לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-03-2008, 21:25
  sherminator sherminator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.03.08
כמה שאלות לקראת גיבוש טיס המתקרב...

כן הגיבוש מתקרב בצעדי ענק, קראתי כמה מאמרים ועדיין נותרו בי מספר שאלות די מטומטמות אבל אשמח אם מישהו שהיה יוכל לענות לי:

1) אפשר להביא ולהשתמש בפנקס ועט?(לפי המאמרים יש מלא משימות שצריך בשבילן לזכור דברים וזה בוא נגיד לא הצד החזק שלי).

2)יש מתישהו שיחה אישית עם המ"מ\מ"כ\רמטכ"ל? ואם כן אז מתי?-לפני או אחרי התוצאות.

3)מותר להביא דברים כמו וזלין כזה לשפתיים(אלו שנראים כמו אודם)?

4)איך החבר'ה והאוירה בגיבוש?- תחרותית מאוד?

5)קראתי מאמר שבו המחבר הציע כל מיני שיטות מתחכמות למשימות כמו להתלות על הרגליים במשימת מתח, לשים אבן על עץ כדי לעשות את המגדל הכי גבוה..,
מה דעתכם על ה"אובר יצירתיות" מסוג זה ואיך היא מתקבלת אצל המפקדים, חוץ מזה חח לא יראה מוזר אם כולם יבנו את המבנים על העץ?

בתודה ענקית
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-03-2008, 21:59
צלמית המשתמש של CataliZe
  CataliZe CataliZe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sherminator שמתחילה ב "כמה שאלות לקראת גיבוש טיס המתקרב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sherminator
תחכמות למשימות כמו להתלות על הרגליים במשימת מתח, לשים אבן על עץ כדי לעשות את המגדל הכי גבוה..,
מה דעתכם על ה"אובר יצירתיות" מסוג זה ואיך היא מתקבלת אצל המפקדים, חוץ מזה חח לא יראה מוזר אם כולם יבנו את המבנים על העץ?

בתודה ענקית

חחחחחחח, לא.
אתה תצא סתם מתחכם אחי לא מצפים ממך להיות מחושב לאללה וכל זה, תהיה אתה, פשוט אתה.
תאמין לי הם לא רואים בעין יפה התחכמויות מאין אלה, רוצים לראות איך אתה מסתדר במצבים וכאלה, לא אם אתה איזה תותח על ודברים כאלה....
תהיה אתה אחי ותאמת על מה שאמרת מה זה לא לעניין אל תפתח יותר מדי ציפיות ותבוא לשם בלי שום רעיונות מה לעשות איך להתנהג, -כ-ל- מה שאמרת לא שווה כלום, עצה שלי? תפסיק לדבר על זה וכמה שיותר מוקדם יותר טוב בשבילך, תגיע לגיבוש ותעשה אותו הכי טוב שאתה יכול, נקודה.

ישן 27-03-2008, 22:14
  gza gza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sherminator שמתחילה ב "כמה שאלות לקראת גיבוש טיס המתקרב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sherminator
כן הגיבוש מתקרב בצעדי ענק, קראתי כמה מאמרים ועדיין נותרו בי מספר שאלות די מטומטמות אבל אשמח אם מישהו שהיה יוכל לענות לי:

1) אפשר להביא ולהשתמש בפנקס ועט?(לפי המאמרים יש מלא משימות שצריך בשבילן לזכור דברים וזה בוא נגיד לא הצד החזק שלי).

2)יש מתישהו שיחה אישית עם המ"מ\מ"כ\רמטכ"ל? ואם כן אז מתי?-לפני או אחרי התוצאות.

3)מותר להביא דברים כמו וזלין כזה לשפתיים(אלו שנראים כמו אודם)?

4)איך החבר'ה והאוירה בגיבוש?- תחרותית מאוד?

5)קראתי מאמר שבו המחבר הציע כל מיני שיטות מתחכמות למשימות כמו להתלות על הרגליים במשימת מתח, לשים אבן על עץ כדי לעשות את המגדל הכי גבוה..,

בתודה ענקית

יש שיחה אחרי התוצאות...ורצוי לא להתחכם יותר מדי...

ישן 28-03-2008, 04:38
  sarelg sarelg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.07

שמע, מצפים ממך להפגין יצירתיות מסויימת אבל אל תגזים, ותנסה להימנע מהדברים הממש נדושים, דוגמא מהגיבוש שלי: קיבלנו את המשימה לבנות את המגדל אבנים הכי גבוה וכמובן שבערך שלושת רבעי כיתה (כולל אני) ישר רצו לעצים וניסו להעמיד איזה משהו על העץ.. משהו כמו דקה וחצי לפני סוף הזמן המ"כ עוצר אותנו ושואל: "מי פה קרא באינטרנט שכדאי לעשות את המגדל שלו על העץ?", כמובן שכולם הרימו ידיים ואז הוא אמר "כל מי שהרים עכשיו את היד שיהרוס את המגדל שבנה..", למזלי מה שהציל אותי היא העובדה שבדקה שנותרה הצלחתי בכל זאת לארגן איזה מגדלון ובסוף הייתי משהו כמו הרביעי או החמישי הכי גבוה..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר