לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2008, 16:04
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
"הכל התחיל כש..."

"..היה היה ילד שאהב ילדה, וצחוקה היה שאלה שרצה להמשיך לענות עליה כל חייו. כשהיו בני עשר ביקש ממנה להינשא לו. כשהיו בני אחת עשרה נשק לה לראשונה. כשהיו בני שלוש-עשרה התגלע בינהם ריב ושלושה שבועות לא דיברו בינהם. כשהיו בני חמש-עשרה היא הראתה לו את הצלקת על שדה השמאלי. אהבתם הייתה סוד שלא גילו לאיש. הוא הבטיח לה שלא יאהב נערה אחרת עד יום מותו. ואם אני אמות? היא שאלה. גם אז, הוא אמר.." "תולדות האהבה", ניקול קראוס.

* * *

לכבוד יום האהבה, אתם מוזמנים לשתף אותנו- איך הכרתם את בן/ בת הזוג שלכם? איך אמא הכירה את אבא? ואיך סבא וסבתא נפגשו?

יום אהבה שמח!

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 14-02-2008 בשעה 16:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2008, 22:46
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אמנם לא אהבה, אך נצור בליבי באותו מעמד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב ""הכל התחיל כש...""

מישהו שהתכתבתי איתו.
משיעמום, בניסיון להפיג את הדיכאון, שוטטתי בפורומים של פרש. נכנסתי בפעם הראשונה ל"מה שבראש". אז עוד לא ידעתי במה מדובר ומהו ההווי שם. היתה שם שאלה: "אם היו חופרים מנהרה מהקוטב הצפוני לדרומי - אדם שהיה נכנס לשם היה יוצא עם הרגליים למעלה או למטה?" או משהו כזה. חלק התעסקו בשאלה עצמה וחלק התעסקו באפשרות שניראתה בלתי אפשרית באותו זמן, איך אפשר לחפור מנהרה כזו. לי היתה השראה ובאמת התחלתי לחשוב איך אפשר לחפור מנהרה כזו במציאות. רמז: דרך המעטפת של כדור הארץ. בעקבות המוזה רשמתי בפירוט רב איך אפשר להגשים דבר כזה במציאות. רק לנאס"א נשארו עוד אי אלו בעיות לפתור. קטן עליהם .
ואז, מישהו שם הסתקרן לגבי והתחלנו לדבר בפרטי. מהר מאוד עברנו למייל. שנינו חיכינו בכיליון עיניים אחד למכתבו של השני. עד אותו זמן פחדתי מפגישות דרך האינטרנט עם אנשים שאני לא מכירה. אבל לאט לאט משהו בי הבשיל והייתי מוכנה להיפגש אילו רק היה מבקש. הוא לא ביקש.

הוא הפסיק להתכתב איתי ללא הודעה מוקדמת. הצטערתי אבל חשבתי שסתם אין לו חשק.
ממש במקרה ידעתי שהוא מתגייס. עד אז לא ידעתי מה גילו. הוא השתדל לא לתת פרטים על עצמו ואני מצידי לא שאלתי יותר מידי. פרטיות. האמת חשבתי שאולי הוא יותר גדול. 20-25. איחלתי לו גיוס קל.
רק לאחד זמן מה (רב מידי) הוא הסביר לי מדוע הפסיק להתכתב איתי. הוא חשב שאני לא אמיתית, מתחזה אולי. לא יכולה להיות קיימת מישהי כמוני. בטח זה אחד החברים שלו מותח אותו.
הוא רצה להתכתב איתי למשך 3 השנים הבאות. התכתבנו עוד פעם או פעמיים. אח"כ הוא לא ענה. אני חשבתי שזה אולי בגלל הצבא. משחררים, לא משחררים. דאגתי שיהיה לו מכתב מחכה ממני כל שבוע. חשבתי שיענה מתישהוא, אז זמן רק עבר והוא לא ענה כלל. אני שלחתי מכתבים בהתמדה והוא לא ענה. ביקשתי ממנו שרק יגיד לי שהוא בסדר, רק שאדע שהוא בסדר, כי צבא - אתם יודעים.
בסופו של דבר הפסקתי גם אני.
עד היום אותו בחור נצור בליבי, והוא יהיה נצור שם לנצח. אפילו שהקשר היה רק דרך מיילים, היה לנו קשר מאוד מיוחד. לפחות בעיני.
קשר של הלב.

אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 15-02-2008, 13:09
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה זה בדיוק גם מה שאני חשבתי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי dwade3 שמתחילה ב "אני לא מצדיק אותו אבל גם מבין אותו"

אפשר לאתר אותי בקלות רבה מאוד, בפרט שאני נותנת פרטים רבים, לא מסתירה הרבה - גם בהתכתבות וגם באינטרנט. גם אני לא מבינה את זה. אני מניחה שהוא לא ניסה לעשות את זה מתוך שמירת כבוד האדם.
גם אני עשיתי דבר דומה: הבנתי מהר מאוד שהוא לא רוצה לתת יותר מידי פרטים על עצמו אך רוצה להתכתב. מצד שני מאוד רציתי לדעת מה גילו. אני יודעת שלפעמים יש את הפרטים האלה בפרופיל, או אם מחפשים את כל ההודעות של מישהו אולי זה כתוב באחת ההודעות, או שאפשר להסיק מסקנות ע"פ תוכנן. אני עד היום לא נכנסתי מעולם לפרופיל שלו מתוך כיבוד הפרטיות שלו, ולא עשיתי חיפוש על ההודעות שלו.

תודה על העזרה לנסות ולאתר אותו בשבילי, אבל אני מכבדת את רצונו ולא מעוניינת ללכת בדרך זו. אם לפגוש מישהו או להכיר אותו, אז אני מעדיפה לתכנן זאת ביחד, באופן ישיר תוך כדי הסכמה הדדית.

אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 15-02-2008, 08:04
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

שמחה שיש הענות, אם כך: סיפור האהבה של ההורים שלי:

אמא שלי: תיכוניסטית חולה בעת שביתת מורים.
אבא שלי: חרמשניק אמיץ אי שם על גדות התעלה, מלחמת ההתשה.

באותה תקופה היה מאוד מקובל שלוחמים מבקשים הצעות התכתבות מנערות היושבות בעורף. חבר של אבא שלי (שמכל החבורה ידע להתנסח ולכתוב הכי יפה), ביקש ממנו שינסח לו הצעה נחמדה לפרסם ברדיו.

אמא שלי באותה עת היתה שכובה במיטה, צמודה לרדיו ו"מתכוננת" למבחן בצרפתית- שמעה את התשדיר. הניסוח של הבקשה מצא חן בעיניה והיא נענתה.
אבא, כמובן, לקח שכר טרחה שני מכתבים, שאחד מהם שלה, וככה הם התכתבו במשך חמישה (!) חודשים, עד הפגישה הראשונה. (ההתכתבות עם השכר הנוסף שלו דעכה נורא מהר-פעמיים לכל היותר)
באיזשהו שלב הצנזור של הצבא בחר רק את המכתבים של אבא שלי...

דואר ישראל פרח באותן השנים

ישן 17-02-2008, 04:45
  משתמש זכר yamasnik yamasnik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.06
שלח הודעה דרך ICQ אל yamasnik שלח הודעה דרך MSN אל yamasnik שלח הודעה דרך Yahoo אל yamasnik Facebook profile Follow me...

חברו'ס!
הסיפור הזה רק למי שמשעמם! אבל שמאוד משעמם לו!
כי זה ארוך ומשעמם בטירוף, אבל עכשיו 05:42 לפנות בוקר וכבר שרפתי 40 דקות על הסיפור המעפן הזה (אבל אמיתי....עם הרבה חיסורים שאין צורך לכתוב אותם) אז שיקרא אותו רק מי שמאוד מתעניין...
בהצלחה!

לפני שנתיים וחצי, תקופת הצבא, הסתובבתי עם חבר בקניון, פתאום הוא רואה 2 ידידות שלו, קוראים להן סשה וסשה (שם בדוי, אה..יש להן אותו שם), אחת שחורה ואחת בלונדינית, הלכנו אליהם, הוא נתן להם נשיקה על הלחי, לחצתי לשחורה את היד והרגשתי שהיא לא עוזבת ומושכת את היד שלי קלות, הבנתי...נתתי לה נשיקה על הלחי וגם לבלונדינית, ישבנו איתן כמה דקות, לא דיברתי מילה, רק ציחקקתי לעצמי מדי פעם על כל מיני דברים שאמרו, שניהן לא הבינו מה יש לי, חשבו שאני מוזר ולאחר מכן הלכנו...

התלהבתי קצת, זאת הייתה תקופת יובש ארבעה חודשים אחרי שנפרדתי מהאקסית (לא נפרדתי, נפרדנו!)
במשך כמה זמן הצקתי לחבר שלי שהתקשר לשחורה ונצא, לא היה בא לו..אחרי חודש של שיכנועים הוא התקשר, קבענו באיזה מקום, היינו עם האוטו וחיכינו לה, היא הגיעה, (היא הייתה סקסית אחולמניוקי, עיניים קטלניות)
נכנסה לאוטו ובכלל לא זיהתה אותי, בכל מקרה, זאת הייתה היציאה הראשונה שלי, איתה ועם חבר, יצאנו לסנוקר, הייתה נחמד, חבר שלי ואני היינו חרמנים טילים, החזרנו אותה הביתה והמשכנו ככה במשך כמה שבועות עד שהתחלתי להכיר גם את הבלונדינית, באותו זמן כבר נהיינו ידידים טובים (אני והשחורה) כי לחבר שלי לא היה בא עליה אז היא התרחקה ממנו קצת והתחברה אליי, כשהיינו יוצאים שלושתנו (הבלונדינית, השחורה ואני) הייתי מחזיר את השחורה הביתה ובסוף את הבלונדינית והיה יוצא שהיינו יושבים לפני שהיא הייתה עולה הביתה איזה חצי שעה ומדברים והתחלנו להתקרב יותר, כשהבלונדינית סיפרה לשחורה שאנחנו מתחברים יותר ויותר הקינאה אכלה אותה (היא סיפרה לי...) ומאז כל פעם שהייתי מחזיר אותן הביתה השחורה אמרה לי לשים את הבלונדינית קודם ורק אחר כך אותה, אחרי שהייתי מוריד את הבלונדינית הייתי יושב עם השחורה עשרים דקות באוטו, שומעים מוזיקה, ולא אומרים מילה עד שאחר מאיתנו נתן לשני\יה נשיקה בלחי והלכנו הביתה.

באותו זמן השחורה חזרה לחבר הקודם שלה והייתי מבואס טילים, ( באותו זמן חבר שלי טס לארצות הברית - ולא חזר עד היום) התחברתי אליה מאוד כי היינו הולכים כל הזמן יד ביד וזה קצת השפיע עליי (לא שהחבר שלה הפריע לזה להפסיק...הוא גם ככה שם עליה 8->), אחרי כמה זמן שהתחברנו יותר ויותר התחילה להיות משיכה מינית בינינו, היינו אוכלים אחד לשני את האוזניים וכאלה (זה מחרמן טיליםםםם!)

לילה אחד ישבנו על ספסל בחוץ והיא התחילה להציק לי, כל פעם שהיא הייתה מציקה לי הייתי אוכל לה את האוזן, בקיצור...הגעתי למצב שאני שוכב עליה ואוכל לה את האוזן, רבע זיון, היא התחילה לבקש ממני להפסיק ובגלל שנמאס לי מההצקות שלה לא הפסקתי (זה לא היה כמו אונס זה בסדר...), ושאלתי אותה כל פעם למה היא רוצה שאני יפסיק? (ידעתי שהיא נהנית עד שבסוף היא אמרה: "זה מחרמן אותי"!! וקמתי....לא זוכר מה היה אחרי זה, חזרנו הביתה...

לתומי חשבתי שאחרי מה שהיה היא תפסיק.......אבל לא.....
ערב אחרי זה קפצנו אליי הביתה (רק היא ואני...) ישבנו על המיטה (הייתה לי מיטת קרקע), והשתעממנו......עד שהיא החליטה להמשיך עם ההצקות...איימתי עליה שאם היא לא תפסיק אני יאכל לה ת'אוזן ולא יפסיק, היא המשיכה...הדבקתי אותה למיטה והתחלתי.......לפחות רבע שעה אני מלקק לה ת'אוזן והיא משותקת, אני לא זוכר למה...אבל התחלתי לנשק אותה (לא בפה חס וחלילה...יש לה חבר!!), בלחיים, בצוואר, הכי קרוב לפה שיכלתי בלי לנשק אותה....הייתי מתקרב לאט לפה כאילו אני בא לנשק אותה ואז עובר מעל השפתיים שלה במרחק נגיעה וממשיך בלחי השנייה...במשך עשרים דקות לפחות (לפחות ככה זה נראה..), למרות שהיה לה חבר היא לא זזה ומשום מה נראה היה לי שהיא נהנית....ת'אמת....אפשר היה להריח את החרמנות באוויר.

המשכתי לנשק אותה, עד שלא יכלתי להתאפק יותר, ניסיתי לשכנע את עצמי לא להתחיל עם זה (הרי היה לה חבר...), אבל נשברתי, סוף סוף נישקתי אותה בשפתיים, התחלנו להתנשק בהתחלה בעדינות...אחר כך כבר הצטרפתנו כמו פסיכים............ככה נגמר הערב, זה היה הצעד המיני הראשון....אפשר לנחש מה קרה בפעמים הבאות.....נכנסנו לקשר מיני מאותו ערב ולא יכלנו להפסיק, שנינו הרגשנו רע עם זה והיו לנו הרבה תיסבוכים עם עצמנו, מהרגע שנהינו ידידים ועד הרגע שבו היא נפרדה בפלאפון בהודעות מחבר שלה ונהיינו חברים רשמית עברו ארבעה חודשים, ארבעה חודשים של קשר מטורף, לא היה לי דבר כזה בחיים,( יצא לי להתנשק איתה וגם עם הבלונדינית, היינו באוטו ושיחקנו משחק דפוק עם איזה חתיכה מפלסטיק, היינו צריכים לשים אותה בפה והשני\יה היה\תה צריך\ה להוציא את זה עם הלשון, אז הצטרפתתי עם שניהם, היה נחמד....

בקיצור...אנחנו כבר שנתיים ושלושה חודשים ביחד, גרתי אצלה שנתיים עם אמא וסבתא שלה וחזרתי הביתה (לאשדודדד!!!!!) לפני שלושה חודשים כי היא התגייסה לצבא (היא בת 20 עכשיו), והקשר שלנו ממשיך לפרוח, היא אוהבת אותי ואני אוהב אותה, אין מצב ששנינו בבית ואנחנו לא נעבור לילה בלי לישון ביחד, בע"ה נתחתן בעתיד ונקים משפחה ויהיה לנו בית ונהיה עשירים, או לפחות לא יחסר לנו כלום, ובסוף גם נחזור בתשובה, והכל יהיה בסדר....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:24

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר