לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2004, 17:51
צלמית המשתמש של Arthur
  Arthur Arthur אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.02
דיסק marilyn manson - lest we forget - סקירה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://images.amazon.com/images/P/B0002Y4T4W.01._PE_SCMZZZZZZZ_.jpg]

הרבה אנשים חושבים שמרלין מנסון (האיש) הוא נקרופיל,פדופיל,זאופיל,חרא,פוזר,מושך צומי מזדיין, אחד שצריך לדיון למוות,חלאת המין האנושי, אפס - כל מה שאנחנו אוהבים לשנוא.
אבל מי אמר שמישהו שהוא הוא נקרופיל,פדופיל,זאופיל,חרא,פוזר,מושך צומי מזדיין, אחד שצריך לדיון למוות,חלאת המין האנושי, אפס - כל מה שאנחנו אוהבים לשנוא לא יודע לעשות מוסיקה שפשוט כיף לשמוע?

מרלין מנסון האיש (והלהקה?!) מסכם עשור של נו מטאל תעשייתי (ודי ממוסחר ת'אמת) באוסף שווה במיוחד...בשביל שלא נשכח (lest we forget ).

אז מה יש לנו בדיסק?! המון דיסטורשן, תופים עצבניים חריקות ותוספות אלקטרוניות מוזרות (?)!
את כל הבאלגן הזה מלווה הקול המעולה (לדעתי) של מרלין מנסון.... שפשוט כיף לשמוע!!!

הדיסק מכיל :
14 להיטים מכל הזמנים. 1 שיר חדש. 2 קאברים מעולים!!

שנתחיל?!

The Love Song - לדעתי לא יכלו לבחור שיר יותר טוב לפתוח ת'דיסק.... שיר שאני כל כך אוהב... מתחיל יחסית רגוע (יחסית אליהם כמובן) ואז מגיע הפזמון שבחלקו הראשון עצבני ומביא בראש ובחלקו השני רגוע יותר.

Personal Jesus - זה השיר החדש באלבום. להגיד את האמת אני לא ממש אוהב אותו. לא התחברתי לקצב של השיר.... יש ברקע מן קולות כאלה שמזכירים פעפוע של נוזל כלשהו... רק שהפעפוע אלקטרוני כזה... ל'דע איך להסביר את זה. אני ציפיתי שמרלין יקליט משהו הרבה יותר מביא בראש.

Mobscene - איך אפשר שלא לאהוב את השיר הזה? עם קצב כל כך סוחף ופזמון מעולה!!! בכלל.. לראות אותו מבצע אותו בהופעה זה אדיר... ביחד עם המעודדות מאחריו (יצא לי לראות בM2.. לא במציאות כמובן.

The Fight Song - זה שיר נחמד אבל זה לא משהו מיוחד. הוא לא מתבלט בצורה כלשהי משאר השירים. סה"כ שיר סבבה שמצליח להביא בראש.

Tainted Love - אחד מרגעי השיא של האלבום. הקאבר המצויין לשיר פופי מתחילת שנות השמונים(של סופט סל במקור). דרך הקאבר הזה ודרך קאבר נוסף מרלין מוכיח לנו שיש לו חזון מוסיקאלי ושהוא לא סתם מסחור ופוזה.
השיר כל כך מעולה! כל כך מתאים לביצוע של הלקה. פשוט תענוג לאוזניים.

The Dope Show - בהחלט אחד הלהיטים הגדולים שלהם ובין היתר אחד השירים האהובים עלי. שיר מעולה... די רגוע... פזמון סוחף. חובה לשמוע.

This is the New Shit - שיר לא רע בכלל ובהחלט יש לו מקום באלבום. כמה אירוני שהשיר מדבר על מסחור ועל הערצה עיוורת.

Disposable Teens - שיר נחמד אבל לא יותר מזה. לא מצליח להתבלט.

Sweet Dreams - לשיר הזה אפשר להתייחס כיצירת מופת של מרלין! אחד הקאברים הכי טובים שנשמעו אי פעם! כל כך מותאם לו... רואים שהוא פשוט הוסיף את הטאץ' והנשמה שלו לשיר (קאבר לדפש מוד כמובן)

Lunchbox - לא יודע איך להתייחס לשיר הזה. שמעתי אותו פעם ראשונה באלבום הנ"ל ות'אמת לא התחברתי אליו בכלל. לדעתי הוא אחד הגרועים שנכנסו לאלבום.

Tourniquet - גם את השיר הזה שמעתי בפעם הראשונה באלבום הנ"ל אבל בניגוד לשיר הקודם די אהבתי אותו. הקול של מרלין משתלב כאן מצויין במנגינה הממורמרת והמנוקרת של השיר.

Rock is Dead - שיר כיפי. קצב טוב... בהחלט שיר חובה באוסף! פזמון יפה.

Get Your Gunn - שיר מאוד באסי... יש בו המון תופי מצעדים בשבילוב של באס....אם שומעים אותו בפול ווליום זה גורם למן פעימות בבטן... משהו מוזר... לדעתי השיר טיפה משעמם.

The Nobodies - אחד השירים הטובים שלהם אי פעם... שיר כל כך מעולה! פשוט חייבים לשמוע! שיר חובה באוסף.

Long Hard Road Out of Hell - איטי, מנכור, דיכאוני, משעמם. (אולי חוץ מהפזמון.. שדי אהבתי אותו)

The Beautiful People - שיר שכולם מכירים. המון תופי מצעדים שמביאים לשיר קצב ייחודי. גם שיר חובה באוסף. אני אישית מאוד אוהב אותו.

The Reflecting God - לדעתי הוא לא בחירה טובה לסגירת האלבום. היו צריכים לשים את The Beautiful People בשביל להשאיר טעם מצויין בפה... אבל למרות שהשיר הוא לא אחד הטובים שלהם השיר הוא יחסית טוב ובהחלט מצליח לספק את הסחורה. בסוף השירים נשמעים תרועות של הקהל אז אני מניח שהוא הוקלט בלייב. התרועות בסוף מסיימות את האלבום בדרך מאוד מאוד טובה.

מצטער שלפעמים התייחסתי למרלין מנסון בתור להקה ולפעמים בתור סולן. ניסיתי להתייחס אליהם תמיד בתור להקה אבל זה קצת קשה.. כמה באמת יודעים שמרלין מנסון זאת להקה קודם כל?

לסיכום. אלבום טוב מאוד ומהנה מאוד. מסכם בצורה מעולה עשר שנות יצירה ושערוריות. מלבד המוסיקה הטובה הלהקה גם מעבירה מסרים שונים שלא כדאי לפספס. תקראו ת'מילים.
כדאי לכולם להפסיק להסתכל עליו מלמעלה ולבחון אותם יותר מקרוב.
הדבר היחידי שחסר לי באוסף זה השיר man that you fear, השיר האהוב עלי שלהם.

אגב, סיקור אלבום ראשון, מזל"ט לי בקרוב יבוא סיקור של להקת מטאל פינית חדשה שגיליתי...יש למה לצפות.

ארתור.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:38

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר