לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2008, 03:39
  mememe89 mememe89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.05
תאונת פגע וברח

שלום,

אין כל כך מה לעזור לי ואני יודע שזה לא כזה נורא אבל כרגע אני ממש עצבני ומרגיש צורך לשתף, אז בחרתי לכתוב כאן.

לפני כשעתיים וחצי התעוררתי מרעש מאוד חזק שנשמע מחוץ לבית שלי, הסתכלתי החוצה דרך החלון וראיתי את האוטו שלי עומד באמצע הכביש עם מכה מאוד רצינית מאחור, לא ראיתי את האוטו הפוגע כלל, הוא הצליח להמלט מהמוקום תוך פחות מרבע דקה.
האוטו הפוגע פגע באוטו שלי מאוד חזק מאחורה והעיף אותו לאמצע הכביש ובצד שמאל של אוטו נוסף, הפגיעה כאמור מאוד חזקה ולא האמנתי כי הוא יכול להמשיך לנסוע הרבה מעבר לרחוב שלי, לאחר שיחה קצרה למשטרה שם נאמר לי כי אם אין לי פרטים מזהים לגבי הרכב הפוגע, אין מה לעשות, יצאתי לסיבוב בשכונה בנסיון לאתר את הרכב הפוגע, חלקיו היו מוטלים על הכביש גם מרחק ניכר ממקום התאונה והיו כתמי שמן על הכביש כך שהיה ניתן לראות לאן פנה בתחילת דרכו, אך כאמור כל זה לא הועיל ולא רק שלא הצלחתי לאתר את הרכב אלא שגם אין אף עד למקרה, כל האנשים שדיברתי איתם אמרו שלא הספיקו לראות את הרכב הפוגע.

לא מבין איך אנשים יכולים לחיות עם עצמם אחרי משהו כזה, הם אפילו לא עצרו לרגע לבדוק, עזבו פגיעה רצינית ברכוש, יכלו להיות גם אנשים בתוך הרכב.
בחיים לא הייתי מסוגל לחיות עם עצמי אחרי תאונת פגע וברח.

בכל מקרה זהו, זה הכל, כנראה שאני אצטרך לשלם מכיסי השתתפות עצמית לתיקון הרכב וכל תוכניותיי למחר נהרסו.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר