לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2008, 02:19
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
רע לי:/

אני כבר לא יודע מה לעשות עם עצמי
אני גמור,אני עכשיו כותב את ההודעה הזאת עם דמעות בעינים.
אני לא יודע מאיפה להתחיל לכתוב,אני לא יודע מה אני רוצה מעצמי או מכם.
אולי זה סוג של פריקה,אולי עוד כמה שעות אני בכלל יתחרט שכתבתי משהו,אין לי מושג..כרגע אני לא מוצא משהו יותר טוב לעשות..
כבר חודשיים שאני במצב רוח של ON\OFF.
בהתחלה השתדלתי שאף אחד לא ישים לב,לאט לאט אנשים בבית ספר התחילו להרגיש שמשהו לא בסדר,בהתחלה מורה,אחר כך היועצת,הייתה לי שיחה על זה עם אחת המורות שהיא כמו חברה,לא ממש הרגשתי איתה חופשי לספר לה באמת למה זה,העדפתי להגיד לה שפשוט אין לי מצב רוח סתם ככה ושיהיה בסדר,בדיעבד,רימיתי אותה,היא רצתה לעזור,אני ניסיתי להתחמק.

אני חייב להוציא את זה ממני,אני כבר לא יכול יותר עם זה,אני מרגיש שבא לי לקבור את עצמי איפה שהוא מתחת לאדמה.
וניגש לעניין,הכרתי אותה לפני 3 חודשים,קצת אחרי שהשביתה הגדולה נגמרה.
היא ראתה אותי פעם,וחבר שלי שהכיר אותה קישר בנינו איך שהוא
סיפרתי עליה פה פעם.
בהתחלה זה התחיל מסתם שיחות במסנג'ר,לאט לאט שיחות קצת יותר חמות,זה עבר לאסאמאסים ואחר כך לאסאמאסים קצת יותר רגשיים וחזקים.
אני התחלתי להרגיש אליה משהו,אם מישהו היה מסתכל מהצד על השיחות שלנו הוא היה יכול להיות בטוח שאנחנו ביחד,גם היא בעצמה הרגישה ככה.
נפגשנו אחרי כמה ימים,התנשקנו,הייתי בטוח שעוד שנייה אנחנו ביחד,אבל יום אחרי היא פתאום נעלמה,היא פתאום לא בטוחה בעצמה,היא פתאום לא יודעת מה היא רוצה מעצמה,ואני פיתחתי אליה משהו,פתאום הקשר נהיה שפעם מדברים,פעם לא,יומים כן,4 ימים לא,וכשכן מדברים,אפשר לחשוב שהיא כן רוצה משהו למראת שהיא אמרה שהיא מבולבלת..זה המשיך ככה כמה שבועות,פתחתי את הלב,אמרתי מה אני מרגיש,היא שוב פעם אמרה שהיא לא בנויה לקשר,שהיא פגועה מהחברים הקודמים שלה ושהיא מפחדת להכנס לקשר עכשיו..שבוע אחרי זה פתאום שוב הכל התחמם,הייתה לי הרגשה שמשהו אצלה השתנה,שוב אסאמאסים,שוב הודעות,שוב הודעות חמות ועם רגש.הייתי ליד הבית שלה איזה לילה,חגגנו יומולדת לחבר באזור שלה,אז הבאתי אותה גם,כלכך רציתי לראות אותה,היא באה עם עוד חברה.אחרי אותו ערב שוב ניתוק,12 שעות אחרי שנפרדנו באותו לילה התחלתי להרגיש רע עוד יותר,במהלך היום שאחרי שנפגשנו שוב לא קיבלתי ממנה שום הודעה,למראת ששלחתי לה הודעה שהגעתי הביתה,שלחתי לה הודעה,אמרתי לה שאני מרגיש רע,קיבלתי ממנה יחס קצת קר,מאז לא דיברנו עוד פעם יום וחצי.
ואז שוב נשברתי,שלחתי לה הודעה,רציתי לדעת מה קורה איתנו,אני לא יכול להיות במצב כזה באוויר,פשוט התחרפנתי כבר באותו יום.
השיחה הזו הייתה קרה מאוד,לא יודע מה קרה לה פתאום,איך שהוא יצא שהשיחה התגלגלה לזה שהיא אמרה שהיא לא רוצה לדבר איתי,היא נתנה יחס קר ואדיש,לא היה לי יותר מדי מה להגיד,וכנראה זה עיצבן אותה,דיברנו מאז עוד איזה פעם אחת שגם היא נגמרה באיזה "ריב "מטופש,זה היה לפני איזה 3 שבועות.
אני לא יכול להפסיק לחשוב עליה,כל פעם שאני חושב עליה המצברוח שלי אוטומטית יורד לאפס,אני לא מצליח לשכוח אותה,ועכשיו אחרי כל מה שהיא אמרה שהיא לא רוצה חבר וזה,אני חושב שפתאום יש לה מישהו,איך שהוא זה הגיע אלי,לא חשוב איך,וזה קורע אותי,אני כבר לא יודע מה לעשות.
הזכרונות מהימים שלי ושלה לפני שנפגשנו מציפים אותי,הימים האלה שהייתי בטוח שאנחנו עוד שנייה ביחד,אני נזכר בזה ופשוט בא לי למות.
למה היא שיחקה בי?
מה עשיתי רע למישהו שהגיע לי דבר כזה?
הייתי מעדיף שלא להכיר אותה בכלל,אני רק סובל מזה,ועוד עכשיו אם יש לה מישהו אני בכלל קרוע.
מצטער על המגילה,הייתי חייב להוציא את זה מעצמי,כנראה זה סוג של פריקה:/
תודה למי שקרא את זה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-03-2008, 06:10
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
ככה - אי אפשר להמשיך.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "רע לי:/"

אני מקווה שהלכת לישון מאז שכתבת את ההודעה ההיא...

לצערי, אתה נמצא באחד המצבים ההכי קשים שיש. מצב יו-יו. אתה נתון למצבי הרוח / שגעונות של הצד השני וזה קורה כי אתה נקשרת יותר מהר או יותר חזק (או שניהם) מהצד השני - מבלי להיות בטוח לגביי איך הצד השני מרגיש בוודאות.

המצב הזה יכול להמשך הרבה זמן. הוא יכול להיות שבועות, חודשים ובמקרה ספציפי שאני מכיר - שנים. אבל, זה כבר באמת חריג.

לדעתי, יש פה צורך בעימות. פשוט לבוא אליה - ולשטוח הכל. כל הקלפים על השולחן. "תראי, זה המצב, ככה אני מרגיש כלפייך, ככה את גורמת לי להרגיש - ולא טוב לי עם זה. תגידי לי איך את מרגישה, אם קיבלתי את הרושם הנכון או לא ומה את רוצה לעשות מפה."

בפשטות - תסיים את המשחק הזה, כי האסימונים שעל השולחן הם הרגשות והמחשבות שלך וזה יקר מדיי. או שהיא גם מעוניינת ומפסיקה לשחק משחקים ואתם הולכים על משהו ברור - או שלא. אין באמצע. אין "צריכה עוד זמן" - עברו 3 חודשים. דיי. תהיו ברורים בקשר לעתיד שלכם ולכוונות שלכם ותפסיקו פה את המשחק.

בהצלחה.

ישן 30-03-2008, 08:13
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01

אני מכיר בערך את ההרגשה וחבל לי עליך.
לא יודע אם היא משחקת איתך אבל מה שבטוח הוא שהיא לא שמה זין על הרגשות שלך, אם היה לה איכפת
היא לא הייתה מתנהגת ככה.
אני מציע שתרד מזה, עימות בשלב הזה לא יוביל לכלום, אתה רק תתעצבן יותר כי היא כבר עם מישהו אחר,
היא הוכיחה לך שהיא לא כ"כ רגישה בדברים כאלה ושהיא מסוגלת לפגוע בך בלי יותר מדי איכפתיות.
פשוט תשכח ממנה, אתה תיהיה מדוכא עדיין אבל לפחות בראש שלך אתה תדע שזה נגמר ושאין לך מה להתאמץ יותר.
יש עוד בחורות, תמצא אחת שלא תפגע בך.
בהצלחה.

ישן 30-03-2008, 08:24
  dwade3 dwade3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.08

בניגוד לכולם - אני חושב דווקא אחרת.
תשמע - אתה בקושי מכיר אותה לפי מה שכתבת - 3 חודשים זה כלום. באמת כלום.
לפחות לא מספיק זמן כדי "לשטוח הכל" כמו שציינו כאן.
ציינת בעצמך שהיא אמרה שהיא יצאה ממערכת יחסים ורוצה קצת שקט אזאולי היא חיפשה אצלך
נחמה כלשהיא, עד כמה שזה יישמע מכאיב.
אני חושב שאתה צריך לתת לזה זמן, כן - זמן. רק הזמן ירפא אצלה ואצלך את הפצעים.

אם לא תפסיק לשכוח אותה בהקדם זה ייפגע לך בכל תחום אפשרי(כבר פוגע למעשה) - לימודים, חברים, הורים. חבל.
אתה עוד צעיר מדיי בכדי להיפגע ככה מבחורה. בטח אחת שאתה מכיר כבר 3 חודשים.

צא מזה בנאדם - תעסוק במשהו אחר, תתמיד בלימודים כי זה יותר חשוב מבחורה שרק הרגע הכרת וכבר נכווית ממנה.

ועוד משהו - כמו שאמרתי - אל תאשים אותה היא צריכה את הזמן, קח פסק זמן ממנה אם זה טלפון, מסנג'ר, אסמאס,
מפדשים וכו' וכו'. כשהראש של שניכם יהיה יותר נקי תוכלו להתחיל הכל מהתחלה.
ואם לא - עזוב אם לא, אם תתן לזה זמן זה יצליח.

בהצלחה בנאדם.
ישן 30-03-2008, 08:36

תודה לכולכם

אני לא חושב שיש טעם להכנס לעימות
פעמיים כבר דיברתי איתה על הנושא הזה,אמרתי לה מה אני מרגיש,פעם אחת זה נגמר בזה שהיא הסבירה שהיא רק יצאה מקשר,ופתאום אחרי שהתנשקנו היה לה מוזר הכל והיא לא ידעה מה היא רוצה מעצמה,ואחרי שבוע פתאום הכל שוב התחמם.

פעם שנייה שעשיתי את זה,הפעם שסיפרתי עליה למעלה גם,הפסקנו לדבר אחריה,נכנסנו למין ריב כזה שממנו לא בדיוק דיברנו,אנחנו כבר כמה שבועות לא מדברים,אז פסק זמן כל שהוא יש פה.

על פעם שלישית אין מה לדבר כרגע,במיוחד אם יש לה מישהו עכשיו.

היויו פה אצלה נגמר,אנחנו כבר לא דיברנו 3 שבועות,שהפעם האחרונה שדיברנו הסתימה ב"ריב",לא דיברנו נורמלי חודש. אז אין פה יותר את המשחק הזה,היויו הוא דווקא אצלי במצבי רוח,אני יכול להיות הבן אדם אני שמח,לעשות את הדבר שאני הכי אוהב,ופתאום הכי מתהפך,פתאום אין לי כוח לכלום,אין לי מצב רוח לכלום והדבר היחיד שאני רוצה זה להגיע הביתה להיות לבד.

אני תקוע במצב כזה פלי יציאה כל שהיא,מצד אחד אני רוצה אותה ואין לי אותה
מצד שני אני לא רואה את עצמי כרגע עם מישהי אחרת,אני לא יכול להיות עם מישהי אחרת ובאותם רגעים לחשוב על זאתי:/
תקנו אותי אם זה לא ממש ככה..
תודה לכולם ויום טוב

ישן 30-03-2008, 10:19
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
אני מבין לעומק את המצב שלך

כי הייתי בו , כאשר הייתי במצב היו יו יו ממש יותר מדי זמן ,
חלק לא קטן באשמתי ( קשה לי לא להיות רומנטיקן ולא לתת צ'אנס לאהבה ... ) .

אין תרופות פלא , זה מעמיס על המחשבות שלך במשך כל היום ,זה רודף אותך בשינה ,בלימודים , אתה מרגיש שאתה בן אדם אחר לגמרי , שה"גרסא" השמחה שלך עברה לחרמון עד להודעה חדשה ...

אבל כמה דברים שכן אפשר לעשות ,
תתחיל להפנים את האמת , מי שלא לוקחת את הסיכון איתך , שאולי לא מעריכה אותך מספיק לא שווה אותך ,
בנוסף , תסתכל על היחס שלה אליך , נכון ,אפשר קצת להבין את המצב בו היא נמצאת ,אבל לא את ההתנהגות,
גם אתה במצב רגיש , והיא משחקת בך ( עובדה שקשה להפנים ) , לא ככה עושים לבן אדם שאוהבים .

תנסה להמעיט במחשבות ,תתחיל להוציא מהראש שלך את כל המחשבות היפות שהיו לך לגביך ולגביה , פשוט תפסיק אותן ברגע שהן עולות ,
זה אולי השלב הכי קשה , ולי לקח לא מעט זמן להגיע אליו, הרבה עבודה , התנגדות לפיתוי ( כי רק לחשוב על האושר גורם לך להרגיש משהו חזק עמוק בפנים ) , אבל זה אפשרי.

תתחיל להבין שזהו , אתה לא תתן לה להמשיך לשחק בך , אתה מפסיק את זה מבפנים , תבין שבחורה אמורה להיות ראויה לכל הרגשות החזקים שאתה מרגיש בפנים,
היא צריכה להעריך אותך ,לדעת מי אתה,להתייחס אליך כמו שמגיע , לגרום לך להרגיש אהוב ונאהב , והיא די נכשלה בכל הסעיפים , תמשיך להפנים את כל אלה ,ובמשך זמן ..אתה תראה שתחזור לעצמך .

בנוסף ,עוד שבועיים,שלוש ,תתחיל כבר עניינים עם בחורות אחרות , בהתחלה זה יהיה לך קצת "ריקני" , אבל כל העיסוק הזה משתלם , וברגע שיש לך עוד אופציות , אז כבר לא נראה קריטי כמו שזה נראה עכשיו .

תהיה חזק , תדע מה מגיע לך , ואיך בחורה אמיתית אמורה לגרום לך להרגיש , ותבין שאם זה היה הדבר האמיתי לא היית במצב הזה ,
זמן , עבודה ,הסחות , כל הBasic , אתה תעבור את זה כמו גדול ,
בהצלחה
ישן 30-03-2008, 13:21
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

מכיר את ההרגשה ומכיר את הבנות הלאה... הייתי אומר לך שהיא פשוט בת ... ומציע לך לנתק איתה את הקשר ולשלוח אותה לכל הרוחות... אבל אני יודע שזה לא קל ושאתה לא במצב שאתה יכול לעשות את זה אז מה שאני מציע לך זה פשוט ללכת אלייה וכמו שחרוב אמר לדבר איתה דוגרי ולראות לאן זה הולך...אני בעצמי עברתי את זה ואני יודע עד כמה שזה לא נעים... גם המצב שלי התחיל אז להדרדר מהר נפלתי מכל מני מיונים בצבא בשלבים שלא דמיינתי שאני יכל לעוף בהם... התחלתי להכשל במבחנים בבצפ'ר וכל זה בשביל מה?! באמת שלא שווה את זה... אני באמ ת מקווה שזה יעבור לך מהר כי אני הייתי תקוע על אותה אחת 4 שנים ובסוף גיליתי כמה זמן בזבזתי סתם...
סגור את העניין הזה כמה שיותר מהר, תפוס אומץ ולך דבר איתה עד הסוף...
או שאתם ביחד או שהיא לא חלק מהחיים שלך יותר.
בהצלחה אחי
ישן 30-03-2008, 15:39

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי V.G שמתחילה ב "מכיר את ההרגשה ומכיר את הבנות..."

אתה באמת חושב שיש טעם ללכת ולדבר איתה על זה?
אנחנו בנתק של פחות או יותר חודש
חוץ מאיזה ריב שהיה בדרך,לא דיברנו מאז שפתחתי את עצמי בפניה בפעם השנייה וקיבלתי יחס קר.
מילא אם הייתי יודע בוודאות שהיא פנויה כרגע אז היה אפשר לחשוב על זה,אבל אם באמת יש לה מישהו,ויש סיכוי טוב שיש לה מישהו,אז מה הטעם?
לא חבל על העצבים?על החוסר מצב רוח שזה יכול לעשות לי?
באותה שיחה שהייתה לנו פעם אחרונה היא אמרה לי "נו באמת מה אתה רוצה שאני יהיה איתך סתם?אמרתי לך אני לא יכולה".
אז ללכת ולדבר איתה שוב נראה לי עכשיו כמו להלחם באוויר,כלומר,משהו טוב לא יצא מזה.
אני מתאר לעצמי שאני כבר לא חלק מהחיים שלה יותר,גם היא לא בדיוק חלק מהחיים שלי,חוץ מלחשוב עליה בערך כל היום אין לי איתה כלום,לא דיבורים,לא הודעות,כלום.

ישן 01-04-2008, 13:36

אני לא מרגיש שאם אני אדבר איתה על זה שוב זה יעזור לי לשכוח ממנה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי V.G שמתחילה ב "אחי אולי זה עצוב אבל לפעמים..."

להפך,לדבר איתה שוב ולקבל תשובות חלקיות או קרירות יכול להשאיר אותי במתח,להכניס אותי שוב למצב שבו אני יגיד למה אמרתי ככה או ככה או למה בכלל נכנסתי לזה שוב.
אנחנו לא בקשר חודש פלוס מינוס,אני לא מאמין שאני מהווה חלק כל שהוא מהחיים שלה,ככה שמלדבר איתה על זה שוב לא יצא שום דבר לטובתי,לפחות לדעתי.
בינתיים מאז שהוצאתי את זה פה אני מרגיש עם עצמי יותר טוב,משום מה פחות כואב העניין,עדיין כואב אבל פחות.

ישן 05-04-2008, 20:54

קרה משהו שאני לא כלכך יודע אם טוב שהוא קרה..
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי V.G שמתחילה ב "אני מקווה שבקרוב תשכח אותה..."

יצא שדיברנו אתמול והיום..
זה ישמע קצת מצחיק\דבילי\ילדותי\מפגר.
היא הציצה לי באווי ולא יכלתי להתאפק שלא לשלוח הודעה חח
הפעם זה לא היה ריב,השיחה דווקא הייתה סבבה ודיברנו גם על זה שרבנו,אמרתי לה שהריבים האלה לא עשו לי טוב,והיא גם אמרה שהיא הצטערה על זה שרבנו.
אחר כך השיחה המשיכה עוד קצת..אחר כך היא הלכה להתארגן לאיזה מסיבה אז נגמרה השיחה.
היום בצהריים איך שפתחתי ת'מסנג'ר היא שלחה לי הודעה..דיברנו קצת וזה נגמר שהייתי צריך ללכת.
עכשיו...אני לא יודע מה אני צריך לעשות..
אם אני צריך לשכוח ממה שהיה אתמול והיום ובכל זאת להתנתק ממנה לגמרי למראת שכן דיברנו ואמרנו שנשכח מהריבים שהיו.
או שלשמור איתה בכל זאת על קשר כלשהוא?
תודה מראש ושבוע טוב
פיני

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:42

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר