לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2008, 10:11
  מה יהיה? מה יהיה? אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.08
אני לא מאמין !!! 25.3.08

אני פשוט שונא את הצבא הזה!! כל כך באתי לקראתו ובסוף אני אוכל זין!!
עשיתי הכל כדיי להגיע לאגוז! התקבלתי לחובלים וחתמתי ויתור
התקבלתי לצוללות וחתמתי ויתור! וכשעשיתי ראיון אגוז בנאדם לקח אותי לצד בסוף ואמר שלי
"תראה, אנחנו רוצים אותך מפקד בגדודים, אנחנו לא מתכוונים להעביר אותך פה וגם אין לך טעם לגשת ליחטיות, אנחנו רוצים אותך איתנו בגולני!" ואני חצי מבואס חצי מאושר אמרתי "סבבה"
וככה זה היה עד עכשיו! אחרי זה חיל הים החזיר אותי לגיוס צוללות [שלא לידעתי] והכריחו אותי לעשות מר"י.. לא הגעתי למרי עד שהתחילו לשגע אותי, הלכתי ודפקתי את המבחנים בכוח [עשיתי כאילו אני לא שומע ולא רואה וכל החרא הזה] וזה הגיע למצב שרק ביום חמישי הסכימו[!!] לוותר עליי, אחרי זה לחצתי עליהם שיצלצלו לבקום לשנות לי את התאריך גיוס...

ומה קרה אחרי הכל????
היום בבוקר מצלצלת אליי מישהי ואומרת לי "אתה מגיע ב25.3.08 לבקום לגיוס השלמות שם אתה תפגוש קצין מיון!!!"

עכשיו שתבינו, אני רוצה גולני, אך ורק גולני! אבא שלי כבר הביא לי את התג יחידה שלו שהוא בן 30+ שנה שאני פשוט מחכה לרגע שאני יוכל לענוד אותו

[מצטער על החפירה..] אבל מה לדעתכם יעשו איתי? שריון? תותחנים? נ"מ? וגם בגלל הגיוס המאוחר שלי אני מאבד את כל היחטיות [חוץ מגולני שהוא במילא לא רלוונטי...]

נערך לאחרונה ע"י מה יהיה? בתאריך 06-03-2008 בשעה 10:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-03-2008, 10:17
  מה יהיה? מה יהיה? אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מה יהיה? שמתחילה ב "אני לא מאמין !!! 25.3.08"

שכחתי לציין עוד כמה דברים.

בהתחלה היה לי פרופיל 64 והתקבלתי למופת במודעין, העלתי פרופיל ולכן זרקו אותי מהמודיעין [רציתי קרבי]
מאז הצו ה1 עשיתי עוד ניתוח ואני לא מידע את הצבא כדי שלא יורידו לי פרופיל [לא כזה משמעותי]
בנוסף יש לי המון בעיות כרגע בבית, אח שלי נורא נורא צריך אותי איתו ודברתי עם ידידה שהיא משקית ת"ש והיא אמרה לי שאני יכול להשיג ת"ש 3 ואפילו 5 [לא מעוניין להכנס לזה...] ולשרת קל"ב בלי לסגור ובלי כלום..

ולמרות הכל אני לא מיידע את הצבא בשיט, אתה יודעים למה??
כי בניגוד להרבה אנשים שאני מכיר אני מרגיש שאני צריך להיות קרבי ושזה חשוב ושאני חייב לתרום למדינה הזאת שאני כל כך אוהב ויש עוד מליון ואחד סיבות, אבל אני לא מבין למה הצבא כל פעם מזיין אותי מחדש גם שאני נחשב בנאדם איכותי מאוד [קבא 56, דפר 90, 4 מקצועות של 5 יח"ל, אייקיו של 142 וכו וכו...]

אני לא מנסה לומר פה ששריון או תותחנים לא מספיק "טובים" בשבילי, נהפוך הוא, אני מת על שריון ונורא רציתי ללכת לשם פעם, אבל נורא חשוב לי אישית לשרת בקרבי בכלל ובגולני בפרט..

תודה ושוב סליחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:23

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר