לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2005, 20:56
  חרוב 04 חרוב 04 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
מידע אני אנסה לענות על השאלות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרוב 04 שמתחילה ב "אשמח לענות על שאלות בקשר לחי"ר ייעודי"

בקשר למיון לגדודים....בשלב הטרום טירונות שזה שבועיים ראשונים שבה אתם יותר מכירים את הבסיס, עושים מדס וחצי ועוד כמה דברים דומים החיילים ממויינים בצורה סתמית. לקראת סוף הטרום טירונות תקבלו את דף העדפות שלכם בקשר לגדודים. אם תרשמו את מה שאתם רוצים ראשון אז יש לכם בערך 70% לקבל את מה שרציתם.
בקשר לעבור מגדוד לגדוד זה לא קל אבל אפשרי, כמו הרבה דברים בצבא.
אני אישית העדפתי את חי"ר מ"כ על הנדסה (באמת התלבטתי בין שני הדברים לפני הגיוס...הייתי מיועד ליחס"פ אבל בסוף העדפתי את חרוב).

בנוגע להתמחות הגדודים....כל הגדודים מתמחים בלחימה בשטח בנוי. זה הייעוד שלהם. ההכזרה של לביא שווה לכל שאר הגדודים, חוץ מחרוב כמובן שלא רואה אף גדוד אחר . מלבד זה יש גם קרב מגע אבל לא ברמה יותר מדי בשמיים. ההכשרה של הגדודים זהה לאלו של החטיבות האחרות אבל רק עם דגש יותר על לש"ב ולו"ז (לוחמה זעירה).

באגד 900 לא תיהיה סיירת....האפשרות להגיע לעוקץ עדיין נשארת.

מרץ כנראה יעשו את הטירונות בפלס גולני למרות ששמעתי עוד כל מיני גרסאות מעניינות שכללו בערך חצי מהבסיסים בארץ.

בכל חי"ר פועלים עם נגמשים...רק סוג הנגמש משתנה (אכזרית בגולני וכו'). גם עם טנקים יוצא לעבוד בפעילות המבצעית אבל הגדודים האלה הם כבר לא פלוגות חרמש אז זה לא הייעוד שלהן.

תודה על הח"ח מאדון חרוב. ד"א למדתי ממך די הרבה לפני שהתגייסתי והחלטתי לנסות ולהמשיך את הסידרה של השאלות על החי"ר הייעודי שאתה התחלת עוד בפורום הקודם, למרות שבכל מה שקשור לשייטת אתה יודע הרבה יותר

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-03-2005, 11:47
  1_xXx_ 1_xXx_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.04
חחחחחחחחח אתם הכי לא אובייקטיבים
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי חרוב 04 שמתחילה ב "עוד נקודות למחשבה לny"

כל פעם שאני מדבר עם חברים מהשיכבה שלי שהם בחי"ר יעודי אז כל אחד מדבר עליו כאילו זה שייטת. הייתי אמור להיות בחי"ר יעודי אז התחלתי לברר על הגדודים: דיברתי עם חבר מדוכיפת והוא נשמע כמו הבן אדם הכי מאור בעולם והכי שמח וכמובן שבגלל שהוא בדוכיפת אז פתאום הוא מתחיל ללכלך על צנחנים ועוד כל מיני יחידות שהם רק מקיפות ודוכיפת וחרוב וכל אלה עושים את הפעילויות.
דיברתי עם בחור מחרוב וגם הוא אמר "עזוב אותך שטויות , רק חרוב , כל השאר זה סתם בלאי"
ואז דיברתי עם אחד משמשון וגם הוא התחיל לדבר על הגדוד כאילו זה לא יודע מה.
בקיצור אני אומר לפי דעתי שלכל מי שמגיע לשם יהיה בסדר והוא ימצא את החברים שלו ויתחיל לקבל רעל ופתאום הגדוד שלו הכי טוב והשאר זה בלאי. (כמו שהבחור מחרוב אמר פה "חוץ מחרוב כמובן שלא רואה אף גדוד אחר ")
בקיצור כל מי שהולך לחי"ר יעודי ולא שבוז מת אז הוא ידע להנות מזה סבוף וזה לא כל כך משנה באיזה גדוד הוא.

עזבו אותכם חרוב. 202 כבוד חחחחחחחחחחחחחח (אני סתם צוחק)

שיהיה בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:59

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר