לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-02-2008, 16:56
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
שאלה שאלות קצת שוליות לגביי יום הגיוס ושירות בגולני

כמה דברים שרציתי לברר אתכם שלא ממש חשובים, אבל טוב לדעת -

*אני מתגייס לגולני וסתם עיניין אותי לדעת אחרי כמה זמן מקבלים את הכותפות עם סמל החטיבה?
מיד אחרי הגיוס או רק בסיום הטירונות?ומתי מקבלים הפלס"רים?

*יחידות (פלח"ן ,אגוז ,סיירת) בתוך חטיבת גולני הולכים עם כותפות של סמל החטיבה או של היחידה?

*הבנתי שביום הגיוס יתכן מאוד שנשארים לישון בבקו"ם ורק למחרת מגיעים לבט"ר, זה נכון או לא?

*הבט"ר של גולני אליו אני משובץ (לפי האיגרת) נמצא בקיבוץ רגבים, ואמרו לי שיש ממש מבני מגורים ולא אוהלים, נכון?

*לגביי הבט"ר שלי, כל מחזור הגיוס הזה משובץ לשם? איפה נמצאים עוד בסיסי טירונות של גולני?

*לחבר'ה המנוסים, מה הדברים הכי חשובים להגיע איתם ביום הגיוס, מה אסור לשכוח?

*אחרי כמה זמן אנחנו (הגולנצ'יקים לעתיד) נדע באיזה גדוד אנחנו ?(51, 13 ,12)

*הבנתי שגיבוש יחטיות נערך חודש - חודש וחצי אחרי הגיוס, ועיניין אותי לדעת מה רמת האינטנסיביות של האימונים ,משמעת וכו'..לפני הגיבוש.

אני מקווה שתגיבו ברצינות למרות כמות השאלות הלא ממש חשובות ועיניניות אבל כמו שאמרתי זה רק לידע הכללי.

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-02-2008, 17:25
  עידובננה עידובננה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MAG707 שמתחילה ב "שאלות קצת שוליות לגביי יום הגיוס ושירות בגולני"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MAG707

*אני מתגייס לגולני וסתם עיניין אותי לדעת אחרי כמה זמן מקבלים את הכותפות עם סמל החטיבה?
מיד אחרי הגיוס או רק בסיום הטירונות?ומתי מקבלים הפלס"רים? לאחר הטקס השבע שזה אומר חודש וחצי ככה קצת אחריי הגיבוש יחטיות נראה לי.

*יחידות (פלח"ן ,אגוז ,סיירת) בתוך חטיבת גולני הולכים עם כותפות של סמל החטיבה או של היחידה? עם הסמגל של גולני

*הבנתי שביום הגיוס יתכן מאוד שנשארים לישון בבקו"ם ורק למחרת מגיעים לבט"ר, זה נכון או לא? נכון מאד.

*הבט"ר של גולני אליו אני משובץ (לפי האיגרת) נמצא בקיבוץ רגבים, ואמרו לי שיש ממש מבני מגורים ולא אוהלים, נכון? בט"ר הכי טוב בארץ והכי חדש ומתקדם ביחד עם הבט"ר של הצנחנים ממש כמו בית מלון.

*לגביי הבט"ר שלי, כל מחזור הגיוס הזה משובץ לשם? איפה נמצאים עוד בסיסי טירונות של גולני? כל גולני ברגבים

*לחבר'ה המנוסים, מה הדברים הכי חשובים להגיע איתם ביום הגיוס, מה אסור לשכוח? לא יודע אני מרץ 08

*אחרי כמה זמן אנחנו (הגולנצ'יקים לעתיד) נדע באיזה גדוד אנחנו ?(51, 13 ,12) שבוע

*הבנתי שגיבוש יחטיות נערך חודש - חודש וחצי אחרי הגיוס, ועיניין אותי לדעת מה רמת האינטנסיביות של האימונים ,משמעת וכו'..לפני הגיבוש. טירונות רגילה כמו בכל מקום

אני מקווה שתגיבו ברצינות למרות כמות השאלות הלא ממש חשובות ועיניניות אבל כמו שאמרתי זה רק לידע הכללי.

ישן 29-02-2008, 17:28
  romani1 romani1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MAG707 שמתחילה ב "שאלות קצת שוליות לגביי יום הגיוס ושירות בגולני"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MAG707

מיד אחרי הגיוס או רק בסיום הטירונות?ומתי מקבלים הפלס"רים? את הסמל מקבלים בערך באמצע הטירונות לאחר מסע. כולל הגדס"ר ואגוז.

*יחידות (פלח"ן ,אגוז ,סיירת) בתוך חטיבת גולני הולכים עם כותפות של סמל החטיבה או של היחידה?של סמל החטיבה.

*הבנתי שביום הגיוס יתכן מאוד שנשארים לישון בבקו"ם ורק למחרת מגיעים לבט"ר, זה נכון או לא?לא יודע מספיק כדי לענות לך על זה.

*הבט"ר של גולני אליו אני משובץ (לפי האיגרת) נמצא בקיבוץ רגבים, ואמרו לי שיש ממש מבני מגורים ולא אוהלים, נכון?כן אתם ישנים בלונה בא"ח העתק של לונה בא"ח צנחנים שני הבסיסים מאוד מושקעים וישנים בחדרים. אבל אל תדאג לא תישן בהם הרבה.

*לגביי הבט"ר שלי, כל מחזור הגיוס הזה משובץ לשם? איפה נמצאים עוד בסיסי טירונות של גולני?
כן כל המחזור שמשובץ לגולני יהיה בלונה בא"ח.אחרי הטירונות עוברים לבסיס אחר.

*לחבר'ה המנוסים, מה הדברים הכי חשובים להגיע איתם ביום הגיוס, מה אסור לשכוח?
הרבה רעל.
*אחרי כמה זמן אנחנו (הגולנצ'יקים לעתיד) נדע באיזה גדוד אנחנו ?(51, 13 ,12)
אתם תדעו אחרי הטרום טירונות.
*הבנתי שגיבוש יחטיות נערך חודש - חודש וחצי אחרי הגיוס, ועיניין אותי לדעת מה רמת האינטנסיביות של האימונים ,משמעת וכו'..לפני הגיבוש.
לפי חברים משמעת קשה ותתכונן לתזז הרבה ועדיף לבוא עם כושר לפני הטירונות כי שם לא יהיה יורת מדי זמן.
אני מקווה שתגיבו כברצינות למרות כמות השאלות הלא ממש חשובות ועיניניות אבל כמו שאמרתי זה רק לידע הכללי.
ישן 29-02-2008, 17:38
  עידובננה עידובננה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי MAG707 שמתחילה ב "עם התשובות שלכם עלו לי עוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MAG707
עם התשובות שלכם עלו לי עוד כמה שאלות -

תרום טירונות נמשך...

שעניתם לשאלה האחרונה שלי התכוונתם לפרק זמן של החודש לפני גיבוש יחטיות?
לא שאתם מדריכי ספורט שם אבל אני מגיע עם כושר טוב (בעיקר ריצה) ,נראה לכם ששהוא עוד ישתפר בחודש הזה?לדעתכם.

הוא נמשך שבוע...
יכול ליהיות שכן יכול ליהות שלא אבל בשאר הדברים הוא ישתפר כמו שכיבת משקלים פק"לים וכו'

הפלס"ר החהן\ערוב והפלחיק עוברים שטח 100 מיד בסוף הטירונות למשך 3 חודשים ואח"כ חוזרים לבאח או לשרגא, אגוז מסיימים טירונות ואימון מתקדם בבאח ואז עושים שטח 100 חודשיים ולאחר מכן שרגא.

נערך לאחרונה ע"י עידובננה בתאריך 29-02-2008 בשעה 17:40.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר