לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-02-2008, 00:07
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי lab123 שמתחילה ב "WTF?!?"

אני מצטט:

" הרפואה רק התחילה להשתמש בקשר בין גוף לנפש למטרות ריפוי, ודיכוי הכאב הוא דוגמא טובה:

30 אחוזים מן החולים ידווחו על הקלה בכאב אחרי בליעת תרופת דמה, כאילו קיבלו תרופה נגד כאבים.

.... באותה תרופת דמה אפשר להשתמש לשיכוך כאב, להורדת לחץ דם ולמלחמה בגידולים.

נמצא, כי כל תופעות הלוואי של הכימותרפיה, ובכללן נשירת שיער ובחילה, מופיעות גם אצל חולים שקיבלו כדורי סוכר ושוכנעו כי מדובר בתרופה חזקה נגד סרטן."

"צפנים הם דבר מופשט, וכמהוהם בסופו של דבר הקוסמוס שלנו וכל אשר בו.

הגוף אמנם נראה עשוי מחומר מוצק אבל על פי פיסיקת הקוואנטים, בכל אטום יש למעלה מ-99.9999 אחוזים של חלל ריק, והחלקיקים התת - אטומיים הנעים במהירות האור דרך החלל הזה הם בעצם צרורות של אנרגיה רוטטות. .... המולקולות נהפכות לאטומים והאטומים לחלקיקים תת אטומיים שהם בעצם צרורות של אנרגיה ומידע, לכן המירוץ אחר המבנה הפיזי של הגוף חסר משמעות.

.... שדה הקוואנטים הגדול אוצר בתוכו את היקום כולו בצורה שאין לה ביטוי. (משמע - יש מה שמקשר בינך לבין עצם זר, ולכן טכנית - זה אפשרי)

ישן 02-03-2008, 22:00
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי lab123 שמתחילה ב "אתה משנה נושא"

א. זה בדיוק אותו נושא ואני אסביר בהמשך למה

ב. הכתובת תופיע ביד לא כי אתה תאמין, אלא כי במצב של היפנוזה החלק המודע שלך משותק, ולכן המהפנט פונה ישר לתת מודע, התת מודע לא מתדיין ולא מתווכח, ובגלל זה אין לך אפשרות להאמין או לא, זה פשוט יקרה

ג. חוק האמונה שאתה מדבר עליו הוא בהחלט החוק הכי ישים וחשוב שהאדם גילה עד היום

ד. זה שאתה מכיר את חוק האמונה / משיכה / הגוף והנפש (אם תאמין במשהו, הוא יקרה), זה הבסיס וזה מעולה וכמובן שזה לא פשוט כמו שזה נראה על הכתב, אבל זה הרבה יותר פשוט ממה שכל מי שלא מתעניין בנושא חושב.

אז אם נלך מעבר לבסיס הזה,

ברגע זה אתה נושם אטומים שהיו לא מזמן חלק מחומר מוצק,

הלב, הכליות, הריאות, המח (ועוד שלל איברים) מתנדפים באוויר ובו בזמן נבנים מחדש,

תנסה לחשוב על הקשר בינך לבין שאר הדברים בעולם בצורה הזאת,

אל תנסה להתמקד במובן החומרי אלא במובן היותר מופשט, כי לפי הוכחות מדעיות (פיזיקת הקוואנטים) הגוף שלך מורכב מאנרגיה ומידע, ולא משום דבר חומרי,
כמו הכפית שאתה מנסה להזיז,
אז כן, טכנית - לי זה נראה אפשרי,
אז כן - לדעתי האנשים שאומרים שהם הזיזו כפית, הצליחו פעם או פעמיים באמת להזיז כפית,
ויכול להיות שהם שרלטנים והכל,
אבל כשאני שומע על אנשים שהצליחו להעלים אבנים בכליות, גידולים מתקדמים של סרטן, וניצחו בטור דה פראנס אחרי שחלו בסרטן ועברו כימותרפיה, אז אני ממש לא מתרשם מבנאדם שמזיז כפית....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-03-2008, 19:41
  dudi.vaknin dudi.vaknin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.07
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "אתה מתבלבל"

זה ההסבר הראשון שלך (ותקן אותי אם אני טועה):

נניח שהמוח שלך מחולק לעשרה חלקים, וכולם פעילים. בכמה אחוזים מהמוח שלך (מהיכולת המוחית שלך) אתה משתמש? ב-100%. ואם נניח שרק חלק אחד פעיל, בכמה אחוזים מהמוח שלך אתה משתמש עכשיו? ב-10%.

והנה ההסבר השני (אתה עדיין מוזמן לתקן אותי אם אתה חושב שאני טועה):

נניח שכל חלק מעשרת החלקים הנ"ל מחולק גם הוא לעשרה חלקים. אם כל עשרת החלקים בכל חלק מתוך עשרת החלקים של המוח פעילים - אזי אתה משתמש ב-100% מהמוח. ואם רק חלק אחד פעיל בכל חלק מתוך עשרת החלקים של המוח - אזי אתה משתמש ב-10% מהמוח.

בדוגמה הראשונה חילקתי את המוח שלך לעשרה חלקים נפרדים, כאשר רק חלק אחד היה פעיל, ואילו בדוגמה השניה החלקים הללו פעלו כיחידה אחת, אך יחידה זו השתמשה רק ב-10% מיכולתה. בשני המקרים המוח שלך ניצל רק 10% מיכולתו. אם כן, מה אתה בעצם טוען? במה נבדלים שני הדברים?
ישן 29-02-2008, 21:05
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי davidr83 שמתחילה ב "טלקינזיס - הזזת עצמים בכוח המחשבה בלבד"

חבל שלא הזכרת את תחום הטלפתיה שגם הוא מרשים בפני עצמו, יכולת לדעת מה אחר חושב
ולראות בראש מקומות ממרחק אלפי ק"מ, ועוד מלא דברים שאפשר לעשות בזכות היכולת הזו, לא
שאני מאמין בזה באופן מוחלט, אבל עשו על כך כמה תכניות בערוץ ההיסטוריה, וכשעושים תכנית
תעודית בערוץ הזה על נושא כמו זה, מרמת האמינות שהם מציגים בתכנית קשה שלא לקחת
ברצינות את מה שהראו שם.
חוץ מזה הייתי במופעים של אחד, כמו אורי גלר אפילו יותר טוב, הוא עשה דברים, לפני תלמידי הכתה
שהייתי בה, בקייטנה של סוף כתה ה', ו' ובבית ספר בז', שחד וחלק פשוט אי אפשר להסביר אותם,
אני זוכר טוב את התרגילים שביצע, כך שגם היום עם מוח יותר בוגר מכתה ז', עדיין לא מצאתי
תשובה למה שעשה, ואני עוד בדר"כ שייך לביקוריסטים האלו שלא מאמינים, אבל שום דבר, נתן
דברים שלא הצלחתי להתעמת איתם עד היום, חוץ מזה שיש משו שבטח מתעמת איתו, שאם לבן
אדם הזה היו באמת כוחות נראה לכם שהיה מבזבז תזמן עבור כתות מסריחות ושכר של עניים לעומת
הכסף שיכול להשיג עם הכוחות האלה, אבל בכל זאת אם תשאלו מה ההבדל בין המופעים שלו לאורי
גלר ותגידו שהכל חרטא, אז זה הקטע, שיש הבדל גדול בכך שנתן הופעה פרטית אינטימית כזו לכתה
ולא במסגרת אולפן טלויזיה שאין לכם מושג כמה יכולים לרמות אתכם מאחורי המסך ואתה יודע ששום
דבר לא אמין בטלויזיה, ככה אין צנזורה, הבן אדם עומד לך שני מטר מול הפנים בלי שום מצלמה אתה
רואה בדיוק מה עושה, איך אתם הייתם מגיבים כשפתאום הוא בוחר את החבר שלכם שאתם מכירים
אותו כמו כף היד שלכם, מתחיל לפרט לאותה כתה חלק מהעבר של אותו ילד ואיך נראה הבית שלו
מבדיוק מבפנים מבלי שפגש אותו אף פעם, והתרגיל הזה ספציפית ממש לא היה הכל ממה שהציג.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 29-02-2008 בשעה 21:24.
ישן 29-02-2008, 21:35
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
שמע בוא נגיד את זה ככה
בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי kola99 שמתחילה ב "כן וגם לייזר מהעיניים זה..."

אם אתה לוקח דברים שקיימים היום כמובן מאיליו היום כמו ראדר שממפה לך שטחים
נרחבים ברדיוס מאות ק"מ ומגלה עצמים לאורך ורוחב עשרות ק"מ, לפני מאה שנה בשנת 1908 הייתי
שואל אותך אם יכול להיות כזה דבר בעולם מתישהוא היית אומר חד וחלק "לא" מסיבות מובנות, אבל
הנה אחרי מאה שנה אנשים לוקחים כמובן מאילו דברים כמו טלפון סלולרי למשל שמאפשר לדבר עם בן
אדם עד אלפי ק"מ. אני לא טוען בעקבות זאת שצריך להאמין לכוחות על טבעיים, צריך להפעיל
פרופורציות, ולחכות להוכחה הבאמת חותכת שתגרום לפחות לך להאמין בזה באופן מוחלט, כמו תרגיל
פרטי של אחד האנשים עם היכולות האלה, לא יזיק אם הוא יקדיש דקה אחת בדיוק כדי שתיתן לו איזה
חפץ והוא ישב 10 סנטימטר מולך ויזיז את זה בלי לנגוע כשאתה בוחן אותו בעשר עיניים כדי לוודא
שהעסק אמיתי, כך שאתה לפחות תקבל את ההוכחה הרשמית הפרטית שלך ליכולות אלה, זה כל מה
שאני צריך כדי להאמין (כמו שאחד בסוף הופעה של ליאור שוסרד בא ואמר "אם תגיד לי עכשיו איך
קוראים לחברה שלי אני מאמין לך", וסושרד סירב בטענה ש"עכשיו קיבלת הופעה שלמה ועכשיו אתה
רוצה באופן פרטי? קנית אותי?" - התחמקות אינטיליגנטית מה שנקרא) עד אז, אפשר לדבר על זה עוד
הרבה פה בפורום ועוד מליון מקומות בלי שום הוכחה קונקרטית מה שהופך את הדיון בנושא לדיון סרק
אחד גדול.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 29-02-2008 בשעה 21:45.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:01

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר