לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2008, 17:49
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
מבולבל האחד באפריל מתקרב, ולכן אספר לכם איך הסתבכתי באפריקה

מעשה שהיה כך היה:
ביום שבת התקיימו בחירות במדינת זימבבואה. המתמודדים הם הרודן רוברט מוגבה, ששולט במדינה מעל 25 שנה , ומולו נציג התנועה לשינוי דמוקרטי, מורגן טשוינגרי. הבחירות הן מתוחות מאד, ומלוות בהשמצות הדדיות. ביום שישי כינסה התנועה לשינוי דמוקרטי מסיבת עיתונאים בבירה האראר. נציג המפלגה טען שחברת הייטק ישראלית שקשורה למוסד בשם cogniview סיפקה לממשל של מוגבה ציוד מתוחכם, שיסייע לו לזייף את תוצאות הבחירות. בעיתון אופוזיציה שיוצא בלונדון פורסמה הכתבה הבאה:
http://www.zimonline.co.za/Article.aspx?ArticleId=2945
ובכן, הכתבה הזאת עוררה מהומה אמיתית בכל היבשת. ביום ראשון הגענו למשרד וגילינו בדואר מספר מכתבים של עיתונאים שביקשו תגובה. מספר אתרים ידעו לספר שהחברה קיבלה שלושה מליון דולר בשביל לעזור למוגבה. גם פעילי זכויות אדם שלחו לנו מכתבים זועמים אני אישית דיברתי עם עיתונאית מדרום אפריקה שמאד רצתה לדעת מה הקשר שלנו לשירותי הבטחון החשאיים של ישראל.
אז מה מסתבר? רשימת הבוחרים במדינה, מופצת לכל המפלגות בפורמט של PDF. לחברה שלנו יש מוצר חינמי קטן בשם creative comments שמדפיס את סוג הרישיון של PDF על המסמך. גורמי האופוזיציה ראו את השם cogniview על המסמך, ומיהרו להסיק מסקנות. הנה התגובה הרישמית שלנו: http://www.cogniview.com/convert-pd...-pdf-converter/
שלא תטעו. הסיפור הזה הוא אמיתי לגמרי, למרות שהוא בהחלט מתאים לאחד באפריל. כל היום לא הפסקנו לצחוק על זה. שלושה מיליון דולר קיבלנו? הלוואי!

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 30-03-2008 בשעה 17:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-03-2008, 22:53
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
מיני, תגייסי אותי :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "האחד באפריל מתקרב, ולכן אספר לכם איך הסתבכתי באפריקה"

• יש לי ידע טכנולוגי (אני יודע לפתוח את המחשב ולסגור אותו. זה מאוד פשוט! רק ארבעה ברגים...)
  • יש לי נסיון בעבודה בסביבה ממוחשבת (ניקיתי כיתות מחשבים רבות, ביניהן כיתות עם מחשבי PC, מחשבי MAC, ו AS/400, עם התמחות בנקיון חדרי מחשבי VAX).
  • אני טוב בעבודת צבת, ופלאייר.
  • אם יש לי מיתרים הם מתנגנים ברטט. אם יש בי דאגה היא חשופה כמעט אם יש בי אהבה היא תאמר בשקט אם יש לי שורשים הם מתארכים לאט.
  • יש לי ידע ברשתות (כשספינתי תצא תפליג בים, אפרוש רשתי .... )
  • שפות: עברית - שפת אם. C# טובה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:06

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר