לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2008, 20:42
צלמית המשתמש של ~ים~ כחול עמוק
  משתמשת נקבה ~ים~ כחול עמוק ~ים~ כחול עמוק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל ~ים~ כחול עמוק
מבולבל ברקוביץ' פותח פה ל'שטן'....

סוף סוף משהו חכם יוצא משחקן כדורגל,
לא סתם, אלא מאייל ברקוביץ'!
אייל מחזיר לרוני לוי על כל ההאשמות אליו ולשלמה שרף,

אני רוצה לציין מספר נקודות למר רוני לוי:
1. רוני לוי, אני אשם שפירקת את הקבוצה שבוע לפני תחילת הליגה ואחרי מחנה אימון מצוין.(לא צודק)
2. אני אשם שהעפת את דירסאו שהיה השחקן הכי טוב שלך. (צודק)
3. אני אשם שלא מצאת תחליף לרוברטו קולאוטי.(צודק-עדיין לא נמצא תחליף.)
4. אני אשם שמאור בוזגלו לא נמצא במכבי חיפה וכרגע הוא השחקן הכי טוב בארץ אבל בבני סכנין. (בוא נרגע, לא השחקן הכי טוב בארץ, אם כבר שחקן אז שחקן דרמה- ופה הוא מצטיין! וכמובן בבני סכנין!)
5. אני אשם ששיחררת את אדורם קייסי, אריק בנאדו וגיז'רמו ישראלביץ אחרי מחנה מצויין.(חוץ מקייסי- שלוווווום).
6. אני אשם שאתה סובל מיחסי אנוש גרועים במועדון שלך. אני יודע שיניב קטן לא סובל אותך ובגלל זה הוא לא מצליח לשחזר את היכולת שלו. אתמול כל האצטדיון ידע שהוא יחטיא את הפנדל מול הפועל ת"א.(לא שווה להאשים את לוי בגלל שקטן גרוע אפילו קטן הודה בכך שפישל...זה לא סוד, ואין לכך אשמים מלבדו!)

7. אני אשם שאתה עושה סדרות חינוך לצעירים והופך אותם למתוסכלים.(מה זה סדרות חינוך?שהוא נראה נחמד, מעלה אותם לבוגרים ונותן להם לשבת על הספסל 89 דקות?)
8. אני אשם בליגיון הזרים הכושל ובעובדה שמכבי חיפה איבדה את הציביון שלה.(מה שנכון נכון.)
9. אני אשם שמועדון מצוין כמו מכבי חיפה מוכר רק 2,500 מנויים אחרי אליפויות.(המכירה לבעלי גילאי 10 ומטה)
10. אני אשם שקרית אליעזר הפך לאצטדיון הכי עצוב בארץ עם הקבוצה הכי טובה בעשור האחרון. יש אוירת נכאים ביציעים.(בוא נרגע, לא עצוב...קודר)

רוני לוי היקר, נכשלת בשנתיים האחרונות ואתה מתנהג כמו ילד קטן. הגיע הזמן שתתחיל להתנהג כמו גבר. אני חושב שרוני לוי פחדן, פרנואיד ואני מציע לו שיפסיק לזרוק עלינו את הבוץ שלך ותפסיק לחשוב שכולם מדברים עליך מאחורי הגב. חבל שהצעירים במועדון שלך איבדו את הביטחון ולא יכולים לסמוך עליך. הקבוצה נראתה מתה מול הפועל ת"א ואני בטוח שהיו מספר שחקנים שהיו מאושרים להישאר על הספסל, אם רק יכלו.

לסיום, מעולם לא דיברתי על המשפחה של רוני לוי. יש לו ילדים מתוקים ואין לי שום דבר נגד משפחתו או נגדו. חבל שהוא שוכח שכשמכבי חיפה עשתה קאמבק, פירגנתי לו והבהרתי שרוני לוי הוא מאמן טוב ואפילו טוב מאוד. גם היום אני עומד על מילותיי. אני לא רוצה להחליף את רוני לוי, אין לי שום אינטרס וזו לא קפיצת מדרגה בשבילי כמו בשביל פרשנים אחרים שרוצים להגיע למשרות אימון מעמדת הפרשן. אני אייל ברקוביץ', לא רוצה לאמן את מכבי חיפה.

חוששני שלוי כשל לא רק בשנתיים האחרונות, מהשניה שהוא נכנס לקבוצתינו כל מהלך היה שגוי, כל החלפה הייתה טעות, כל מילה הייתה מיותרת,
כל אליפות...אני לא אמשיך.
לעולם לא ניתן כי ברקוביץ' יאמן לנו את הקבוצה,
אומרים שאנשים שדומים לעולם לא יסתדרו,
ברקוביץ' ולוי בדיוק אותו בנאדם, רק בחיצוניות שונה.
האגו שלהם, וה'פרגון' שלהם, הטכניקה שלהם, נקודת המבט שלהם..הכל..
אותו דבר.
וזה לא משנה כעת מה ומי ומו יהיו המאמנים ומה יהיה הגורל כי הנקודה שלי כאן היא ש...

אחים ירוקים, בואו נגיד תודה, שבאמת האיצטדיון שלנו לא מריח ורדים לאחרונה,
אח למרות מה שעברנו אנו יודעים שיש לנו אחד את השני כאן, לחזק ולאהוב, לתמוך כשקשה במשחקים,
אני לא אשכח כשהייתי בת 7 הייתי ביציעה עם חברים, והפסדנו לאשדוד,
מישהו לידי הסתובב חיבק אותי והיו לו דמעות בעיניים...
הוא לא ידע מי אני ואני לא ידעתי אותו.
אבל האחווה הזאת,
הכייף הזה של הביחד, שכולנו שמחים בגלל משהו אחד, שלכולנו יש מטרה אחת,
וכשהקבוצה שלנו כושלת, לדעת שלא משנה מה- כולנו נלך איתה- בטוב,
וברע!

לכתבה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר