לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2008, 21:16
  נוני =] נוני =] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.08
דחוף! בעיה ב-meizu m6!

אוקיי תקשיבו. וזה דחוף כי אני נוסעת לחו"ל עוד מעט ואני רוצה לסדר את הבעיה לפני שאני נוסעת. בתקווה שאני אצליח =]]

אוקיי אז ככה. התוכנה שהגיעה עם הנגן (meizu m6) להמרת סרטים לא עובדת לי. אני מוסיפה קובץ להמרה, קובעת את ההגדרות (ניסיתי כל מיני דברים שונים בטווחים שאמרו בחוברת הוראות), ואז אני לוחצת START וזה עוצר לשנייה ואז כלום. לא ממיר כלום. ניסיתי להוריד תוכנה אחרת (SUPER), הוספתי קובץ, קבעתי הגדרות, זה המיר את הקובץ וראו את זה במחשב אבל בנגן לא ראו כלום (או שלא הופיע שום קובץ או שזה ניסה להפעיל את זה ואז אחרי שנייה חזר לתיקייה של קבצי הוידיאו). ניסיתי להוריד גרסה חדשה יותר של התוכנה שהגיעה עם הנגן, מהאתר של הנגן, לא עבד וגם לא ראיתי מה פה בדיוק גרסה חדשה יותר, היא נראית בדיוק כמו המקורית שהגיעה עם הנגן שלי. ניסיתי במחשבים אחרים, גם לא עבד. ניסיתי גם לחכות איזה חודשו לא לעשות כלום, אולי זה יהיה בסדר פתאום, אבל לא... בדיוק אותו דבר. קיצר שום דבר לא עובד.

הורדתי את התוכנה של באטמן שכבר ראיתי ושמעתי בכמה מקומות פה ושם שזה עבד לאנשים. אבל משום מה, כשאני מגיעה לשלב שצריך לבחור את איכות הסרט (ניסיתי גם עם X וגם עם 5 - שזה מה שאמרו שמומלץ או שהאחרים פשוט לא מתאימים לנגן) אחרי שבחרתי את האיכות, עשיתי אנטר ואז עוד פעם אנטר (כדי להגיד שאני לא צריכה עזרה) וזה אומר לי כמו, שיש באגים. אז עשיתי 'אל תשלח' וגם ניסיתי 'אתר באגים' אבל בשניהם אחרי שלחצתי זה הופיע עוד פעם ואז שוב לחצתי וזה סגר את התוכנה והראה לי מסמך טקסט שכתוב בו ככה:

"[???.???].Friends.-.1x01.-.It.All.Began.mkv" : not compatible with DirectShow, falling back to MEncoder
"[???.???].Friends.-.1x01.-.It.All.Began.mkv" : smooth playback method failed, now trying without
"[???.???].Friends.-.1x01.-.It.All.Began.mkv" : all failed, I am giving up on this.

ככה זה עשה לי בסרטונים קצרים של ברייקדאנס שניסיתי להמיר. וכשניסיתי להמיר פרק שלם של 'חברים', אז לפני שמופיע המסמך טקסט הזה מופיע לי משהו כזה:

שם הקובץ, שם הספריה או התחביר של תווית אמצעי האחסון שגויים:Error: can't open file

זהו.

אני פשוט כל כך מתוסכלת ושום דבר כבר לא עובד. אני לא מצליחה להמיר סרטים. ניסיתי כל כך הרבה פעמים וכל כך הרבה דברים שכבר אין לי מושג מה לעשות.

מישהו מוכן לעזור לי? =[[[

ורק כדי להזכיר, מדובר פה בנגן meizu m6 ..... ואני מצטערת על ההודעה הארוכה. זה בעצם התמצית של התהליך הענק שקורה מאז שקניתי את הנגן - שזה משהו כמו לפני 4 חודשים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר