לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2008, 22:09
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
מידע ביקורת מסעדה: "צל תמר" באשדות יעקב

לאחר שכתבתי את הביקורת על דנטה, נזכרתי ב"הבטחה" שלי לכתוב על הביקור בצל תמר.
ביקרנו במסעדה בתאריך 26.02.08, במהלך חופשה בצימר בגולן.

המסעדה יפה ונעימה, אבל יש לי הרגשה שהמקום מרשים יותר בקיץ, כאשר אפשר לשבת בחוץ. המסעדה הייתה מלאה למדי, בייחוד ביחס לערב באמצע השבוע.

הערה חשובה: התיישבנו בתוך המסעדה, ליד חלון הפונה אל חלק הישיבה החיצוני. קשה לומר שהנוף היה מלבב: בשולחן הסמוך לחלון ישבה משפחה עם תינוק ומספר פעוטות, והטינופת שהם חוללו לא הייתה מעוררת תיאבון, בלשון המעטה. רגע השיא הגיע כאשר האם הטרייה החליטה שהמקום הראוי להחליף חיתול לתינוק הוא שולחן אוכל (!) במסעדה. הערנו למלצרית, ונעננו כי זו הפעם השנייה באותו ערב שהדבר קורה, בני הזוג התעלמו מהערותיה ואין לה מה לעשות בנידון.
אמנם לא על זה יקום או ייפול דבר, אבל אין ספק שכל הסיפור פגע בחווית הארוחה ובתיאבון.

ועכשיו, לאוכל:

למנה ראשונה הזמנו לביבות בטטה ברוטב שמנת עירית - מנה מצויינת, גודל טוב יחסית למנת פתיחה, רוטב מרענן, ובגדול דרך מוצלחת לפתוח את הארוחה.
הזמנו שתי מנות עיקריות:
הראשונה, סטייק סינטה עגל עם רוטב יין אדום וצ'יפס, הייתה טעימה - אבל לא הרבה יותר מזה. הצ'יפס פריך ועשוי היטב.
המנה השנייה שהזמנו הייתה קדירת פירות ים ברוטב שמנת סרטנים ועגבניות (מוגש עם אורז).
מנה גדולה ומגוונת (פירות הים כללו שרימפס, קלמרי, מולים וסרטנים) אבל לא משהו לכתוב עליו הביתה - היה ניכר שפירות הים אינם טריים (קפואים? הופשרו במיקרו? לשף פיתרונים).
לקינוח הזמנו שכבות קדאיף פריך עם קרם וניל ותותים - מנה מקורית וחמודה פלוס מבחינת הטעם.
במקום חנות יין גדולה ומבחר משקאות אלכוהוליים, אך בשל הנסיבות (גם אני וגם ר' נמנעים מכל סוג של אלכוהול) נבצר ממני לבחון את הנושא.

בשורה התחתונה, צל תמר היא מקום לא רע לעצור בו על הדרך, בהיעדר אופציות באיזור - אבל לא מקום ששווה לטרוח להגיע אליו במיוחד, וספק אם אני וחברתי נחזור לביקור שני.

בסך הכל:
לביבות בטטה - 24
סטייק סינטה עגל - 75
קדירת פירות ים - 59
שכבות קדאיף עם וניל ותותים - 26
שתייה קרה (לשניים) - 26
אספרסו כפול -( מזעזע, אגב) - 14
טיפ - 30

סה"כ : 254 ש"ח לזוג.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 07-03-2008 בשעה 22:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-03-2008, 23:32
צלמית המשתמש של The Cheff
  The Cheff The Cheff אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "ביקורת מסעדה: "צל תמר" באשדות יעקב"

ביקרתי מספר פעמים באשדות יעקב אך תמיד הגעתי לשם מטווח והחלק הקולינרי (אם היה) הסתכם בחומוס וסלטים על הדשא בחוץ

עך אף שכבר סיפרת לי על העניין עם החלפת החיתול וכבר אמרתי את דעתי אני חש צורך לומר שוב, אני הייתי מתקשה שלא להקים קול צעקה (למגינת ליבה של זוגתי שלא מחבבת את תפקידי כמחנך העולם) ואם לא היה עוזר אז:
א) הייתי נמנע מטיפ והייתי מסביר למלצרית שהטיפ היחיד שאני יכול לתת שזה מתחת לכל ביקורת
ב) הייתי מנסה להשיג את המנהלים / בעלים בהמשך

הלביבות בטטה עם רוטב שמנת נשמעות נפלא, אכלתי בתהל פעם לביבות פרסה עם ברוטב יוגורט ואני מודה שהשילוב של לביבות (בטטה, פרסה, קישואים וכיו"ב) עם רוטב שמנת / יוגורט הוא שילוב מנצח !

לעניין האלכוהול, מתוך סקרנות גרידא - תרגיש חופשי להתעלם, זה מבחירה ? מאז מתמיד ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:53

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר