לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2008, 18:03
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
משהו הלך לאיבוד

אתמול זה נגמר, השיחה נמשכה 5 שעות, אחרי קשר לא רשמי ולא ברור שנמשך עשרה חודשים היא אמרה לי שהיא אהבה אותי פעם, ושמבחינתי זה היה סתם. הסברתי לה שזה לא היה סתם, אלא זה היה התחמקות מלהחליט, אבל הרגשות שלה כבר נעלמו או שלפחות היא מדחיקה אותם, החלטנו לנסות ולחזור להיות ידידים, אבל איך אפשר? אני כבר מסתכל עלייה אחרת, חושב עלייה אחרת ואפילו מרגיש כלפיה רגשות שלא מרגישים כלפי ידידה...
שאלתי אותה אם יפריעה לה אם תהיה לי חברה, היא לא ידעה לענות לי.
וישבנו שנינו במשך שעה באוטו ופשוט שתקנו לא נשאר מילים, הרגשתי ששנינו על סף דמעות.
הייתי בתחושה כאילו שנפרדתי מחברה שלי, שבור ולא מבין למה זה נגמר ככה...
וזה לא שלא היה לה חבר במהלך העשרה חודשים האלא וזה לא שלי לא היו בנות אחרות... אבל היה שם משהו, משהו שהלך לאיבוד באיזה מקום...
פשוט חבל
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2008, 19:45
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
"משהו בין שנינו"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי V.G שמתחילה ב "משהו הלך לאיבוד"

"משהו בין שנינו נעלם
משהו הלך לו לעולם
משהו בין שנינו לא מובן
משהו נשמע לא מכוון"

ישר הזכרת לי את הציטוט הזה ,שיר שקרוב לליבי

לוקח הרבה זמן כדי להיות ידידים באמת , אם בכלל , בהתחלה אני מניח שזה יהיה לך מוזר , אתה מסתכל על מישהי בצורה שונה בתור "חברה" (או אפילו כמו שאמרת שזה לא מוגדר ) מאשר על ידידה ,בכל מקרה עדיף לקחת קצת תקופה שבהם היחסים ביניכם יהיו יותר צוננים ( Cooling off period נשמע הרבה יותר טוב )

יש אנשים , הם יכולים להיות מדהימים בנפרד ,אבל לא עובדים טוב "ביחד" , אבל עדיין כשזה לא מצליח להתממש למרות ניסיונות הולכים ונשנים , זה כואב , יש משהו בחוסר המימוש גם שהופך את זה לעוד יותר מושך .

בסופו של דבר , קשרים חסרי וודאות מספקים הנאות רגשיות קצרות וחזקות , אבל גם מכאיבות לפרק זמן ארוך יותר ,
החלק החיובי הוא שתוכל להתפנות ריגשית ( לא דבר מובן מאליו ד"א ) למשהו שהוא טוב ומספק ,
שזה לדעתי הרבה יותר טוב ( למרות שכל אחד צריך חוות איזה התאהבות מטורפת וחסרת הגיון לפחות פעם אחת )

הכאב יעבור , המקום בליבך יתפנה , והדלת תפתח למישהי חדשה , לאו דווקא יותר טובה מהקודמת ,אבל אולי יותר טובה בשבילך .

בהצלחה .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:24

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר