לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2008, 20:40
צלמית המשתמש של Dark_Waters
  Dark_Waters Dark_Waters אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.08
דיון - הומוסקסואלים

בעיקרון אם אני רואה זוג אז זה ממש לא מזיז לי ואני לא נרתע או משהו.. לא מפריע לי כי לא איכפת לי גם מחייהם של האחרים

אבל הגישה שלי היא שונה ממה שאני משדר-
לפי דעתי זה סוג של מחלת נפש (פסיכולוגית) שלא ישמע מעליב ..
ותגידו מה שתגידו אבל אני הולך לפי החוקים של הטבע
אנחנו בעלי חיים בדיוק כמו כל שאר החיות
ולכן המח שלנו נמשך בעצם לבני המין השני כדי להתרבות, דור המשך וכו' וכו'
ולכן
אם המוח אינו מגיב לגירויים הנ"ל אלא נמשך לבני אותו המין הרי שזוהי בעיה/מחלה
ראיתם בעלי חיים הומויים ?
כי אני לא
הבעיה שהמוח שלנו התפתח יותר מידי וקורה מה שקורה.. ואוכלוסיה מסויימת מחליטה ללכת נגד האינסטינקטים הבסיסים של היצורים שחיים בעולם הזה

עזבו אתכם מודרניזציה שמודרניזציה
בפן הביולוגי והטבעי זה משהו לא תקין.

יאללה ארסנל !!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2008, 20:58
צלמית המשתמש של Shadow Master
  משתמש זכר Shadow Master Shadow Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.04
שלח הודעה דרך MSN אל Shadow Master
שמע,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Dark_Waters שמתחילה ב "דיון - הומוסקסואלים"

חייב להיות משהו בחיים שלהם - בעצם, בחיים של כולנו -
שגורם לנו להרגיש מה שאנחנו מרגישים, ולאו דווקא "שריטות" או טראומות.
אני משוכנע שאם היינו גדלים בסביבה שדו-מיניות היא דבר נורמלי בו,
זה לא היה נראה לך מוזר כל-כך, כי זה היה נורמלי.
מצד שני, גם חינוך והשפעה חברתית הם סוג של "שריטה", אם אתם מבינים את כוונתי.
הם משנים את ההגדרות הראשוניות של המוח והכל, בלה בלה בלה...
אחרת, מה היה גורם לי להעדיף מישהי עם חזה בינוני ושיער שחור,
ולמישהו אחר דווקא אחת עם חזה עצום ושיער בלונדיני?
למה מישהו אחד מתחרמן מאנאלי, ומישהו אחר מסאדו-מאזו?
ואני מנחש שאם הגיוני ונורמלי שההעדפה שלך תשתנה מאישה כזאת לאישה אחרת,
אז למה שלא יהיה הגיוני אם היא תשנה מאישה כזאת לגבר אחר?
הכל מורכב מגורמים וחוויות שאנחנו עוברים בחיים ומעצבים את האישיות שלנו,
את הטעם שלנו, וגם את המיניות שלנו.
אנחנו אולי נולדים עם "ברירות מחדל" כלשהן, אבל אם הן משתנות במהלך השנים,
זה הרי נורמלי למדי, לא?

ישן 20-02-2008, 21:03
צלמית המשתמש של Jeanne D'Arc
  Jeanne D'Arc Jeanne D'Arc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Jeanne D'Arc Facebook profile

על איזו מודרניזציה אתה מדבר בדיוק :/
אלכסנדר מוקדון היה הומו! (לעזאזל אנשים לפעמים לא יודעים על מה הם מדברים -.-'') ובכלל בתקופה ההיא הדבר היה מקובל, ולאף אחד לא היה אכפת.

ולכל אחד יש את הזכות לבחור שיהיה לו בן זוג או בת זוג. ולדעתי אפילו שיהיו להם ילדים. בינתיים מכל המחקרים שנעשו לא מצאו שום בעיה שזוג חד מיני יגדל ילד.

בקשר לבעלי חיים אחרים..
אנחנו בני אדם לא בעלי חיים. אריה הולך מחפש את הלביה הכי טובה, כל שנה מישהי אחרת ומזדווג איתה. יש סוגי דגים שמחליפים את מינם בשביל למצוא זיווג מהיר יותר. ויש גם חיות שהן דו-מיניות.
אנחנו בעלי חיים כמו שאר החיות?
אז מה אתה צריחך אינטרנט, מחשב, בגדים - לך לטבע תיהיה כמו שאר החיות. תצוד את האוכל שלך, תחפשו כינים אחד לשני בשבט...
האם ניסית לפתוח חשבון בשקית לפני שפנית לבנק? זה בלי עמלות ובלי הגבלות על המשיכה.

ישן 21-02-2008, 01:51
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
אתה יודע מה אני חושב?

שאתה לא באמת נגעל מהומואים....

אותי אישית כסטרייט לא מגעיל לראות שני גברים מתנשקים ברחוב, לא מושך, אבל לא מגעיל..אני מגיב לזה באדישות וממשיך הלאה.....

גם אותך, ואת שאר ההומופובים זה לא מגעיל....אבל אתה יודע למה אתם כן "שונאים" הומואים?

השתייכות ותסכול...אני אסביר את עצמי:

לכל בנאדם באשר הוא, יש יצר רוע....לא משנה לאיזה בנאדם, ההבדל בין האנשים הוא פשוט מידת יצר הרוע והזמן שיעבור עד שהיצר השתלט עליו......

לך, הומופוב במקצועך, יש יצר רוע גדול....אתה מנסה לכוון אותו על אוכלוסיה מסויימת שכביכול היא תהיה תהיה טיעון צודק להשתחררות יצר זה......בדיוק אותו דבר כמו השנאה לערבים, לשחורים וכו'....

אבל את היצר הזה אתה לא תוציא לבדך, עקב חוסר הביטחון המצוי בשפע באופי שלך, ואתה תצטרך תמיכה חברתית מאנשים מסויימים בעלי רעיונות דומים לשלך......שוב, אותו דבר כמו השנאה לערבים, השנאה לשחורים וכו'.....

קח גזען מצוי מהיציע המזרחי בטדי, ותציב אותו בעולם מקביל לשלנו, בעולם שבו גזענות לא הייתה קיימת..אתה תראה איך הוא מהר מאוד יירד מהעץ, ואת דעות "השנאה" שלו הוא ישמור לעצמו....
מה גם, שאם תשים לב, רוב הגזענים הם בדר"כ הומופובים......וזה לא מקרי.....

ולמה שנעצור פה?

על השואה שמעת, נכון? יפה....

אתה באמת חושב שכל הגרמנים אשכרה שנאו יהודים? לא ! {ד"א, מבחינה סטיסטית לא היו הרבה יהודים בגרמניה}....אבל המוטיבציה בקרב האוכלוסיה הגרמנית הייתה ברצפה ,בעוד שהתסכול היה בשמיים {והכל בגלל המשבר הכלכלי העולמי, והשלכותיה של מלחמת העולם הראשונה}.....הטלר הבין את זה, וכיוון את התסכול שלהם על אוכלוסייה פגיעה- היהודים, בכדי לזכות באמונם.....

עכשיו אתה מבין את הדפוס?

הרי תכלס, זה לא שקושרים אותך לכיסא ומכריחים אותך לצפות בשני גברים חסונים מזדיינים עד עומק נשמתם......אתה סה"כ רואה אותם מתנשקים...אתה לא צריך להגיב לזה בגועל, או שכנראה ברגע שאתה רואה אותם מתנשקים אתה ישר משייך את זה למיניות ולסצנה הנ"ל, ואז חברי, אתה גם הומו...

מה שכתבתי בהודעה הזאת {קודם כל נובע משעמום ומנדודי שינה} תקף לכל ההומופובים למינהם, שבניגוד אלייך {ופה יש לך נקודת זכות} לא יודעים לשמור את הטמטום שלהם בבטן....

נערך לאחרונה ע"י steaua rosie בתאריך 21-02-2008 בשעה 01:56.
ישן 23-02-2008, 18:26
  לפנים לפנים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.07
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "אההההההה זהירות מצחיק!!!!"

היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר היטלר נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים היטלר נאצים נאצים נאצים נאצים היטלר היטלר נאצים נאצים נאצים

אולי אם אני אגיד את זה עכשיו מספיק פעמים, אנשים יפסיקו לזרוק את היטלר והנאצים בכל דיון (לא משנה על מה) בכל פעם שאין להם משהו אינטיליגנטי ו/או קשור לעניין להגיד...

ישן 21-02-2008, 15:09
  flasker flasker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.06

בעיקרון אין לי בעיה איתם.
אני לא מתערב בחיים ובזוגיות של אנשים.
אבל מה שכן מפריע לי, זה שהם עושים את המצעדים שלהם בכוונה של: "היי תראו כולם! אנחנו הומוסקסואליים ואנחנו גאים בזה!". ו...? אז...?
כאילו הם גאים בזה שהם שונים, אבל הקטע שזה לא מעניין... אם הם רוצים להיות שונים ונוח להם עם זה, שיהיה להם בכיף, אבל לא כולם צריכים לדעת על זה.
חוץ מזה, שהקטע של מצעדי הגאווה זה "דווקא", לדוגמא המצעדים שהם עושים בירושליים, עם כל ההתנגדות של אנשי הדת (ובצדק), הם לא מוותרים ורוצים לעשות בירושליים בשביל להראות לכולם שהם יכולים.
לסיכום: אתם רוצים להיות הומוסקסואלים? תהיו. אבל אל תצאו החוצה ותראו את זה.
חוץ מזה, לא מפריע לי.

תוספת ששכחתי:
למה הומואים זה לא נורמלי? יש אפילו דימוי דיי יפה לזה
שני מגנטים, לכל אחד פלוס ומינוס. שימו לב שאם מקרבים את הפלוס לפלוס, הם דוחים אחד את השני, כנ"ל לגבי מינוס. הם מתמגנטים רק אם מקרבים פלוס למינוס, כלומר אחד לשני שהוא שונה ממנו

נערך לאחרונה ע"י MoYiZ בתאריך 21-02-2008 בשעה 15:12.
ישן 21-02-2008, 17:45

בתגובה להודעה מספר 103 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "[b]הם עושים את המצעד בירושלים..."

יש הומואים בכל מקום..ירושלים זה דווקא כדי להציק..
הממ לא....יש מצעד בת"א כי יש הומואים בת"א, ויש מצעד בירושלים כי יש הומואים בירושלים....זה הכל...
יש הרבה חילונים ש"מציקה" להם התרבות הדתית.....אך כשיש כנס או מצעד כלשהו של דתיים בכל עיר ולא משנה איפה, הם זועקים? לא...כי זאת זכותם של הדתיים....

אבל יש חוק שאוסר על גילוי עריות..[וכן, להיות הומו זה גילוי עריות].

אני באמת לא חושבת שזו הסיבה..זה דיי כי הם מאמינים שאסור להיות הומו, פשוט..
נכון, זאת גם סיבה.....אבל אני בטוח שאחת מהסיבות היא גם הסיבה שאני ציינתי....בכל מקרה- זה שהם מאמינים שאסור להיות הומו, זה לא אומר שגם אחרים צריכים להאמין בזה....
אני מאמין שצריך לעשות צבא, והדתיים?....למה שלא נכפה על הדתיים לעשות צבא, כמו שהם רוצים לכפות על הפסקת מצעדי הגאווה בירושלים?

ישן 21-02-2008, 17:59
צלמית המשתמש של hellllllo
  משתמשת נקבה hellllllo מנהל hellllllo אינו מחובר  
..........مديرة..........

חבר מתאריך: 01.02.07
בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "[color=#ff0000]יש הומואים בכל..."

הממ לא....יש מצעד בת"א כי יש הומואים בת"א, ויש מצעד בירושלים כי יש הומואים בירושלים....זה הכל...
יש הרבה חילונים ש"מציקה" להם התרבות הדתית.....אך כשיש כנס או מצעד כלשהו של דתיים בכל עיר ולא משנה איפה, הם זועקים? לא...כי זאת זכותם של הדתיים-אז אולי פשוט נקיים מצעד גאווה בכל עיר גדולה? יש הומואים בכל עיר כזאת. הם פשוט צומי אחד גדול. לא מספיק בת"א? ומתי לעזאזל היה מצעד של דתיים?
הדתיים הולכים לפי היהדות, זאת מדינת היהודים--->מן הראוי שיהיו כאן דתיים..עוד לא הבנתי למה ללכת לפי חוקי היהדות מפריע לאנשים, המדינה הזאת נועדה לאנשים כאלו. בגולה [או בחו"ל, אם אתה רוצה] זה יהיה יותר מסובך. [אני יודעת שלא אמרת משהו נגד הדתיים, אבל זה נשמע לי כאילו יש לך בעיה איתם..]

------->מה זה אמור להביע..?

נכון, זאת גם סיבה.....אבל אני בטוח שאחת מהסיבות היא גם הסיבה שאני ציינתי....בכל מקרה- זה שהם מאמינים שאסור להיות הומו, זה לא אומר שגם אחרים צריכים להאמין בזה....
אני מאמין שצריך לעשות צבא, והדתיים?....למה שלא נכפה על הדתיים לעשות צבא, כמו שהם רוצים לכפות על הפסקת מצעדי הגאווה בירושלים?-לא אמרתי שאחרים צריכים להאמין בזה, רק אמרתי שזה מקור ההתנגדות שלהם למצעדים. ואתה מדבר על החרדים, למרות שיש חרדים שעושים צבא, דתיים זה משהו שונה לגמריי מחרדים. ואם רק היית יודע כמה חילונים משתמטים מהצבא..החרדים עוד מילא, נכון שזה לא בסדר, אבל הם עושים את זה כדי להמשיך במטרה שלהם בחיים-->שזה ללמוד תורה, אבל חילונים שמשתמטים..אין להם ממש סיבה אמיתית לכך.

ישן 21-02-2008, 18:31

בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "הממ לא....יש מצעד בת"א כי יש..."

אז אולי פשוט נקיים מצעד גאווה בכל עיר גדולה? יש הומואים בכל עיר כזאת. הם פשוט צומי אחד גדול. לא מספיק בת"א? הדתיים הולכים לפי היהדות, זאת מדינת היהודים

כמו שאמרתי, אני לא מבין את היעילות של מצעדי הגאווה, אך כמו שהדגשתי- זאת ז-כ-ו-ת-ם המלאה לקיים את המצעד הזה...הוא לא פוגע באף אחד , ומי שאכן נפגע מהמצעד הזה, זאת באמת בעייה שלו {ופה אין לי טיעון יותר הגיוני מיזה}..... ואם הם ירצו לעשות מצעד בכל עיר שיש הומואים, שיעשו, זכותם.....

ומתי לעזאזל היה מצעד של דתיים?

הדתיים לא עושים מצעדים, כי אם עושים כנסים גדולים מאוד {אף פעם לא ראית בחדשות ערוץ 2 מה קורה לפעמים במאה שערים?}....אף אחד לא אומר להם כלום, כי זאת זכותם {בדיוק כמו זכותם של הדתיים לעשות מצעד בכל מקרה שהם יחפצו}...

--->מן הראוי שיהיו כאן דתיים..עוד לא הבנתי למה ללכת לפי חוקי היהדות מפריע לאנשים, המדינה הזאת נועדה לאנשים כאלו. בגולה [או בחו"ל, אם אתה רוצה] זה יהיה יותר מסובך. [אני יודעת שלא אמרת משהו נגד הדתיים, אבל זה נשמע לי כאילו יש לך בעיה איתם..]

קודם כל, מדינת ישראל היא מדינה יהודית ודמוקרטית...ולהיות יהודי לא מחייב להאמין ביהדות....
זכותו של כל אדם לבחור ללכת לפי החוקים של הדתיים או לא.......

------->מה זה אמור להביע..?

אם עדיין לא הבנת, להיות הומו זה לא אומר להיות גלוי עריות...אין קשר בין השניים....

ואתה מדבר על החרדים, למרות שיש חרדים שעושים צבא, דתיים זה משהו שונה לגמריי מחרדים. ואם רק היית יודע כמה חילונים משתמטים מהצבא..
צודקת, התבלבלתי. הדתיים הלאומיים אכן משרתים בצה"ל. אני התכוונתי לאוכלוסיה החרדית {שמכונה גם האוכלוסייה הדתית}..כמו כן- גם באוכלוסיה זאת יש כאלה שמשרתים בצה"ל {הנח"ל החרדי}...כמובן שזהו מיעוט קטן.
לא אמרתי שחילונים שמשתמטים זה בסדר, ממש אבל ממש לא......הבאתי לך דוגמה לכך שהחרדים מנסים לכפות על האחר את אמונתם, בעוד שאנו לא כופים עליהם את אמונתנו, אמונה שקצת יותר חשובה לקיום המדינה הזאת מאשר קיום או אי קיום מצעד גאווה כזה או אחר, והוא- שירות בצה"ל....

החרדים עוד מילא, נכון שזה לא בסדר, אבל הם עושים את זה כדי להמשיך במטרה שלהם בחיים-->שזה ללמוד תורה, אבל חילונים שמשתמטים..אין להם ממש סיבה אמיתית לכך.

אפשר להתווכח על זה.....
החרדי אומר -תורתי אמונתי,
החילוני אומר - הצבא מעכב את התקדמותי....

בכל מקרה,שני המקרים פסולים מבחינה מוסרית, כי לכולנו יש את השאיפות והאמונות שלנו, אך אנו עדיין הולכים לצבא, כדי שהמדינה הזאת תמשיך להתקיים...

ישן 21-02-2008, 18:57
צלמית המשתמש של hellllllo
  משתמשת נקבה hellllllo מנהל hellllllo אינו מחובר  
..........مديرة..........

חבר מתאריך: 01.02.07
בתגובה להודעה מספר 107 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "[color=#ff0000]אז אולי פשוט..."

הדתיים לא עושים מצעדים, כי אם עושים כנסים גדולים מאוד {אף פעם לא ראית בחדשות ערוץ 2 מה קורה לפעמים במאה שערים?-->מאה שערים זה לא מקום חרדי..? הגיוני שיהיו שם התכנסויות של חרדים..}....אף אחד לא אומר להם כלום, כי זאת זכותם- החרדים לא בדיוק באים לכיכר רבין לקיים ת'כנסים שלהם.הם עושים את זה בשכונות ובאזורים שלהם.

קודם כל, מדינת ישראל היא מדינה יהודית ודמוקרטית...ולהיות יהודי לא מחייב להאמין ביהדות....
זכותו של כל אדם לבחור ללכת לפי החוקים של הדתיים או לא-לא אמרתי שיש לכפות על חילונים את הדת..ראה תגובתי לOmriP

אם עדיין לא הבנת, להיות הומו זה לא אומר להיות גלוי עריות...אין קשר בין השניים-גילוי עריות כולל גם סוגים אחרים של יחסי מין אסורים, חוץ מכאלה בתוך המשפחה.

בכל מקרה,שני המקרים פסולים מבחינה מוסרית, כי לכולנו יש את השאיפות והאמונות שלנו, אך אנו עדיין הולכים לצבא, כדי שהמדינה הזאת תמשיך להתקיים-צודק.

ישן 21-02-2008, 18:46
צלמית המשתמש של OmriP
  משתמש זכר OmriP OmriP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל OmriP שלח הודעה דרך MSN אל OmriP Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי hellllllo שמתחילה ב "הממ לא....יש מצעד בת"א כי יש..."

מצטער שאני נדחף באמצע הדיון, אבל באמת - המדינה הזו לא קמה כדי לכפות על אזרחיה את הדת היהודית. המדינה הזו קמה כדי להיות המדינה של הלאום היהודי, וזה לא אומר שכל מי שחי בה צריך להיות דתי. אין גם סיבה לכפות עליו את זה. נכון, יש מקום להתחשב ברגשותיו של הציבור הדתי, ולכן אני לא חושב שצריך לצעוד ככה במקומות שידוע שהם מעוררי מחלוקת (ולא רק הדוגמה הזאת - אני גם לא חושב שצריך דווקא להיכנס לשכונה חרדית בלבוש לא צנוע), אבל יש גם מקום שיתחשבו בי בתור יהודי לא דתי - למשל ע"י הפעלת תחבורה ציבורית, גם בשבת.

לסיכום, מה שהפריע לי בתגובה שלך בעיקר הוא ההתייחסות למדינה הזאת כמדינה דתית יהודית. זה לא נכון - המדינה הזאת היא מדינה לאומית יהודית (על בסיס לאום ולא דת). זה הבדל גדול..
Equipment: Nikon D50, Nikkor Dx 18-55mm, Nikon SB600, Nikkor 50 mm f/1.8, Tamron 18-250mm Canon PowerShot A95, Tiffen Filter Set, Minolta Dynax i7000, Minolta 28-85 mm, Σ 70-210 mm, and a few more glasses...

ישן 21-02-2008, 17:28

בתגובה להודעה מספר 114 שנכתבה על ידי --qwerty-- שמתחילה ב "אוי נו באמת..."

ו...?

כל האוכלוסייה בירושלים היא דתית? או שיש גם אוכלוסייה אחרת, שמאמינה בערכים אחרים?{ בוא נתחיל עם ערך חופש הביטוי}

גם אני לא כ"כ מבין את הקטע של מצעדי גאווה.....הרי המצעדים האלה רק גורמים לקהילה ההומו-לסבית להראות עוד יותר יוצאת דופן ולהגדיל את הנידוי החברתי...לדעתי הם לא צריכים לעשות את המצעד הזה מסיבה אחת פשוטה- כי להיות הומו או לסבית, זה דבר נורמלי ומובן מאליו, ולא צריך לשחק את תפקיד "הילד הרע" ולהראות לכל העולם שלהיות הומו זה דבר ייחודי......
וכמו שאמר VIP, שכל אחד יחשוב מה שבא לו........
כי תכלס, למה שיהיה אכפת לך מה האחר חושב על הנטיות המיניות שלך?
על הז**....
אבל זכותם לקיים מצעד, שיהיה להם בכיף.....

נערך לאחרונה ע"י steaua rosie בתאריך 21-02-2008 בשעה 17:39.
ישן 21-02-2008, 17:52

בתגובה להודעה מספר 119 שנכתבה על ידי --qwerty-- שמתחילה ב "אבל בירושלים יש המון אנשים..."

סליחה?!

הם מרגישים שזכותם להביע את אהבתם לאותו בני מין......הם לא פוגעים ברגשות של הדתיים, הם לא מעליבים את הדתיים ולא משפילים אותם........הדתיים לוקחים את זה אישית, עקב הסיבות שכבר ציינתי בכמה הודעות באשכול זה.....

הם צועדים למען זכות ההבעה העצמית, ובשביל להראות לכולם שהם לא מתביישים במה שהם....
אני לא רואה פה חוסר סובלנות.....הם לא פוסלים את הדתיים, כי אם ההפך, הדתיים פוסלים אותם....

הייתה כתבה שנה שעברה בערוץ 2 וראיינו כמה דתיים צעירים שאמרו "בחיים לא ראינו הומואים, פשוט הרב אמר לנו שהם אויבי ישראל" וכו' וכו'........... איך הם יכולים לפסול אנשים שהם אפילו לא ראו ולא פגשו?!

רבאק!!! אני לא מבין את הליגיטמציה הזאת להתנגדות למצעד בירושלים!
זה כבר מעצבן אותי שאנשים לא קולטים פה את האבסורד בחוסר ההיגיון שלהם

נערך לאחרונה ע"י steaua rosie בתאריך 21-02-2008 בשעה 17:57.
ישן 21-02-2008, 18:53
צלמית המשתמש של OmriP
  משתמש זכר OmriP OmriP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל OmriP שלח הודעה דרך MSN אל OmriP Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 120 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "סליחה?! הם מרגישים שזכותם..."

אני לא בטוח שאתה צודק. מצד אחד - נכון, זכותם. אני מסכים, ואני לא חושב שזה צריך לעורר כ"כ הרבה התנגדות, שיוצרת שסע בעם.

מצד שני - יש מקום גם להתחשב ברגשות של ציבור לא קטן במדינה. אם אכן, כמו שאתה טוען, הציבור ההומו-לסבי רק רוצה להביע את זכות הקיום שלו, לפי הדמוקרטיה - אז לא ראוי לדעתי להניף את דגל הגאווה בראש המצעד, אלא את דגל הדמוקרטיה, ואז החלק בעם שירגיש הזדהות עם המצעד הזה יהיה גדול בהרבה.

יש מקום לכל אדם במדינה דמוקרטית - אבל זוהי המהות של דמוקרטיה. לא צריך להיות הומו בשביל להיות גאה בזה שיש לנו מדינה דמוקרטית...
Equipment: Nikon D50, Nikkor Dx 18-55mm, Nikon SB600, Nikkor 50 mm f/1.8, Tamron 18-250mm Canon PowerShot A95, Tiffen Filter Set, Minolta Dynax i7000, Minolta 28-85 mm, Σ 70-210 mm, and a few more glasses...

ישן 21-02-2008, 17:32
צלמית המשתמש של Nati323
  משתמש זכר Nati323 Nati323 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "[QUOTE=MoYiZ]חוץ מזה, שהקטע..."

לא רשום במפורש אל תקיימו מצעדי גאווה, אבל רשום שאסור משכב זכר אז תעשה את החשבון לבד.
ואגב לגבי הומואים חרדיים, אף אחד לא אמר שאין אבל ניפחו תעניין יותר מדיי, יש מספיק מקומות שקוראים לעצמם ישיבה ומה שהולך שם זה חרא ולא ישיבה ולא בתיך, אז יכול להיות שזה קרה שם,ומישהו סיפר למישהו וכמובן שהתקשורת או כל אחד אחר כמוך לדוגמא שמלא בתסכול וזעם על העולם () חייב לפרוק את העצבים שלו לכן הוא בוחר להוציא את על אוכלוסייה מסויימת והוא הולך על המקרים האלו אבל ואם הוא יאמר שבמקום הזה לא ממש דתיים אבל יש שם הומואים אז לא יתייחסו אליו אז הוא חייב לנפח את זה ולהגיד שמוישלה הבן של הרב הוא הומו ואז אולי יתייחסו אליו.

אגב לגבי מה שרשמת על הלסביות, ברור שגם זה לא תקין כמו ההומואים, אבל אתה נמשך לזה כי אתה נמשך לבנות אז כשאתה רואה 2 בנות אין לך עם זה בעייה מינית, בניגוד לזה שאתה רואה גברים, אבל עדיין אני לא חושב שיש צורך לקיים מצעדי גאווה, כמו שסטרייטים לא צועדים בירושלים ואומרים אנחנו סטרייטים.
אגב ואני בטוח שזו טעות לגדל ילד שההוריים הם חד מיניים.

ד אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה. ה עֲנֵה כְסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן יִהְיֶה חָכָם בְּעֵינָיו

ישן 21-02-2008, 18:00

בתגובה להודעה מספר 122 שנכתבה על ידי Nati323 שמתחילה ב "לא רשום במפורש אל תקיימו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Nati323
וכמובן שהתקשורת או כל אחד אחר כמוך לדוגמא שמלא בתסכול וזעם על העולם () חייב לפרוק את העצבים שלו לכן הוא בוחר להוציא את על אוכלוסייה מסויימת והוא הולך על המקרים האלו אבל ואם הוא יאמר שבמקום הזה לא ממש דתיים אבל יש שם הומואים אז לא יתייחסו אליו אז הוא חייב לנפח את זה ולהגיד שמוישלה הבן של הרב הוא הומו ואז אולי יתייחסו אליו..

אני לא מוציא תסכול על אף אחד, כי אני לא מתוסכל...
אני מעביר ביקורת על מעשה מסויים של אוכלסייה מסויימת......

והקטע עם מוישלה היה רק בשביל חידוד הכוונה שלי......אני מודע לזה שהקטע די מגוחך...

ישן 22-02-2008, 01:09
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק

איזה שטויות!

coolroy
ציטוט:

לא, עדיף משפחה נורמלית עם אמא ואבא שדואגים לילדים.

מי מגדיר פה מה זה משפחה נורמלית ומה זה לא?!
למה נראה לך שאבא מכה, או הורים גרושים, או ווטאבר,
זה יותר טוב משני הורים גברים או שתי אמהות?!
אנשים לא שולטים בזה!
זאת דרך הטבע שלהם!
לי יש ידיד שהוא התחתן עם בעלו, הם חיים באושר ועושר!
וכן! לקח להם המון זמן אבל בסופו של דבר הם הצליחו לאמץ ילדה! שהם נותנים לה כל מה שאפשר להגיד!
ותכלס?אני הייתי מאוד מתגאה אם הייתי גדלה לזה, כי זה 'נגד' חוק הטבע מבחינה ביולוגית שכך אי אפשר ליצור ילדים, אבל הם הצליחו להביא אחת ולגדל אוה כמו כל זוג אחר...
אני דווקא מאוד מעודדת את זה,
זה דבר טבעי, יצר אנושי של אדם בגיל ההתבגרות לראות לאן הוא נוטה לצד של גברים או נשים,
והיצר האנושי שלכם זה לשפוט אנשים שהם לא כמוכם..
לדחוף תאף שלכם לעיניינים שלא שלכם, ולהעביר ביקורת על כל העולם!
ויש לכם מזל שאנשים כאלו לא סופרים אתכם בכלל,
ואם הם היו דופקים לכם חשבון הם מזמן היו בחובות!
צאו מהסרט שלכם,
ותנו לכל אחד לחיות את החיים שלו איך שטוב לו, בא לו, נוח לו, איך שהוא רוצה, ובגאווה מלאה!
אני מאחלת לכולכם שגם אתם תמצאו את האושר שלכם ושאפחד לא יפריע לכם להיות מאושר!

ישן 22-02-2008, 11:23
  HeavenlyInferno HeavenlyInferno אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.06
שטויות!!!

ממש שטויות! אפשר לחשוב שאנחנו באמת חיים עם קופים!
אהבת אותו המין היא כיום דבר שלא ניתן להסברה,בין אם זה מולד או בין אם זה דבר שנרכש במשך השנים!! דבר אחד ידוע,אתה יכול ללכת ברחוב ולא להבחין על בן אדם ועל עצם היותו הומו/לסבית! (וד"א בנים מאוד אוהבים את הלסביות ובנות את ההומואים,כי זה משרת פנטזיה של כל אחד) אין שום סיבה מוצדקת למה להשוות אדם כזה ל"פריק" או לסרטן!!! אם זה נחשב למחלה אולי נתחיל להעיף גם את חולי הסרטן והאיידס ושאר המחלות מהחברה?! מה עובר עליכם אנשים!! מה?!?! אתם מתנהגים כמו הערבים! וזו ההשוואה הכי גרועה שניתן להשוות מישהו אליה! הם שלא מקבלים שום דבר ששונה ממה שהם חושבים שצריך להיות! אין משהו אחד שצריך להיות וככה כולם צריכים להיות! אם לא כולנו היינן צריכים להיות בלונדינים עם עיניים כחולות ואף קטן אולי ככה לא היינו נרצחים בשואה! המושג "נורמלי" הוא מופשט ואין לו הגדרה אחת,נורמה בשביל אדם אחד היא שונה לגמרי מנורמה של אחר,צאו מהסרט! אף אחד לא אמר לכם להתחתן עם אחד ואתם אפילו לא חייבים להיות חברים של הומו/לסבית.אבל אני חושב שבשנת2008 אחרי שעברנו כל כך הרבה יש מקום לקצת,ובאמת זה דורש רק קצת פתיחות ראש!

נערך לאחרונה ע"י HeavenlyInferno בתאריך 22-02-2008 בשעה 11:25.
ישן 22-02-2008, 15:29
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04

אישית, אני לא מתייחס להומואים כדבר פוגע, בתנאי שהם לא מפגינים אהבתם בציבור.
בכלליות, זה לא טבעי, לפי דעתי.
אני מתעצבן מכך שהם רוצים דווקא לעשות מצעד בירושלים כפרובוקציה לדתיים, שנואי נפשותיהם.
אם הם רוצים לעשות מצעד, שיעשו קודם משאל תושבי המקום ויראו אם זה מפריע להם, או שיעשו זאת במקום ציבורי מרוחק ממקום ישוב אדם, מסיבה אחת:
- ניתן להודיע לאנשים שיתקיים מצעד כזה במקום מרוחק ומי שרוצה יגיע ומי שלא רוצה לא יגיע, אבל אם אתה עושה מצעד רועש וצבעוני, שיכול להפריע להמון אנשים, אך הם לא יכולים להתרחק מן המקום, עקב כך שהבית שלהם שם - זה לא הוגן, לפי דעתי, כלפי האנשים שזה כן מפריע להם.
מיעוט החזקים, בעלי הביטחון העצמי להפגין צריכים להתחשב ברוב, ולא לרמוס את רצונם וזכותם של השקטים יותר והחלשים בחברה.

בקשר לכך שזה לא טבעי ולא קיים דבר כזה בטבע אצל חיות, זאת טעות:

http://seedmagazine.com/news/2006/0...hp?page=all&p=y
http://ask.yahoo.com/20060919.html
http://rainbowallianceopenfaith.hom...m/Science3.html

ישן 22-02-2008, 18:47
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04

החיים גם ככה קשים, מי שהעדפה שלו היא בני מינו יסבול מזה כל החיים, זאת לא מחלה או משהו בסגנון, מדובר במשהו טבעי לחלוטין שהיה קיים אפילו בזמן כתיבת התנ"ך שלנו , וגם שם האיסור הוא על שפיכת זרע לבטלה <בדומה לאוננות>.
יש לי חברים וחברות הומואים/ לסביות, והם חברים לכל דבר, אין הבדל בשום דבר וזה מתקבל כנורמה בחבורה שלנו, לא אכפת לאיש מה השני עושה במיטה שלו ועם מי, העיקר שכולם יהיו בני אדם וילמדו לקבל את כולם, החיים גם יהיו הרבה יותר קלים וטובים בצורה הזאת, עם המון חברים טובים שמלמדים אותנו השקפות חיים שונות, אפשר רק להרוויח מהשוני, צריך רק לדעת לנצל את ההזדמנות.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 22-02-2008 בשעה 18:49.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:10

הדף נוצר ב 0.32 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר