.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 12-02-2008, 08:08
  elsz elsz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי boazor שמתחילה ב "למה יצאנו מעזה ואיפה ה"שלום"."

אני אכן גר בת"א, אבל מה שלא הסקת או ידעת זה שאני קצין, מפקד לוחם בצה"ל ושכזה, ראיתי ולצערי , גם בעתיד אחווה המון הרג וצער ושכול.

כמה פעמים יצא לך ללכת לבית של משפחה ולהסביר (לנסות להסביר) למה הבן שלהם נהרג.
למרות מה שאתה בטח חושב, במצבים האלו היתי מאוד מערכתי ואמרתי את כל הדברים הנכונים אבל הלב נקרע.
אני בטוח שאתה ציוני ואוהב את המדינה לא פחות ממני והחוויות שעברתי לא מעניקות לי שם יתרון או פריווילגיה - אלא רק נקודת מבט והשקפה אחרת על העולם.
עוד דבר קטן - פעולה שוקלים בשני מישורים שיכון ותועלת. זה לא בושה לא לבצע משימה אם אתה חושב שהמחיר שתשלם מוגזם. אם האיזון בין שני המרכיבים מופר, אז אנחנו בבעיה. אני מהחלט ממליץ לך ללמד את ילדיך לבחון כל דבר גם במישור המחיר.
ההתנתקות מבורכת (לשמחתי, שוב בטח בניגוד למה שאתה חושב - לא היתי צריך לפנות משפחות מבתיהן) למרות שלא בוצעה בצורה אידאלית. אי אפשר לעשוק אוכלוסיה של למעלה ממליון איש במשך 40 שנה ולצפות שיום בהיר אחד, נצא משם, נגיד "פוס משחק" והם יהפכו לשויצרים. יש מחיר לכיבוש ולצערי אנחנו נשלם אותו עוד שנים רבות.
אני מעדיף לשלם אותו עכשיו ולמצוא פתרון עם הזמן מאשר לדחות את הבעיה לדור הבא ולתת לבנות שלי ולילדים שלך ירושה כזו.
בטווח הארוך זה היה מהלך חשוב מאוד...........
אתה בטח מכיר את הסיפורון "שאלו חכם סיני מה דעתו על המהפכה הצרפתית. הוא ענה: לא יודע, עברו רק 200 שנה עוד לא ברור אם זה טוב או רע".

יום נהדר לעם ישראל באשר הוא
ישן 12-02-2008, 11:22
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
יפה שאתה מספק צידוק לטרור
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי elsz שמתחילה ב "אני אכן גר בת"א, אבל מה שלא..."

ה"כיבוש" בעזה הסתיים (למעשה הוא הסתיים בקיץ 1994, אבל אני אשתדל לא לבלבל אותך עם העובדות...). מרגע שהסתיים, לצד השני אין כל עילה לתקוף אותנו (גם לפני כן לא היתה לו כל עילה, מכיוון שאתה לבטח יודע שפגיעה מכוונת באזרחים, כפי שמבצעים חבריך הפלסטינאים, היא פשע מלחמה).
לא היה הגיוני לצפות מהם שיפנו את מרצם לבנייה, לשיקום, לנסיון לקדם את עצמם?
אבל הם פנו לדרך הטרור, בתמיכתך ובתמיכת חבריך בשמאל הסהרורי.
ומרגע שעשו זאת, עליהם לשלם את המחיר (מחיר קשה, אכזרי, נוראי) כדי שיבינו שטרור נגדנו פשוט לא משתלם.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 13-02-2008, 10:18
  משתמש זכר boazor boazor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי elsz שמתחילה ב "אני אכן גר בת"א, אבל מה שלא..."

תראה אני באמת לא מכיר אותך והסיבה שידעתי שאתה גר בת"א כי משום
מה רוב תושבי ת"א ולא משנה מאיזה יחידות הם יצאו הגיעו לאיזה מסקנה דפוקה
שישראל זאת רק ת"א .
דוגמא קטנה אחת העובדות שלנו בחברה פגשה אותי בבוקר לפני יומיים ואני הייתי
נסער מהמצב בשדרות שאלה אותי מה קרה אמרתי לה זה עצבן אותי הסיפור של שדרות
והם הולכים להפגין אתה יודע מה היא אמרה לי למה שהם יסגרו את איילון או הכבישים של ת"א
זאת לא הבעיה שלי אתה יודע עם היא לא הייתי עובדת חברה ומישהי שאני מכיר היא הייתה
מקבלת סטירה .
אני לא מבין אנשים מה זה לאן הגענו שכולנו יהודים שרתנו באותו צבא גדלנו באותה מדינה
ואנחנו מתנהגים כאילו אנחנו לא מכירים מה כדי לאהוב מישהו או שיהיה לי אכפת ממנו
אני חייב להכיר אותו אישית.

זה אותו דבר אתה בערך אין לך מושג כנראה מה זה לאבד בית וחיים שלמים שאתה בונה
גם לי אין מושג יש לי מושג חלקי זה כואב תאמין לי לא פחות מלאבד חיים.

אני רוצה להבין משהו קטן נגיד ואנחנו נחזור בהסכם לגבולות שהם רוצים ונתן להם את החלק שהם רוצים בירושלים
אתה באמת מאמין בלב שלם שהכל יגמר
האמת אני רוצה אחד יבטיח לי שהכל יגמר אף אחד לא יבטח לי דבר כזה כי כל ההסכם שהממשלה
עושה זה להרוויח זמן כיסא לא יותר מזה כי ההיסטוריה מוכיחה כל פעם מחדש שערבים לא מכבדים הסכמים
לכן אני לא חושב שלצאת או לתת להם גרם אדמה יפתור איזה בעיה ועם כל הכבוד שמיליון ערבים
שנמצאים בגבולות של ישראל אנחנו הרוב היהודי ישראלי פה ואנחנו נחליט מי פה ומי לא ומי שלא מתאים
לו לחיות תחת השלטון שלנו שיחפש מידנה אחרת כמו הרבה יהודים ישראלים פחדנים שהלכו להשתקע במדינות
אחרות העיקר חס וחלילה לא ללכלך את הידיים שלהם.
ישן 15-02-2008, 20:23
  STKworld STKworld אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.07
שתי מדינות לשני עמים
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי boazor שמתחילה ב "תראה אני באמת לא מכיר אותך..."

זה משהו שבחיים לא יהיה פה...

או שנשב על הגדר ונביט בגידול באוכלוסיה הערבית עד ובהיטמעות שלהם לאט לאט בכל חלקה במדינה שלנו (מדינת היהודים, למי ששכח), ונתעורר יום אחד לבוקר של רוב מוסלמי בארץ ישראל...

או, שנבין שהגיע הזמן למהלך חד, מהיר, לא מתפשר של טרנספר. זה קרה לכל אורך ההסיטוריה, תקראו לזה חילופי אוכלוסין, הסכמים דמוגרפיים, טרנספר... איך שבא לכם זה משהו שמתחייב במדינה כמו שלנו...

בסכ"ה 3.5 מיליון איש שצריכים לעבור דירה. דרך אגב, רק לתזכורת, העולם שתק כשנרצחו 6 מיליון (ההערכות כבר מדברות על 6.5, אבל זו לא הנקודה) יהודים בשואה באופן שיטטי, לא כחלק ממלחמה...
אז אפשר לבקש מהעולם לשמור על זכות השתיקה כשאנחנו מעבירים 3.5 מילון איש, לא הורגים, מעבירים.

אבל למי שהתסריט הזה קצת קשה לו, תמיד יכול לחזור לחלק הראשון ולגלות בעוד 30-50 שנה שהוא נמצא במדינה מוסלמית...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר