לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2005, 15:24
  אלכס לוין אלכס לוין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
שר הבריאות נתן יד להמתת 160 חולים מדי שנה.

שר הבריאות והוועדה לאישור תרופות לסל הבריאות החליטו להוציא להורג 160 חולים מדי שנה.
בעקבות החלטתם של חברי ועדת סל הבריאות שלא להכניס לסל את התרופה היחידה אשר עשויה להציל חייהם של חולי סרטן הערמונית. מדובר בתרופת ה'טקסוטר' שהינה התרופה היחידה שהוכחה מדעית כמצילה את חיי חולי סרטן הערמונית ואף מפחיתה באופן ניכר את כאביהם.
פרופ' ברוך קליין, מנהל המכון האונקולוגי בבית החולים מאיר, אומר כי אין אף תרופה כיום בסל הבריאות לחולי סרטן הערמונית בשלב מתקדם "בעבר לא היו בנמצא תרופות עבור חולים בשלב מתקדם. טקסוטר הוכחה כיעילה בהארכת חיי החולה ובשיפור איכות חייו,
החלטה שלא להכניס את הטקסוטר לסל הבריאות תשאיר את ישראל כמדינה המתקדמת היחידה שאינה נותנת את התרופה.
כחולה סרטן במחלה שאינה ניתנת לריפוי וכמי שעבר ועובר סבל רב במחלתו תרופה כזאת שנותנת סיכוי לחולה חייבים להכניסה לסל הבריאות.היא לא יקרה מידי ואפשר לממנה על ידי קיצוץ של כמה עוזרים פוליטיים מיותרים לחלוטין שאף אחד לא יודע מה הם עושים במשרד הבריאות .והם בסה"כ מינויים פוליטיים מיותרים לחלוטין.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-03-2005, 20:43
  סולידי,ספונטני,רגיש סולידי,ספונטני,רגיש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
ראשית, המון בריאות
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי אלכס לוין שמתחילה ב "בקרוב אצלכם אם תשתקו"

והמון רצון לחזק את ידיך במאבק הזה. אל תרים ידים. תמשיך לחפש את התקווה.
צר לי, על שאתה חולה במחלה הארורה הזאת.
שנית,
זה ישמע אולי ציני, או אולי חסר רגש, אבל קריאתך לכתיבת מכתבים פה, הינה בבחינת מעשה פרווה.
הבט וראה, 62 איש בלבד עד עתה נכנסו וקראו את בקשתך. נהיה אופטימים ונאמין שעשרה איש אכן יגיבו לבקשתך, ויכתבו מכתבים. זה "יזיז" משהו? אולי נקבל את התגובה "שמחנו לקבל את פנייתך...."
כבודו כותב על סוג תרופה מסויימת, אך זה לא הכל. תרופות נוספות (למחלת הסרטן ולמחלות נוספות אחרות וקשות לא פחות) לא אושרו, טיפולים הכרחים לא אושרו וכדומה. אתה מגלה את אי אישורו של משרד הבריאות, בדר"כ אחרי, שכבר המליצו לך על תרופה/טיפול והצליחו לטעת בך תיקווה.
אתה מגלה תוך כדי, שגם על חלק מהבדיקות, יש הגבלה בכמות או אי יכולת לבצע, בשל חוסר בתקציב, או שזה נתון לשרירות ליבו של מנהל מחוז.
הציבור, אשר רחוק מהבעיה אינו מבין עד כמה ההתמודדות קשה ומעמידה את החולה בין חיים ומוות. וקשה במיוחד לאלה, שידם אינה משגת לקנות באופן פרטי בארץ או בחו"ל. הרוב דומם. החולה חסר אונים.
דרושה התארגנות רצינית יותר, בשיתוף אגודות חזקות. אולי גם להקים אתר באינטרנט ולהחתים מאות אלפי אנשים. יציאה מאסיבית לתקשורת עם כתבות ומאמרים. גם כתיבת אלפי מכתבים תועיל . וחלילה, אם יובן מכל אשר כתבתי, כי זו ביקורת. יודעת אני, כי כבודו איש המוציא לפועל את רעיונותיו ואינו שוקט, עד מציאת הפתרון (מח' היפותרמיה).
קטונתי מלתת פתרונים. אני רק יודעת, שאנחנו לא עושים מספיק להביא את חומרת הבעיה אל הציבור, כדי לעורר אותו להתגייס למאבק הזה, וכך אולי לעורר משהו אצל האטומים, אשר במחי יד קובעים מי לחיים ומי לא.

וידוי קטן
לקח לי הרבה זמן לעשות את החיבור של אחד ועוד אחד (רק אל תחזיר אותי חזרה לתיכון....בבקשה), לחבר בין שמך, היומנים ב NFC ובין המנהל שלי. ולקח לי טיסה טראנס אטלנטית להחליט להגיב.
ואני אנצל במה זו, להודות לך על השיתוף במחלה דרך היומנים. לפחות במקרה אחד, נעזרתי בהם, למצוא פתרון אישי.
מקווה שמצב רוחך השתפר ותעדכן אותונו בהמשך.

מחזיקה לך אצבעות.

תודה ל AVIV-Y על החתימה ושדרוגה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר