לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פרסום האשכולות בפורום זה יעשה רק לאחר אישרור המנהלים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > הצעות לפורומים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2008, 19:55
צלמית המשתמש של OFER KATZ
  משתמש זכר OFER KATZ OFER KATZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Levco שמתחילה ב "הצעת פורום - ג'אז ובלוז"

אני גם אשמח מאוד לפורום כזה

וגם אפעל מאוד לקידומו.
בעצמי אני מכיר עשרות חובבי ג'אז שהיו שמחים לפורום מקצועי בנושא, הרי שהיום האלטרנטיבה היחידה היא הפורום בתפוז, שהוא מאוד מסורבל ולא נוח.

אני מאמין שאם המערכת האיכותית של פרש, פורום שכזה יכול לצבור תאוצה מהר מאוד, ואולי סוף כל סוף הוא יהיה זה שיצור את קהילת המוסיקאים הדלה מאוד בפרש.

אם ויפתח פורום כזה, אתן את כל כולי וגם אשמח לנהל אותו ואתן מהידע שלי על מנת לפתח אותו!

אודי, שאמח אם תשקול שוב את הרעיון, זו יכולה להיות פריצת דרך, הרי כמה רצינו להרים את נושא הבלוז בפורום שלך, ולא הצלחנו?
אם נתן במה לג'אז ובלוז אנחנו יככולים למצוא לפרש עוד המון גולשים ג'אזיסטים חדשים!

בקיצור, אני תומך מאוד!

וואו חפרתי =]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-05-2008, 18:16
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי OFER KATZ שמתחילה ב "אבל אודי, כנגן ג'אז מקצועי..."

אני מאמינה שיש הרבה על מה לדון, לדבר, לשתף ולהתייעץ בנושא הזה. א-בל, אם תשים לב, בפורומי המוזיקה רוק ומטאל ומוזיקה אלקטרונית, ההשתתפות נורא דלה.. מלבד פורום מוזיקה ישראלית (שאסף עושה שם שמיניות באוויר כדי שהפורום לא יגווע >והוא עושה את זה ממש טוב<) הפורומים לא בדיוק פורים בפעילות

ישנם עוד המון סגנונות במוזיקה שאפשר לפתוח להם פורומים, אבל ההענות בד"כ היא קטנה מאוד. כמה אשכולות על ג'אז נפתחים בפורום מוזיקה? מעט, ובהפרשים גדולים..

אני חושבת שאם אתה ממש רוצה לפתוח פורום כזה, תביא חברים שלך או עוד אנשים שמתעניינים בתחום. תראה שהנושא הזה רחב ידיים ושיש קהל, ואולי בעתיד הצורך יהיה ממשי יותר..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:58

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר