לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2008, 20:49
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי עדי-אילת שמתחילה ב "2 הערות"

אם תשים לב, הכתבה ממליצה בעצם לא לעשות את כל מה שעושים במחשב. לא להשתמש בתוכנות דואר, לא לגלוש לאתרים מפוקפקים (אני מכיר כאלה שגולשים רק לאתרים מפוקפקים ) לא להשתמש בתוכנות IM ובתוכנות שיתוף, ובקיצור כלום. רוב הגולשים בפורום עושים במחשב רק את הדברים האלה (ואני מוכן לפתוח סקר שיוכיח את זה) מה שאומר, שחייבים תוכנות הגנה.
שים לב גם להערה בסוף " ynet אינו ממליץ על שימוש באינטרנט ללא תוכנת אנטי וירוס". אני אגב, לא ממליץ להשתמש בYNET. גם הרבה שטויות, גם מזיק למוח, וגם מזיק למחשב http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=78771
לי אישית נכנסו 2 וירוסים בשבועיים האחרונים, למרות שרק הדפדפן היה פתוח, הפיירווול מופעל, ולא גלשתי לאף אתר מפוקפק. אילו לא היה לי אנטיוירוס יעיל, הייתי עד עכשיו עסוק בהתקנות ושיחזורים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2008, 22:25
  עדי-אילת עדי-אילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.06
זיו - כנראה ל קלטת את הרמז
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אם תשים לב, הכתבה ממליצה בעצם..."

אני בדיוק בדעה כמוך ( אך לא במצבך, כי במשך השנתיים האחרונות, למרות שאני גולש גם באתרים של Bad Guys א חטפתי אף וירוס ( ואיזה פלא - NAV הצליח לשמור עלי מכל משמר, למרות השם הרע שקיבלה תוכנה זו, גם פה בפורום וגם במקומות אחרים, לא רק מגולשים אשר לא המבדילים בין שמאלם לימינם, ויש מלאן כאלה...). על ידי הבאת הכת רציתי להדגיש ההפך - גם האנטי-וירוס הטוב ביותר לא תמיד יכול להציל את המצב אצל אחד הסומך רק על תוכנות אבטחה ובמקביל לא על השכל הישר. 3 דברים הם צו העה בכל מחשב, לא רק אצל זה המחובר אל האינטרנט, כי ניתן לחטוף מזיקים גם דרך דיסק או מדיה האחרים שמקבלים מחברים :
1. מערכת הפעלה מעודכנת Up To Date ( מה שקה לעשות במערכת פיראטית ).
2. חומת אש פעילה ומוגדרת נכון ( לדעתי לא די בזאת הפנימית של XP, אני משתמש בהצלחה רבה ב-Zone Alarm של Check Point.
3. אני-וירוס טוב, מעודכן לאתמול ומאורגן נכון ( כאן יש 1000 דעות אצל 100 איש, הנה אני מסתדר בהצלחה עם NAV כל השנים הארוכות מאז שהוא קיים ). יש האומרים, כי ביניהן Nod32 הטובה ביותר, מצד שני שמעתי על כאלה הנתקעים איתה באופן קבוע. לך תדע...
אני לא ממליץ על כלום משלשת הנ"ל בחינם, כי התוכנות, מה לעשות, נותנות ביצועים בהתאם למה שהשקיעו בהן, ומי שלא מוכן להשקיע באבטחת המחשב היקר שלו כמה שקלים ( ומחפש הכל מחינם ) אך מוכן לשלם המון על בילויים ושטויות, לא יתפלא אם פעם יבוא גם יומו ויחטוף חזק עד פירמוט כולל מחיקת כל חומר היקר שהיה .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר