לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2008, 18:20
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
שאלה העיקרית היא...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yaron2 שמתחילה ב "קצת עזרה לא תזיק תודה!"

האם זה מפריע רק לך או שזה מפריע גם לה ואולי לעוד אנשים (כגון חברים שלך שנעלמת להם או לא יכול להפגש איתם ובכללי התרחקת מהם בגלל שאתה איתה כל הזמן?)
מהחתימה שלך אני מסיק שאתה חייל קרבי ואין דבר יותר טוב לקרבי מאשר חברה שמחכה בבית ושיש על מי לחשוב בזמנים הקשים שעוברים בצבא (או הזמנים המשעממים של השמירות וכו) ולכן גם טבעי להתגעגע שאתה רחוק ממנה
בגדול אני לא רואה בזה שום דבר רע במיוחד אם זה הדדי ושניכם חולים אחד על השני, אם אתה רוצה לעצור ולהרגיע את המצב רק בגלל סטריאוטיפ כל שהוא שגבר צריך להיות קר רוח ודברים כאלו לדעתי אתה עושה שגיאה גדולה
תהנה מהמצב (אני משער שאתם בהתחלת הקשר לא?) כי מתישהו נכנסת השגרה וההתאהבות הופכת לאהבה ובהמשך השגרה משקיטה את ההתלהבות אז תהנה מזה כל זמן שאתה יכול

ונשמח לשמוע עוד פרטים ועדכונים
שבוע טוב
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-02-2008, 18:27
  פיית המשאלות פיית המשאלות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.08
כמה מילים על זוגיות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yaron2 שמתחילה ב "קצת עזרה לא תזיק תודה!"

הדבר הכי גרוע בקשר הוא כשאתה מאבד את עצמך. למזלך אתה מבין את זה ולכן אתה גם יכול לבצע את השינוי. זוגיות בריאה אינה כשאחד בא על חשבון השני או בתוך השני, אלא כשאחד חי ליד השני.
וזה לא קשור לשאלה האם אתה גבר או לא. כשאוהבים טבעי לרצות להיות ביחד כל הזמן. זאת שאלה האם זה נכון לממש את זה והאם זה בכלל אפשרי להיות כל הזמן ביחד. אבל הצורך הוא טבעי ונורמאלי.
השאלה מה בדיוק מציק לך ולמה. זה שאתה לא כמו בדרך כלל או שאתה מפחד שיימאס לה מזה? או שאתה פשוט מפחד לאבד שליטה - ויקירי, זה מה שקורה כשאוהבים - מאבדים שליטה.
לגבי התחושה שלך שאתה יותר מידי - יותר מידי מתקשר, יותר מידי חושב, יותר מידי עסוק בקשר הזה - כדאי שתברר ממה בכלל נובעת האובססיביות שלך לגביה:
אתה מקנא ולכן אתה רוצה לוודא שהיא תחת השגחה? כל עוד יהיה לה טוב איתך היא לא תיעלם.
אין לך עיסוקים אחרים בראש ולכן היא ממלאת את המחשבות שלך? לך לחוג מקרמה.או תעשה אוריגמי.
אתה זקוק להיות עם מישהו והיא ממלאת את הצורך הזה ? אם כן אז תקנה כלב.
אתה מפחד שאם לא תתקשר אליה היא תעזוב אותך? גם אם תתקשר היא עלולה לעזוב.
בכל אופן נראה לי שאתה צריך להיות שלם עם עצמך - לפתח את התחביבים שלך - לא כדי שהיא לא תהיה מוטרדת אלא כדי שאתה תהיה אדם שלם יותר..
והכי חשוב, תהנה מהאהבה שלך. תהנה מהקשר. מהזוגיות. תזרום עם זה. תשחרר ותשתחרר..
אם האהבה הופכת לעול - היא מאבדת מהכיף שלה.
מקווה שהתשובה שלי קצת עזרה לך.

נערך לאחרונה ע"י פיית המשאלות בתאריך 16-02-2008 בשעה 18:29.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר