לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-03-2008, 21:54
  timtim timtim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי IsraelAtHeart שמתחילה ב "חחח תודה אבא =]"

גם אני כמו רבים אחרי דח"ש מנוב' ות'אמת אני לא יודע אם זה טוב או אם זה רע כל הקטע הזה של הדחייה
אולי היה עדיף להתגייס כבר ולגמור עם זה אבל מצד שני לא היה את החופש הזה להתארגן על עצמך,אבל גם עכשיו עם כל הזמן הזה זה ניראה עדיין לא מספיק
זה מוזר,אתה הופך להיות מאזרח חפשן,שבעיקרון רוב הזמן יושן ויושב עם חברים לחייל,עם משמעת,עם זמנים שהוא צריך לעמוד בהם,זה משוגע,לפעמים יש ימים שוואלה מזה בא לי להתגייס ואני מחכה לזה ויש ימים כמו היום למשל שאני אחרי מסיבת גיוס עם המשחה שלי וישת תחושה מוזרה כזאת בבטן,משהו הזוי.

אז בקיצור שיהיה לנו אחלה גיוס שבעולם,בע"ה נעבור גיבוש גדס"ר(למי שמעוניין כמובן) וזהו הגיוס קרב,הסרטים מתחילם,יהיה טוב,רק טוב,שנלך בשלום ונחזור בשלום

ישראל-כי אין לנו ארץ אחרת!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-03-2008, 00:10
  ברק(אלפי)אלפסי ברק(אלפי)אלפסי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.02.08
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי I <3 Israel שמתחילה ב "יאללללה חבר'ס יהיה טוב !!!!!!!"

אישית אני מת מהתרגשות...גם אני דח"ש נוב'....
החברה שלי עיקלה את זה רק השבוע כולה התרגשה ווזה היה מלווה בחשש כבד מהשינוי הצפוי לו...
מצד אחד אני פוחד ומתרגש כי אני עומד מול דבר ענקי
מצד שני אני מאמין שאני יכול ליהות הטוב שבחיילי צה"ל ...אני רואה סרטוני רעל ביו טיוב גם אבל על מלחמת העצמאות...כדיי לראות מאיפה הכל התחיל ...למה ועל מה אני נלחם?איך הסיכסוך החל? סיפורי הגבורה של המלחמה הזאת לא משתווים לאף סיפור אחר...הם היו צעירים חסרי נסיון והכל כדיי להגשים חלום מטורף...מדינה יהודית שלא יהיו רדיפות...הנוער של היום לצערי לא רוצה להבין שאת החלום הזה עוד לא החלנו להגשים

בהצלחה לכולם

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://f.nau.co.il/upload/Xternal/IsraBlog/58/82/51/518258/lists/14017529.jpg]

ישן 12-03-2008, 09:26
  infaction infaction אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.08
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי ~Xzibit~ שמתחילה ב "הולך להיות קשה.."

וואלה אני בן 18.5 :]

חחח וכן זו הרגשה מוזרה להיות ממש לפני הגיוס. יש רגעים שלמשל אני בדיוק
עם חברים ועושים צחוקים וזה שפתאום בא לי אפילו עוד חצי שנה חופש חחח. זה מוזר חח.
אבל! כשאני בבית! וזה ב-90% מהזמן חחח אני משתגע מכמה שאני רוצה כבר להתגייס!
ואני גם בד"כ מסתכל על סרטונים של הצבא ביו-טיוב בזמן שאני בבית...

לא יודע חחח פשוט נמאס לי מהבית. 24/7 אני בבית, ואני נרקב. הולך לישון ב-2 בלילה, קם ב-1 בצהריים...
אני לא אוהב את השגרה הזו, אני מרגיש שאני מתנוון. אני רגיל לזוז להיות בפעולה, לפני חודש מרוב שלא
יכולתי עם חוסר מעש ההו, כל מה שעשיתי במשך כל היום היה מתח - יש לי במשקוף... ונתפסו לי כל השרירים
בגב העליון ובצאוור לשבוע וחצי חחחח.... קיצר יאללה שיגיע!

אני באמת ובתמים אומר, מרץ 08 עייפים מרוב שינה!

נערך לאחרונה ע"י infaction בתאריך 12-03-2008 בשעה 09:28.
ישן 12-03-2008, 22:30
צלמית המשתמש של נחש מורעל
  משתמש זכר נחש מורעל נחש מורעל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נחש מורעל שלח הודעה דרך MSN אל נחש מורעל Facebook profile
אוקיי אוקיי אני חייב!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי agever שמתחילה ב "מתגייסי מרץ 08 האם אתם מודעים לז שאתם מתגייסים?"

אני רואה פה סבטוחה של שביזות, חוסר ביטחון עצמי על מעבר וסיום גיבוש יח"טיות ובכלל על גיוס לצבא בגדול!

שמעו, אני כבר הרבה זמן נתון ללחץ על זה שאני עומד להתגייס ולתרום את גופי לרכוש צה"ל. אבל אני בעיצומו של הסתגלות נפשית ומנטאלית בשבוע האחרון לפני הגיוס (או במקרה שלי 5 ימים!)... שבו אני משתדל להוריד את המחשבה על הלחץ וכמה שהגיוס הוא מלחיץ ועל זה שאני אקבל כאפה לא נורמאלית (וכן למרות שלבשתי מדים 3 שנים והייתי במסגרת צבאית!) ורק לחשוב על איך אני מרכך את הנחיתה שלי בצבא.. (זה מזכיר לי את השלב בצניחה שבו אתה נמצא 20 שניות מהפגיעה בקרקע בו אתה מתכנן את הגלגול וצורת הנחיתה כדי שתהיה כמה שיותר רכה ובלי שבירת רגליים...)

דעו לכם שזה רק עוזר להכנס לצבא בזרימה ולא בלחץ אטומי!

והנה תמונה (למתגייסי גבעתי) ועליו כיתוב (לאו דוקא למתגייסי גבעתי..) שיכול לעזור להגיע לצבא ולעבור את הגיבוש יח"טיות ו/או את הטירונות ביתר קלות מנטאלית..

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

https://2008-uploaded.fresh.co.il/2...10/97869287.jpg

אני יודע שזה המון דיו אבל בכל זאת אני חושב שזה שווה את זה ואני ממליץ להדפיס ולתלות/לשמור אצלכם. או אפילו להפוך לפוסטר איפשהו..
ישן 12-03-2008, 23:50
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי agever שמתחילה ב "מתגייסי מרץ 08 האם אתם מודעים לז שאתם מתגייסים?"

אני ינסה להוריד קצת לחץ ומתחים מיותרים.

קחו הכל בקלות, נגיע לבקו"ם ונעבור את שרשרת החיול כמו גדולים, לא צריך להגיע בלחץ מיותר
(לא יחסר לנו ב3 שנים האלו) ,תבואו במחשבה של מה יהיה יהיה (ויהיה רק טוב), תכל'ס כל אחד ואחד מאיתנו חיכה לרגע הזה המון זמן ,תמיד תנו את המקסימום, ותחשבו שבעוד שבוע/שבועיים אתם חוזרים הביתה על מדים ,חיילים אמיתיים לגאוות המדינה!

תזכרו מה שאני אומר לכם, הזמן טס, ובלי להבין אנחנו נשב מול המחשב בסופי שבוע ונעודד ונרגיע חבר'ה צעירים לקראת הגיוס, בגלל שאנחנו כבר כלים! עברנו הכל!

דרך אגב, דוד, קטע נחמד.

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

ישן 13-03-2008, 00:06
צלמית המשתמש של נחש מורעל
  משתמש זכר נחש מורעל נחש מורעל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.06
שלח הודעה דרך ICQ אל נחש מורעל שלח הודעה דרך MSN אל נחש מורעל Facebook profile
תודה אחי אבל לא אני חיברתי...
בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי MAG707 שמתחילה ב "אני ינסה להוריד קצת לחץ..."

הנה טיפה הרחבה על השיר לנוחותכם:

שיר האומץ

מחבר : רודיארד קיפלינג

אם תחשוב כי תיפול, כבר נפלת,
אם תחיה בלי היסוס וניצלת
אם תרצה לנצח, אך תאמר לא אוכל
הן ברור שבחרת בקל שבקל.

אם תאמר כי תאבד, הן תאבד בוודאי
כי כל איש בעולם התוסס והחי
הרוצה להגיע לתרועת ניצחון
לא יגיע אליה בלי תרועת הרצון.

והוא חוק עולמים לנמשל ולמושל
ופשוט הוא החוק, ואיתן מברזל
החלט כי תוכל- רצונך אז מושל
עליך יגן חוק איתן מברזל.

גחמות החיים לא תמיד מבקשות
את האיש החזק וכתפיו הנוקשות
אם יתמיד,אז תמיד, ינצח בכל,
רק אותו האדם החושב כי יכול.

ג'וזף רודיארד קיפלינג (1936-1865), נולד בבומביי שבהודו למשפחה אנגלית.התחנך עד גיל 6 על ידי אומנת מקומית שנהגה לספר לו מעשיות שאהב,ואז נשלח עם אחותו לאנגליה כדי להשלים את חינוכם.שם חונכו על ידי מחנכת דתית קיצונית (ותקופה זו זכורה לו לרעה...). בגיל 12 נכנס לפנימיה צבאית, שם הרבה לקרוא ספרות,ובשל ליקויים בבריאותו לא המשיך בקריירה צבאית אלא חזר להודו (1882).באלהור החל לעבוד ככתב בעיתון מקומי ובעתון אללהבאד שימש ככתב מסע והירבה לסייר ברחבי הודו, אוסטרליה והמזרח הרחוק. בתקופה זו כתב מעל 100 סיפורים והחל לפרסמם. ב- 1889 ,אחרי נסיעה לאמריקה, חזר לאנגליה וכבר נחשב לסופר מוכר והיו מי שראו בו ממשיכו של צ'ארלס דיקנס.כעבור 3 שנים השתקע עם אשתו בארה'ב, שם כתב כמה מהטובות שביצירותיו.הוא סירב לקבל את תואר 'משורר החצר' שהוצע לו על ידי אנגליה,והעדיף לצאת למסעות בדרום אפריקה.1907 -הוענק לו פרס נובל על כושר התבוננות, דמיון מקורי,עוצמת התפיסה והתיאור המאפיינים את יצירתו. 1915-בנו נהרג במלחמת העולם הראשונה. כתיבתו ספוגה הילה של רומנטיקה.מספריו: ספר הג'ונגל, קפיטנים אמיצים, קים, סיפורי ככה סתם,האור שכהה, כן היה, יורדי ים אמיצים, חייליםשלושה,ארבע מעשיות, מעשיות סתם, האיש שעמד להיות מלך.שירתו נשארה עד היום פופולרית מאד בקרב הקהל הרחב.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:46

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר