לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2008, 13:22
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
מרגיש נבגד

בזמן האחרון אני מרגיש שכל מי שהחשבתי כחברים טובים שלי נעלמים, שהם מושפעים מאנשים אחרים ולא באמת יעשו בשבילי הכל כמו שאני מוכן לעשות בשבילם...
התחושה הזו של הבדידות, של אין למי לספר דברים שיושבים לי על הלב והאכזבה ממעשים שלהם מטירדה אותי כבר כמה ימים...
אני באמת לא יודע מה לעשות עם זה... אני כבר מתחיל לחשוב שאולי כדי לי להתחיל הכל מחדש בצבא, פשוט להפוך למשהו בלי עבר. להכיר חברים חדשים, ולהתיל הכל מאפס...
נמאס לי שרואים בי את מה שהייתי פעם, כי אני כבר לא אותו ילד מסכן שלא ידע מה לעשות עם עצמו...
שרק רצה שקט ושלא יגעו בו.

כמובן שאני מרגיש הרבה הוכרת תודה לאותם חברים, כי הם לקחו אותי כשהייתי שבור לגמרי ונתנו לי את התחושה לפעמים שכן יש לי חברים... אבל עדיין אני נורא מאוכזב ממעשים שלהם לפחות של חלקם בזמן האחרון...
אני מוצא את עצמי רב עם אנשים בשבילם ולא מקבל אפילו הוכרת תודה, והכי נורא שאני מרגיש שהם לא היו עושים את אותו הדבר בשבילי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-02-2008, 13:59
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי V.G שמתחילה ב "מרגיש נבגד"

לפעמים דף חדש יכול לפתור הרבה בעיות, אתה בטח כבר ביב <או שסיימת> וזה סוף של תקופה שבה התבגרת ולמדת המון, גם אם בבה"ס היית סגור ושקט, עכשיו כבר למדת מהנסיון הזה ויש לך את הכלים לא להיות כזה בחברה החדשה, אתה עומד להכנס לעולם חדש, שם תכיר המון אנשים חדשים והם יכירו אותך החדש, עם הנסיון והידע, זאת הבחירה שלך אם לשמור עם החברים "הישנים" על קשר או לא, לדעתי אם זאת ההרגשה שלך אז תשמור על קשר חלש <תצא איתם כשתרצה ותו לא>, עד שתכנס לעולם הזה תבנה את עצמך, עד כמה שזה מעיק כל הזמן להיות לבד, אתה גם יכול בנתיים ללכת למכון כושר או משהו בסגנון כדי להעביר את הזמן ואולי גם לפגוש אנשים חדשים שיותר מתאימים לך.

והכי חשוב, אל תכנס לדכאונות, אתה לא הראשון ולא האחרון שעובר את השלב הזה, זה עובר.

אגב, אם הם חשובים לך אז אתה יכול לדבר איתם, אבל שוב, ההחלטה היא שלך בלבד.

ישן 23-02-2008, 15:00
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
יש הרבה פעמים בחיים,

שאנו מרגישים את הבדידות הזאת,
בד"כ זה נובע, כי אנחנו התבגרנו, וכי אנחנו כבר לא כמו החברים שלנו,
סוג של הרגשה שהשתננו והם לא יבינו יותר את הבעיות שלנו,
לפעמים אנחנו יוצרים מעצמנו את ההתרחקות הזאת ומחוסר ודאות לכך 'מאשימים' אותם שהם לא מבינים, שהם ילדותיים, ושהם הביאו את המצב בו אנו נמצאים כעת.
הרבה אנשים, גם אני, מחכים כבר לצבא כדי להתחיל את הדף החדש הזה, ולמצוא שם את האנשים שיכירו אותנו כ'אני' החדש שיצרנו לעצמנו, שכל 18 השנים האלו בנינו את עצמנו, והפעם נפגוש שם אנשים ללא כל דעה קודמת, והרושם הראשוני שנוכל לעשות עליהם זהו באמת הרושם שאנחנו רוצים, כי זה כבר אנחנו האחרים.
אין לי פתרון למצבים כאלו, גם אני הייתי בזה, לפני שנה, ואני כבר שנה מחפשת את הסביבה שלי,
ומרגישה מאוד תלושה, גם פתחתי על זה נושא לפני משהו כמו 4 חודשים 'חיים תלושים'.
לפעמים אני רוצה להריץ את הזמן קדימה ולהכנס כבר למסגרת ההיא, כדי להתחיל הכל מחדש ולשכוח מהכל...
וזה מה שאעשה, אתחיל משם הכל מחדש,
אבל בנתיים, אני חיה בידיעה, שכמעט ורק על עצמי אני יכולה לסמוך,
שרק בי אני מאמינה, שאני לא תלויה באף אחד אחר,
ושאני יודעת שיש דברים שאשקיע בהם, לבד.
אני מאמינה שתמצא בצבא את היעדים את החברים שלך ואת כיוונך.
שתמצא את עצמך,
אך בנתיים נותרו לך בסביבות ה-4 חודשים לסיום הלימודים...
אז זה או לתקן את זה, או כבר לחכות לסיום...
אני יודעת שלא חידשתי הרבה, פשוט הדרך התמודדות שלי עם זה הייתה לסמוך על עצמי, להקפיא את כולם לקשרים של 'היי' ו'ביי'...ולא מעבר,
זאת תחושה של בדידות, אבל אין ברירה, אניבחרתי את זה,
לפחות עד סוף השנה...
(וגם בגלל הסיבה שחבריי האמיתיים לא במגרת בית הספר)

אתה יודע שאני מעריכה ואוהבת אותך ושאני כאן תמיד למענך, לצידך ובשבילך!
אז קח נשימה עמוקה, תאגור עוד קצת כוחות,
עוד מעט זה נגמר...
עוד מעט זה נגמר.

ישן 23-02-2008, 16:23
צלמית המשתמש של jinji
  משתמש זכר jinji jinji אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל jinji שלח הודעה דרך MSN אל jinji
שמע אח שלי

מנסיון זה הרבה מאוד קטע של תקופות...
יכול להיות שקרה מקרה מסויים עם חבר אחד וזה משפיע על היחסים עם שאר החברים, או שנזכרת בתקופה יפה שהייתה לך עם חבר כזה או אחר...

אני מכיר את הקטע של לשבור את הראש בשביל לעזור לחבר אבל שכזה הפוך לא קורה כלום...
זה האופי שלך, אתה לא צריך להרגיש חרא בגלל זה! נסית לדבר עם חברים שלך? אפילו לזרוק הערה צינית כזאת שאולי תגרום לאיזה דיבור בינכם? אל תשמור דברים בבטן, לך תדבר עם חברים שלך, תשאל אותם אם הכל בסדר, אולי עשית בלי ידיעה איזה משהו שהם לא אהבו וזה גרם להם להתרחק ממך?

בקטע של הצבא, אין ספק שתכיר חברים ואולי אפילו הם יהיו חברים הכי טובים שלך לכל החיים..
אבל עצה שלי, אל תתרחק מהחברים בבית, זה משהו מאוד חשוב שתחזור בסופ''שים הבייתה, לשבת עם החבר'ה ולשמוע סיפורים מה כל אחד עשה, בשבת בערב שאותותו מתחילה שביזות יום א' אתה חייב לשבת עם חבר או 2 וסתם לדבר ולהעביר את הזמן..

לסיכום 2 עצות מרכזיות:
1) לך תדבר עם חברים שלך, אפילו עם חבר אחד שהוא הכי קרוב אליך ושפוך ת'לב.
2) תפתח דף חדש בצבא אבל תעשה זאת בהדרגתיות, אל תנתק קשרים ישר על השבוע הראשון שלך בטירונות.

תעדכן

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:08

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר