לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2008, 17:26
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Interpack שמתחילה ב "הכוונה היא לא לנגדים, אלא..."

שזה נגד. אצלינו רק פונקציונרים מהמפקדה, שצריכים לעבוד מול הסדירים עונדים אותן.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2008, 20:52
צלמית המשתמש של amirsgv
  משתמש זכר amirsgv amirsgv מחובר עכשיו  

חבר מתאריך: 16.08.04
תיקון והערה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "אני מכיר נגדי מילואים שעונדים..."

א. אין דבר כזה "נגד מילואים". ע"פ פקודות מטכ"ל (חיפשתי בעבר) נגד הוא רק איש קבע. בעל הדרגות רס"ל-רנ"ג במילואים הוא חוגר
ב. ברור שאין בעיה, איש המילואים אפילו מוזמן לענוד את דרגותיו.

יצא לי לראות אימון של חבר'ה מילואמיניקים בצאלים שם כמה ותיקים ענדו דרגות רס"ר. אצלנו זה לא מקובל, למרות שמדי שנה או שנתיים מעניקים דרגות לחיילים. קוריוז אישי: בקיץ של 2002, קיבלתי את דרגת הרס"ל שלי באימון בצאלים. זו הייתה הפעם הראשונה שהעניקו דרגת כתף (בצורתה הזו) ללא קצינים, ועשו את זה במהלך ארוחת הצהריים החגיגית בסוף האימון. כך יצא שהגעתי לארוחה בלי דרגות, וחזרתי למשטח הרק"מ עם דרגות הרס"ל. נגדי הקבע של החימוש, שחלקם זוכרים אותי עוד מהסדיר, קיבלו אותי בלחיצת יד ובברכות מזל"ט, כאילו הייתי אחיהם העובד ...

העניקו אצלנו עכשיו שוב בינואר, באל"ל. עד למחרת בבוקר כבר אף אחד לא ענד את הדרגות, וחבל. זה היה עוזר מול פונקציונרים בבסיס ומבדיל בין מש"קים לחיילים. בכל מקרה, הרס"ר מאפשר לי לחתום על כרטיס עבודה, וזה מה שחשוב ...

גלריה: www.pbase.com/amirsgv

ישן 18-03-2008, 18:07
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Interpack שמתחילה ב "ענידת דרגות "לא-קצינים" במילואים - מקובל?"

אני יכול לומר שזה נראה מצחיק שמילואימניק הולך עם דרגות נגד. אבל זה משנה את כל היחס של הנגדים שעובדים מולם.
באחת מהיחידות שאני עושה בהן מילואים מקובל שגם הקצינים הולכים בלי דרגות, לא רק בלחימה, זאת היות שמפקד הצוות אינו קצין והלוחמים שכפפוים לו כן (המפקד רס"ר ובין הלוחמים יש כמה סגנים, סרנים ורס"נים ואפילו סא"ל). לפעמים אין ברירה והדרגות נשלפות ופתאום יחס אנשי הקבע שנותנים את העורף הלוגיסטי לאימון משתנה פלאים.
לדעתי למילואים הבאים אני אגיע עם דרגות (כולה רס"ל, כרה ביום העצמאות הקרוב זה ישתנה), נראה אם זה ישנה משהו.

ישן 18-03-2008, 21:49
  amitaikl amitaikl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Interpack שמתחילה ב "ענידת דרגות "לא-קצינים" במילואים - מקובל?"

בתעסוקה לפני 4 או 5 שנים הייתי צריך לקחת סופשי"ת ליום טיפול. כדי לזרז עניינים "הוענקו" לי דרגות סרן זמניות ע"י מפקד צוות ששמח להפטר מהן לזמן קצר.....

מיותר לציין כי הטיפול הסתיים במהירות הבזק.....

שמעון אבידן
מפקד חטיבת "גבעתי", תש"ח

ישן 19-03-2008, 00:17
צלמית המשתמש של a_tell
  משתמש זכר a_tell a_tell אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.06

אצלנו לא ראיתי אף אחד הולך עם סיטרואן על הכתף (חוץ מהרס"ג שלנו) עד שבמילואים האחרונים חילקו דרגות רס"ל בערב הסיום של התע"מ למי שהיה צריך לקבל. ב48 השעות שנותרו עד לירידה מהקו היו כמה חבר'ה מאושרים שהמשיכו לשאת את הדרגות, אבל לדעתי במילואים הבאים נחזור לשגרה ושוב יהיה רק אדם אחד בגדוד שימשיך להסתובב עם דרגות על הכתף (טוב, אולי חוץ ממכונאי הרכב שקיבל רנ"ג....שרק יהיה לי בריא).

בכל אופן, בזמן שהעניקו את הדרגות ישבתי והסתכלתי על הטקס בתחושה שקצת "מדגדג" לי בכתף. היו שם מקבלי דרגות שהיו איתי בטירונות או אפילו התגייסו אחרי, אבל מה לעשות שהייתי בסה"כ כמעט שנה וחצי בשירות סדיר. בנוסף, עקב טעות כלשהי של השלישות או לא יודע מי "הורידו" אותי בדרגה מאז השחרור.

לא נורא, העיקר שבגיל 41 אקבל את הסמ"ר (ביחד עם הפטור)

ובכל זאת עדיין נשפך כאן דם"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:54

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר