לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2008, 15:52
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי איציק בן דוסא שמתחילה ב "מתן אני אישית לא הבנתי את..."

מה שאני בא להגיד זה שהתמונה מפוספסת.
פלאש ישיר נותן אפקטי לוואי נוראיים. עצם העובדה שהתמונה צולמה כשמסביב קירות שחורים לא מונע את הבלתי נמנע.

גם אם לא היתה אפשרות אחרת לצילום - התמונה סובלת מאותם אפקטים. כמובן, שלכל צילום יש פתרונות צילומיים טכניים, אבל לא תמיד סיבת הצילום שלנו מאפשרת את זה.
מה שכן, אם עולה לפה תמונה לביקורת, אז אנחנו נותנים פה ביקורת על הצילום. הצילום יכול היה להתבצע יותר טוב ועל זה כתבתי (גם אם המנטרה שחוזרת על עצמה כל הזמן בפורום "פלאש ישיר" ממשיכה כדרכה בטבע כמו כל לולאה אינסופית).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2008, 16:57
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי DPxבכאילו שמתחילה ב "ועוד משהו קטן, אפרוריות?"

לגבי האפרוריות - נכנסתי עכשיו ממחשב נורמלי יותר מהאחד שגלשתי דרכו קודם, והתמונה לא נראית אפרורית. עמך הסליחה.
לגבי קומפוזיציה - ראשית הייתי מנסה לא להכניס את הדבר הכתום-שחור שנכנס בפינה הימנית תחתונה, שנית - לסדר את החדר מאחוריו (יש שם כוס שתיה או משהו, ועוד כל מיני דברים).
לגבי התפיסה - כן, חשבתי גם קודם שאולי אפשר לראות בזה טירוף (שזה דווקא טוב), ולכן כתבתי "תפיסה מוזרה" ולא "תפיסה לא טובה", היא מוזרה כי לא ברור מה רואים פה. אם התאורה היתה מגניבה, מטורפת כזו, זה היה מצטרף לקונספט ואולי עוזר. אבל ככה, עם פלאש ישיר?

ואגב, החלטתי בעבר לא להשקיע שוב את זמני בתגובות אליך, כי בתגובה האחרונה שלי אליך התנהגת בכפיות טובה ורגזנות. הפעם הגבתי רק כי איציק ביקר את מתן בצורה שלדעתי לא היתה נכונה, והיה חשוב לי להבהיר את הנקודה ש"לא היתה ברירה" לא הופך אף תמונה לטובה. אבל לאחר ששאלת, ומאחר וכבר הגבתי לך - החלטתי לפרט. מקווה שאני לא אצטער על כך.

נערך לאחרונה ע"י שחף דרור בתאריך 26-03-2008 בשעה 17:27.
ישן 25-03-2008, 23:04
  amonsito amonsito אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DPxבכאילו שמתחילה ב "The perfect sound"

ידידי היקר, צר לי כי המנהלים לא מרגישים שהם מגיבים בצורה לא יפה.
אבל אני חושב שאוכל לתת לך ביקורת אובייקטיבית.
תמונה טובה, תוך שימוש/ניצול טוב של התאורה, היא בהשגת עומק עבור הנושא באמצעות התאורה.
וזאת ניתן להשיג ע"י כיוון התאורה כך שתיהיינה הצללות של הנושא, כך המוח שלנו מפרש את התמונה כבעלת נושא בעל נפח/עומק.
פלאש ישיר גורם להשטחת התמונה ויוצר חוסר הצללות מצד אחד, ומצד שני גם יוצר צל כפול כזה מאחורי הדמות שלא מוסיף שום מימד עבור הצופה, מה גם שהצל הזה הוא קשה ואינו רך...
עוד משהו קטן, שים לב שהידיים של הDJ בהירות מאוד, ביחס לשאר הגוף, זה גם נובע מהפלאש הישיר, הוא שורף את החלקים הקרובים מאוד למצלמה.

אבל מבחינת הקומפוזיציה מאוד אהבתי, יופי של תפיסה.

זהו בהצלחה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:30

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר