לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-03-2008, 15:17
צלמית המשתמש של gps
  gps gps אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי iamshay שמתחילה ב "תבין שלמדינה שלנו אין בעיה עם..."

אני מניח שיסווגו את התגובה שלך כפוליטית.....

הבעיה היא לא כי לא איכפת,המילכוד הוא בחשיבה שמרנית שגוזרים את הטקטיקה מתוך תפיסה אסטרטגית "אג'נדאית".

אני בכל אופן מרגיש שהאג'נדה צריכה להתבסס על תוצאות השטח של הפעילות הטקטית ולהשתנות בהתאם,מה שבהכרח יביא גם לשינוי היעדים האסטרטגים.

(תוסף עריכה)
העירו לי שהתגובה שלי מעורפלת מדי
אז הכוונה שאי אפשר לכפות הסכם כלשהו על צד שאינו מסוגל לעמוד בו,ניסינו...לא הלך ועכשיו צריך לעבור להכרעה מוחלטת,לנקות את השולחן בלי הנחות לאף אחד ולגשת למשא ומתן ברור ועינייני.
כיום אין אף אחד בעולם הערבי ובטח שלא ברש"פ שמסוגל לוותר על ירושלים וזכות השיבה.

מכאן שה"פעולה הגדולה" של ברק היא בלתי נמנעת,ניקוי השטח יקצץ לאבו מאזן את ארסנל התירוצים.

לפלסטינים תמיד יש טכניקות עוקפות מו"מ,פעם הג'יהאד האיסלמי משמש המקל בפעם אחרת החמאס גם הפת"ח באמצעות כל מיני אירגוני קש למיניהם והעילוי היה "צבא האיסלם" קופרודוקציה של כולם........ואבו מאזן עושה קולות של שטיח.

נערך לאחרונה ע"י gps בתאריך 16-03-2008 בשעה 15:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-03-2008, 17:08
  גליאנו גליאנו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.07
שלח הודעה דרך MSN אל גליאנו
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי gps שמתחילה ב "אני רואה את הדברים קצת..."

לגבי ועדות ההתנגדות אני דווקא חושב שהם אחד משלושת הארגונים הבולטים כיום ברצועת עזה, ולראיה,הפיגוע שבוצע ליד כיסופים לפני כ 3 שבועות אשר וכמעט בוודאות בוצע ע"י ועדות ההתנגדות ולא ע"י הגא"פ כפי שנטען בתחילה.

אני מסכים שיש ארגונים קיקיוניים כגון - צבא האסלאם,קבוצות ההתנגדות הלאומיות וכו', שאכן החמאס משתמש בהן למטרת לקיחות אחריות על פיגועים שבוצעו ע"י החמאס עצמו.

לגבי הרקטה, פשוט ציינתי את הרש"ק כי זה המאפיין הבולט ביותר של רקטות מדגם הנאצר, לגבי המנוע ואמצעי הדלק אני עדיין חושב שניתן למצוא ברשת הרבה עדויות לכך שהייצור הוא מקומי אך כפי שציינת ייתכן שחלק מוברח ומועבר לרצועה ע"י גורמים שונים.

לגביי אל -קאעדה , פשוט יותר נוח לכתוב ככה
ישן 20-03-2008, 00:52
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
וועדות ההתנגדות העממיות אכן נוסדו בידי ג'מאל אבו סמהדאנה, אבל מאז...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "וועדות ההתנגדות זה לא "קבלן..."

הן עברו לשליטתו המעשית של אבו יוסף קוקא (אבו סמהדאנה נותר בתפקיד המזכ"ל, עד לחיסולו בידי
צה"ל), שמכונה באתר הרשמי בשם "המפקד הכללי" ("אל-קאיד אל-עאם"), בהשוואה ל"המזכיר הכללי"
("אל-אמין אל-עאם") שהוא תוארו של אבו סמהדאנה. קוקא חוסל גם הוא בידי צה"ל, ואז 2006 נמצא
הארגון בשליטתה המוחלטת של חמולת דוע'מוש, ובפרט בידי שני הכוכבים זכריה ומועתז. מדובר בחבורת
גנגסטרים אלימה. בשליטת החמולה נמצא גם הארגון הקטנטן "צבא האסלאם" (בראשו עומד מומתז
דוע'מוש, שאני לא זוכר מי משני הדוע'מושים האחרים, הוא אחיו...).
שני הארגונים הדוע'מושיים לצד הזרוע הצבאית של חמא"ס הם שביצעו את פעולת החטיפה של גלעד
שליט.
וועדות ההתנגדות אחראית גם לרצח משפחת חתואל ולפיצוץ רכב בשיירה דיפלומטית אמריקנית, בו
נהרגו שלושה מאבטחים של קבלן בטחוני אזרחי (נדמה לי דיינקורפ).

זה ארגון נתעב למדי. הם החלו כפלג פורש של פת"ח אבל מאז התקרבו לחמא"ס. היה להם תאקל חמור
עם חמא"ס סביב סוגיית שחרורו של העיתונאי הבריטי שחטפו הבנדיטים של מומתז ("צבא האסלאם"),
שחמא"ס כפה עליהם את שחרורו, אבל בעקרון יש איזושהי מסגרת קבועה. הם מנהלים את המיתחם
החמולתי שלהם באוטונומיה כמעט גמורה.

האבו סמהדאנות אכן חיים בדרום הרצועה ומתפרנסים מהברחות, ופרוטקשן. בגדול, רובם היו אנשי
פת"ח (באנתפאצ'ה הראשונה התפרסם יאסר אבו סמהדאנה בכך שצולם רוצח משת"פ באמצע רחוב,
באירוע שלצלם היה בו חלק פעיל). הוא ברח למצרים, וחזר עם שיירת עראפת ב1994, תוך שהוא
מתמנה לתפקיד במנגנוני הבטחון (גם ג'מאל עבד במנגנונים, אגב, והוא אפילו זכה לג'וב מממשלת
חמא"ס בתחילת 2006, בטרם פוטר ע"י ישראל...)...

האתר שלהם, למתעניינים:
http://www.moqawmh.com/ara/
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר