לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2005, 00:10
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
כללי למעוניינים שבניכם ..יום ההנצחה ה9 לזכר רס"ן אורי אזולאי -הזמנה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.shvoong.co.il/bike/azulai/images/logo.jpg]

פארק הזהב - קרית שמונה
יום שני 31/10/05

הנכם מוזמנים ליום ההנצחה - 9 לזכרו של רס"ן אורי אזולאי
שייערך ביום ב' 31/10/05 בפארק הזהב - קרית שמונה

לוח זמנים כולל לאירוע

08:00-12:00תערוכת נשק והדגמה של צה"ל
08:00-09:30כינוס והרשמה למירוצים השונים
09:30זינוק ריצת ניווט
09:30זינוק מרוץ 12.5 ק"מ
10:30זינוק עממי 2.5 ק"מ11:15
טקס סיום בהשתתפות ראש העיר, אלוף פיקוד צפון ולהקת פיקוד צפון
ביום זה ישתתפו למעלה מ-3000 תלמידי בתי ספר בארץ ובגליל העליון,
חיילי חטיבת הצנחנים חטיבת גבעתי, חטיבת גולני, לוחמי סיירות ומשטרת ישראל.
ראו הזמנה זאת כהזמנה אישית

קטגוריות לדירוג ופרסים - מרוץ 12.5 ק"מ

נערים / נערות עד 19גברים / נשים 20-39ותיקים / ותיקות 40-49ותיקים / ותיקות 50-59ותיקים / ותיקות 60+קבוצתית: ליחידות צה"ל לפי 4 ראשונים מאותה יחידה
פרסים

1. במרוץ התחרותי, גביעים לשלושת הראשונים/נות בכל קטגוריה.
2. פרסי ציוד ספורט אישי
3. כל המשתתפים יקבלו מדליות, חולצות וכובעים
4. ליחידות צבאיות, גביע קבוצתי, מינימום לקבוצה - 4 רצים

מחיר הרשמה - חינם

פרטים והרשמה מוקדמת:
מחלקת הספורט קריית שמונה
בימים א-ה בין השעות 16:00-19:00
טלפון - 046908471, פקס - 046959623
אי-מייל: sport@k-8.co.il
מנהל המרוץ: רונן אזולאי 0522820831

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 17-10-2005 בשעה 00:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-10-2005, 16:48
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
יליד 1970 בן 26 במותו .. בן למשפחה מרובת ילדים , מלח הארץ , לב רחב מקשיב ועוזר
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Pshahar שמתחילה ב "סיבת נפילתו ."

מסוג המפקדים שלא מכירים ..{אני בכול אופן לא הכרתי ..}
אומנם , התכנון שלי היה להוקיר אותו ביום השנה ה-9 למותו
אבל אם כבר דיברת .. סתם זכרון שלי {ממה שכן אפשר לספר }
טירונות יחידה ..
אורי מ"פ מסלול ..
אחד מהחברה לוקח את הרגליים והולך הבייתה .. ידענו כי אותו אחד עבר תקופה קשה מאוד בביתו מבחינה כלכלית .. לא תארנו שזה יגיע לרמת נפקדות ..
למחרת 4 וחצי לפנות בוקר השכמה .. עשרים ל- 5 מסדר .. מגישים מצ"ל .. אחד חסר .. הש"ג האדיוט שהיה בזמנו ראה אותו יוצא באמצע הלילה ולא דאג לדווח ..
אורי מגיע .. פקעת עצבים .. משחרר את הסמל ..ומושיב אותנו לשיחה ..
בשיחה עצמה מאחורי הפחד ממנו כטירונים נגלה לעיננו האיש הנדיר ..שכאן במילים אין לי דרך לתאר
לאחר אותה שיחה .. קיבלנו "דקה מקריאה" .. ישבנו כולם בהלם ואחד התחיל להטיח בשני את הסיבה למה שקרה
במקביל , צעקות מאוהל סגל .. הקול שלו נשמע נגד מפקדינו הישירים בניהם המ"מ..
ואת הוויכוח אני זוכר כאילו זה קרה היום :
" נכשלת בתפקיד "ת" ..אתה יותר מכולם יכולת למנוע אם היית מקשיב לחיילים יותר ... לא רוצה לשמוע מקצועיות ולא מעניין אותי אמינות .. קרה דבר שאסור שיקרה ואתה האחראי הישיר לכך מבחינתי .."
" אורי תרגע ... אני יוצא להביא אותו אישית .."
" שב כאן .. אני הולך אליו "
החייל חזר .. ישבנו איתו דיברנו קצת .. רצינו לעזור .. והוא סירב .. רובנו הגענו עם רקע כמו שלו וזאת לדעתי הסיבה שסירב
באחד הערבים .. שמירת מאהל.. שומרים ביחד והוא נשבר ומתחיל לספר ..
על הקשר שנגרם בין אורי לבין הוריו, על הסיוע הכספי שהגיע לעיתים מכיסו הפרטי ומשלטונות צה"ל
ככה היה ..לא פחות ולא יותר וכול זה בשנה וחצי של הכרות אישית

כשעזב אותנו ועבר לצנחנים .. " אני הולך וחוזר מייד .. לא תרגישו ..מילה שלי .."
הלך ונשאר שם לצערי .. מה שנשאר אצלי זו הכומתה שלו .. שקבלתי ממנו בסיום מסע הכומתה ..לא ברור לי למה .. "הלונג" של ה 77 פגעה בו כמה פעמים
וזהו ..

ישן 17-10-2005, 16:17
  אלירן ב אלירן ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.05
..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי u-367 שמתחילה ב "למעוניינים שבניכם ..יום ההנצחה ה9 לזכר רס"ן אורי אזולאי -הזמנה"

כמישהו שמשתתף בכל שנה במירוץ לזכרו אני חייב להגיד לכם שלא תצטערו אם תבואו... היום כולו מאוד מושקע וכולל בסופו טקס מרשים לזכרו וגם עוד תחרויות פרט לריצה ( התחרות המרכזית .. ) יש תחרויות משיכת חבל ( לקבוצות נוער מאורגנות וליחידות צה"ל.. ) , תחרויות ירי ( כל המשתתפים הם מהתיכונים בסביבה.. ) , פעם היתה תחרות הורדת ידיים אם זכור לי ( כנראה לא יהיה הפעם .. ) ותחרות ניווט ממש מהנה שכל אחד אני חושב יכול להשתתף בה ( מקבלים מפה של העיר ויש נ"צ על המפה וצריך להגיע למקסימום מהם בזמן הנתון, הקושי בזה שצריך לבחור מסלול שגם יעמוד בזמנים וגם יעבור דרך מקסימום נ"צ... מאוד מהנה ! )

קצת על האיש ממה שאני זוכר ( אני רק מקווה שאני זוכר נכון.. ) אז דבר ראשון הוא יליד ק"ש והוא החל את דרכו בצה"ל בסיירת מטכ"ל ואז לפי שיקולים שלו הוא החליט לעבור ליחידת שמשון ( הנה למה אני מניח ש U-367 מכיר את האיש.. ) וכפי שיומטוב סמיה ( לא בטוח ב 100 אחוז שזה היה הוא אבל דיי בטוח.. ) אמר פעם ביום לזכרו " אורי אמר שהוא רוצה לשרת איפה שבאמת צריכים אותו.. " ואז לאחר תקופה שנלחם ביחידת שמשון התפרקה היחידה והוא עבר ל סיירת צנחנים ב 1996 נהרג אורי בלבנון לאחר שאחד מחבריו עלה על מוקש...

נערך לאחרונה ע"י אלירן ב בתאריך 17-10-2005 בשעה 16:29.
ישן 02-03-2008, 12:39
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "לא זה ולא זה"

אני משער שאתם מדברים על הצילומים שבתחילת הסרט - יש שם שיירה שמצולמת ע,י ערוץ 1 בגיזרה מערבית. אחרי שני הסרטונים שלהלן מופיעים כמה צילומים שצולמו ע"י ערוץ 1 בשיירה מטייבה לארץ תוך כדי/קצת לפני/מעט אחרי ענבי זעם כשמחבל התאבד על השיירה. אם אני זוכר נכון את התוצאות אז מ"פ מפקדה של 12 נהרג, חייל המפלוגה שלי נפצע. האיברים על הכביש הם של המתאבד. בשיירה נסע גם מח"ט הגיזרה שלא נפגע.
סרט שצולם ע"י חיזבאללה - פתיחת ציר של צד"ל בין דלעת לבופור. צד"לניק עלה קצת מהציר לבדוק משהו חשוד ומטען מופעל עליו. הנגמ"ש והאנשים שמאחור לא נפגעו. ה"גשש" נהרג.
סרט שצולם גם הוא ע"י חיזבאללה. אם אני לא טועה זהו צוות מרץ 5 מאגוז בפעילות בגיזרה המערבית בשל תקלה הם התקפלו ממארב באור יוםץ הופעל עליהם מטען ושלושה נפצעו מתוכם המפק"ץ קשה. אח"כ דיברו הרבה על הרווחים שהיו בין החוד לשאר הכוח ומנעו פגיעה קשה יותר.

STRONG תודה על כל הסרטים

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 02-03-2008 בשעה 13:05.
ישן 08-03-2008, 01:44
  strong11 strong11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.04
שאלה
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "אני משער שאתם מדברים על..."

ב 1996 היו שני צוותים של אגוז שעלו על מטענים... ב 9 לספטמבר (ימים מעטים לפני אירועי מנהרת הכותל) נהרגו שני לוחמי סיירת אגוז סגן צור פרנס וסמ"ר זהר מינץ.. כעבור 5 חודשים ב 24 לדצמבר נהרגו שני לוחמים נוספים סרן יוסי לוי וסמ"ר ניר גנדלברג בכפר מרכבה... מי מאלו שהשתייך לצוות מרץ 1995? הדרגות של החללים אינן מסתדרות עם צוות צעיר יחסית, אלא אם כן מדובר במפקדים שלהם? או שמדובר בכלל באירוע שלישי שלא היו בו הרוגים? דרך אגב אינני זוכר באיזה מהאירועים מדובר אבל באחד מהם נפצע בינוני הקש"א של היחידה קצין בשם גיא משהו איבד כמה אצבעות, רואיין אחרי זה בטלוויזיה וסיפר על האירוע. בכל מקרה שים לב מה נכתב בדף היזכור של גנדלברג ז"ל (ההדגשה כמובן שלי ולא במקור):

"ביום ט"ו בטבת תשנ"ז (24.12.1996) יצא ניר עם חבריו לפעילות מבצעית בלבנון. בדרכם חזרה לשטח ישראל, סטה המפקד מן המסלול שתוכנן מראש, מבלי לדווח על כך ומבלי לקבל אישור. הכוח נכנס לכפר מרכבה, שם חיכו לו מטעני חבלה. ניר וחבריו לא היו מוגנים, עקב שגיאות פיקודיות קשות שנבעו משיקול דעת מוטעה של מפקד הכוח. מפיצוץ המטענים נהרג סמ"ר ניר ועמו סרן יוסי לוי. ניר הובא למנוחת עולמים בבית העלמין הצבאי בפתח תקווה. בן עשרים היה בנופלו. השאיר אחריו הורים ואחות."

נערך לאחרונה ע"י strong11 בתאריך 08-03-2008 בשעה 01:46.
ישן 08-03-2008, 21:05
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי strong11 שמתחילה ב "שאלה"

אם אני זוכר נכון (וכרגע אין לי אפשרות לבדורק בכתובים או א\עם הלוחמים עצמם) ההיתקלות שבה נהרגו פרנס ומינץ הייתה בסביבות ריחן (אולי על הרפיע), בהיתקלות הזו נפצע הקש"א של היחידה.

סיכוי קטן שהסירטון של חיזבאללה הוא מהארוע שבו נהרגו גנדלברג ולוי במרכבה, אם כי גם הארוע הזה התרחש בגיזרה המערבית. יכול להיות שמדובר בהיתקלות שלישית.
גם התאריך, 12.96 לא מסתדר לי. הארוע המצולם קרה כשלושה חודשים קודם לכן.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר