לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2008, 17:47
צלמית המשתמש של jinji
  משתמש זכר jinji jinji אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל jinji שלח הודעה דרך MSN אל jinji
BOOM אחד גדול...

רק אתמול חשבתי לעצמי שהכל זורם טוב ונכון והיום כזאת סטירה קיבלתי כשאמרו לי שלא עברתי את המיונים רציתי רק לתת אגרוף בקיר הכי קרוב אלי..
אבל מה? אני לא בטוח בכלל שזה בגלל שלא עברתי, אלא שעכשיו אני פשוט יהיה תקוע במקום המחורבן שאני נמצא בו לפחות עוד שנה, אבל זה לא הכל המפקד שלי עוזב למקום אחר ועכשיו אני תקוע עם פאקין מנהל עבודה אזרחי, אני צריך לקבל פקודות מאזרח ???
די נשבר לי כבר כמה סטירות כאלה אפשר לקבל? רציתי להיות לוחם - לא קיבלתי, רציתי בסיס סגור ונחמד - לא קיבלתי , רציתי לצאת לקצונה - לא קיבלתי.. זה כל כך מיאש, ובאמת שאני מנסה לחשוב שזה לטובה ושהוא שם למעלה מוסת אותי לכיוון הכי טוב שיש אבל אני פשוט לא יכול..

יורדות לי דמעות כבר מרוב עצבים וזה כל כך לא נכון!, יש דברים יותר גרועים ואני מתבכיין מזה שלא עברתי מיונים מסריחים לקצונה, אפילו שסבא שלי נפטר הייתי יותר חזק...אני לא יודע מה נסגר איתי..
נראה לי אני הולך לקב''נית השבוע..כן כן הבחור עם הצל''ש שעוזר להרבה פה בפורום נמצא במצב נפשי מתוסבך..HELP

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-03-2008, 18:11
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jinji שמתחילה ב "BOOM אחד גדול..."

מישהו פעם אמר לי "עצב זה מקום נחמד לבקר בו אבל לא טוב לגור בו"... (זה אתה אמרת דרך אגב).
אני חושבת שזה בסדר להיות מבואס מזה, הרי זה משהו שרצית והכי אנושי זה להיות מבואס שזה לא קרה. אבל, (כן, יש אבל...) תזכור שאחרי כמה זמן הכל יקבל פרספקטיבה חדשה לחלוטין ובמבט לאחור אתה כן תצליח לראות את הטוב במה שקורה עכשיו.
הכל לטובה, צריך לזכור את זה. וכמו שכבר dudi.vaknin אמר, המבחן האמיתי הוא להמשיך להאמין שהכל לטובה גם כשקשה. זה מאוד פשוט להאמין בזה כשהכל קל ואין שום בעיות אבל המאמין האמיתי הוא זה שעמד במבחנים הכי קשים ודבק באמונה שהכל לטובה.

אין שום דבר רע בלקבל עזרה, גם מי שנותן מקבל המון. אז תבריק את הצל"ש הזה טוב טוב ואל תרגיש רע עם זה שאתה צריך לפרוק ומבקש עזרה. תתגאה בזה שלמרות שקשה לך אתה מצליח לעזור לאחרים !
המון בהצלחה,
הדס.

ישן 02-03-2008, 19:18
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

אז לא עברת. כל תקופה נגמרת. תפיק מהרע את המיטב. חוץ מזה, אולי זה דווקא טוב תקופות רעות. למה? כי ככה תוכל להעריך יותר טוב את הדברים שיש לך ביד >ואלו שיבואו< כי ככה תוכל להתחזק ולהצליח בבאות.

לא מצב אידאלי, לא כיף, נכון. מסכימה איתך. ובכל זאת, מי יודע מה יצפון העתיד?

אני אסיר לך את הצל"ש אם תתבייש במצב שאתה נמצא בו עכשיו, לא, לא בגלל שקשה לך, אלא בגלל שאתה חושב שזה פסול. וזה לא!! ממש לא. אתה חושב שלי לא קשה לפעמים? שלארז ולאמיר אין תקופות קשות? שאצל מריאל הכל זהב? אני סתם מביאה דוגמאות ושמות, רק תבין שזה לא חשוב מי האיש מאחורי הכינוי, כי כל אחד חווה תקופה קשה בחיים. אתה קיבלת צל"ש לאות תודה על עצות חכמות וטובות שניתנו. זה לא ציון על איך אתה מתמודד עם קשיים. ואם תעבור את התקופה הזאת בגאווה, הדבר יגביר את ההערכה אלייך.

אז תרים את הראש, תתמודד ותפיק את המיטב. אל תקבל את הדחייה כדבר רע, אלא כדבר מחזק. תיישם עצות >טובות, כמובן< שאתה היית נותן לאחרים אם הם היו במצב שלך.

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 02-03-2008 בשעה 20:44.
ישן 02-03-2008, 21:51
  dudi.vaknin dudi.vaknin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.07

רן, תדע שהכל, אבל הכל (!) קורה לטובה. כל פעם שאתה "נכשל", כשנראה שלא הכל הולך כמו שתכננת, תזכור שזה קורה אך ורק לטובה. אני יכול לתת לך אלף ואחד תסריטים אפשריים למה מה שקרה לך הוא לטובה, אבל החכמה היא שאתה תריץ לעצמך אוטומטית תסריטים כאלה בראש. זה יעודד אותך ויתן לך כוח להמשיך הלאה.

ציטוט:
שאתה נותן עצה זה נראה לך הכי נכון וכי הגיוני בעולם, אבל רק שאתה במצב כזה אתה מבין שכזה יכול להיות קצת קשה ליישם אותם

אני לא יכול לדבר בשם שאר החבר'ה הנפלאים שהגיבו לך כאן, אבל לדבר בשם עצמי אני יכול: העיצה הזו באה מהלב. גם אני, כמו כולם, נחלתי אכזבות בחיי, ולא תמיד היה לי קל להתמודד איתן, עד שהפנמתי את הרעיון שכל מה שקורה לנו בעולם הוא לטובה. רק אז הצלחתי להתמודד עם האכזבות, לצמוח מהן ולהמשיך הלאה - לעבר הדבר הטוב הבא בחיי.

לא עברת את המיונים, ועכשיו אתה תקוע במקום המחורבן שלך לעוד שנה שלמה. איזה דבר טוב כבר יכול לצמוח מזה? האם להיות תקוע פה טוב יותר מלהיות במקום בו יכולת להיות אילו עברת את המיונים?

מי יודע, אולי במקום הזה אתה עתיד להכיר את אהבת חייך? אולי תקבל הזדמנות להגיע רחוק יותר מכפי שיכולת להגיע אם עברת את המיונים? אין לדעת מה בדיוק מצפה לך, אבל לדעת שמצפה לך דבר טוב - את זה אתה כבר יודע.
ישן 02-03-2008, 23:08
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי dudi.vaknin שמתחילה ב "רן, [B]תדע[/B] שהכל, אבל הכל..."

אני אוהב את הנאיביות של ילד שחושב שהוא מצא את האמת האמיתית בעולם ומתחיל במסע
ללמד את כולם איך לחיות...
חלאס לחיות בחלום!
לא כל מה שקורה זה לטובה, זה מזיק אפילו להגיד לאנשים דבר כזה.
בקשר לג'ינג'י, אני מצטער שלא קיבלת תתפקיד שלך אבל היי, לא מקבלים כל מה שרוצים בחיים...
אני מכיר תמצבים האלה שאתה לא מקבל מה שאתה רוצה, יש תקופה של בעסה, אבל זה יעבור.
סה"כ תחשוב על זה כשירות של שלוש שנים, זה לא כל החיים שלך, יש לך את האנשים שתומכים בך
בין אם זה פה בפורום או בחיים האמיתיים.
תכניס דברים לפרופורציה ותמשיך לחפש דרכים לצאת מהמקום שאתה נמצא בו =]
תמיד יש.
אפשר לעשות מבחנים חוזרים? לקצונה אולי?

ישן 04-03-2008, 01:08
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה

ציטוט:
רציתי להיות לוחם - לא קיבלתי, רציתי בסיס סגור ונחמד - לא קיבלתי , רציתי לצאת לקצונה - לא קיבלתי.
לפני כמה זמן אמרתי למישהו: אם אתה רוצה להיות מלך, אז תתנהג כמו מלך.
להיות לוחם או קצין זו מהות. זה לא קשור לתואר.
לוחם לא בוחר את שטח הלחימה שלו - אין לך בסיס סגור ונחמד.
קצין דואג לפיקודיו - דאג וארגן היטב גם את אלה שמתחתיך וגם את אלה שמעליך. כאילו אתה מפקד ובעל חוש אחריות על כולם.
לוחם נתקל בהרבה מצבים שבו הוא חסר אונים והוא חייב לגייס את כל כוחו ומוחו בניסיון לצאת מהמצב. אתה לא חייב להיות בקרב אמיתי כדי לעשות את זה. אתה נמצא בקרב כזה כאן ועכשיו. אם באמת תיקח על עצמך אחריות וגם על שאר עמיתיך בניסיון לייעל את המערכת, הקרב מול המערכת שאנשיה אטומים הוא כמעט בלתי אפשרי וחסר סיכוי. אז אין לך קרב עם רובים. יש לך קרב מוחות.

תהיה לוחם וקצין במהותך. ייתכן שאתה נמצא במקום הנכון ביותר ובזמן הנכון ביותר לשנות את ה"מעפן" ל"יעיל"במקום שבו אתה נמצא. אולי אתה זה שאמור לעשות או להתחיל שינוי שם.
מעבר לזה, בכל הקשור ל"הכל לטובה", אני מאחלת לך שבעתיד הסיבה תתגלה לעיניך.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר