לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2008, 07:24
צלמית המשתמש של hanan11234
  hanan11234 hanan11234 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.07
מה אופטימי?

בקרוב אנו נחגוג 60 שנה להולדת מדינתנו הקטנה, הארועים שפוקדים לאחרונה את ההווי הציבורי ממחישים לנו את הדברים הנוראים שמתרחשים בישראל מאז הקמתה. מטרת ההודעה הזו היא ליצור רשימה של כל הדברים היפים שקרו פה ב60 השנה האחרונות.
אני מבקש ואף מפציר.... אנא, זקני העם, ילידי הארץ, עולים חדשים וישנים, אלו שחיו כאן כל חייהם ואלו שחיו כאן רק מעט, אלו שכבר לא נמצאים כאן ואלו שסתם רואים במדינת ישראל מקור לשמחה, ילדים וגם אלו שעדיין לא נולדו, רישמו כאן כל דבר שלדעתכם העלה חיוך בעבר או היום, חימם את ליבכם ואף עדיין מקרין אושר לחייכם. כל דבר שנראה לכם אופטימי שקשור למדינת ישראל.
רישמו.... זו כבר התחלה לשינוי האווירה הצינית בישראל.... למרות שגם זה חלק מהאופטימיות שלנו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-03-2008, 14:20
  משתמש זכר mt999 mt999 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.06
למה אני אופטימי?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי hanan11234 שמתחילה ב "מה אופטימי?"

התשובה כל כך פשוטה, משום שעד לפני 60 שנה ילדים יהודים נרצחו בלי דין וחשבון. סבא שלי, שיחיה, ניצול מוטהאוזן ואני יודע היום שכל פעם שהוא מסתכל על תמונה שלי ומשפחתי הוא מתמלא גאווה עצומה, גאווה על כך שהנכדים שלו, אחד חייל והשני מתגייס עוד 4 חודשים, חזקים ומוכנים להגן על עצמם עם נשק ביד, לא מוכנים ללכת בראש מורכן ולצעוד בשורה ישרה ובסדר מופתי למשרפות האש. אם אנחנו נפגע או נהרג, זה לפחות יהיה פה, במדינה שלנו עם הצבא החזק שלנו שלא יהסס להכות בכל כוחו באויב ובאלה שמבקשים ברעתנו. גם אם נמות, נעלה השמימה לא בעשן הארובות של אושוויץ אלא בסערה ובקול גדול שישמע וידע כל העולם כי לדם שלנו יש מחיר כבד וכשאני אסתכל בתמונה של סבא שלי ואזכר במספר שעל הזרוע שלו, אני אחייך כי אני יודע שלא ניתן לזה לקרות שוב, וזה למה אני אופטימי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר