לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2008, 22:22
  ghostdog47 ghostdog47 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.07
המלצה סיפור ושאלה קטנה (orange)

שלום
אז הקדמה קצרה לשאלה שלי,
בחברת Orange עבור מכשירים מה"דור ה-3" יש קטע כזה שמשלמים סכום של בערך 19.90 ש"ח בחודש שזה תשלום קבוע (משתנה + -, יותר כלפי ה +) עבור אינטרנט או מה שזה לא יהיה, כמובן בלי להיכנס לשום תכנים באינטרנט או טלוויזיה ממש ככה סכום התחלתי בסביבות 20 ש"ח.
כמובן כשמכרו לי הסתירו הרבה דברים מהתכונית והשמיעו לי מה שאני כביכול רוצה לשמוע ובלה בלה ובגלל שכמובן עבדו עלי החלטתי לאחר חודשים מרובים להתנתק כי לא משתלם בכלל.
מפה לשם הוצאתי את סכום הכסף האסטרונומי לשם ההתנתקות בסביבות 1030 ש"ח והייתי מוכן לשלם סכום גבוהה רק לברוח מאורנג' אבל הם לא עזבו אותיומשכו אותי בכוח"...לא בחייכם ותשאר ומבצעים ובלה בלה...", עד שבסוף הם הציעו לוותר על הדור השלישי אם זה מה שמפריע האינטרנט שכביכול "חייב אותו", ולעבור למכשיר דור 2.5 פשוט בתוכנית משתלמת לסטודנטים (אגב אני סטודנט ממש עני ככה שזה היה צעד ענק) המכשיר היה בחינם (לא שהוא משהו, אני בטוח שיש להם בטונות זרוקים במחסן) העברתי בין ה-SIM שקיים בדור ה-3 לתוך המכשיר ה"דור" 2.5 (מה שהם כביכול בקשו שאני ייעשה).

שורה תחתונה
משום שהמכשיר כל כך מעפן
האם יש מצב שאני פשוט מחזיר את ה-SIM למכשיר דור ה-3 ופשוט נשאר עם התוכנית שקבעו לדור 2.5 שהיא כל כך משתלמת וכמובן בלי לשלם 20 ש"ח סתם ככה בחודש או שיש להם אפשרות לזהות את שהמכשיר הוא דור 3 דרך אופן ההתחברות שלו לרשת כביכול ובעסה אני נשאר עם המכשיר שהם נתנו לי ?!

תודה רבה
מחכה לתשובה למה המכשיר "החדש" ממש דוחה .

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-03-2008, 00:42
  ghostdog47 ghostdog47 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי FreekStyle שמתחילה ב "אני לא רואה שום בעיה להעביר..."

FreekStyleאני לא רואה שום בעיה להעביר את הכרטיס סים שלך למכשיר דור שלישי, למכשיר דור 3.5 זה כבר סיפור אחר, שם צריך כרטיס Usim.

שלום,
כמובן שלא אמורה להיות בעיה מבחינה טכנית הרי שמההתחלה הייתי עם דור 3, עברתי לדור 2 וחצי כביכול עם אותו SIM פשוט החליפו לי את החשבון לאחר כלומר אני משלם אחרת לא כמו בדור 3 שחייב אינטרנט, השאלה האם אני יכול להחזיר את הכרטיס בלי שיעלו על זה שאני עובד עם הדור 3 ? המכשיר עובד פיקס והכל אני פשוט תוהה האם הם יכולים לזהו שאני על רשת דור 3 ?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר