לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2007, 09:00
  shlomz shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
מחפש קצינים (כן! גם אני!)

ברוח מודעות הדרושים מהתקופה האחרונה... אני מחפש קצינים לגדוד שלי. התפקידים שאני מנסה לאייש הם:
1) מ"מים
2) קמ"ן (אפשרי מ"מ לשעבר - וההכשרה תתבצע במיל.)
3) קת"ח

דרישות התפקיד: בוגר קק"צ חי"ר או אג"מ (כמובן, בסיסי לקת"ח), שירות ביחידה לוחמת, מוטיבציה. נסיון פיקודי מהווה יתרון, אבל אינו בהכרח חובה.

קצת על היחידה: הגדוד הוא גדוד חי"ר קל של פיקוד העורף, המבצע בשגרה תע"מ דרג א' (שטחים בד"כ, לפעמים ערבה) ובחירום משימות שונות במרחב המחוז. בתקופה הקרובה, תתכן (אי"ה ) העברת הגדוד ת"פ אוגדה מרחבית, על כל המשתמע מכך.

אני יודע שזו לא "יחידה מובחרת-אחו-שקשוקה" בהגדרה, אין הילה מיוחדת ואין יותר מדי סיכויים לתבוע את המדינה בעוד 20 שנה על סרטן שתחטפו במבצע בסוריה. למרות זאת, הגדוד הוא יחידה מצויינת, בעל אווירה מיוחדת ורקורד מרשים של פעילות מבצעית.

בקיצור, אם אתה רוצה להתנסות באתגר פיקודי משמעותי ולתרום - תן לי הודעה בפרטי.

שלומי

http://www.baking.co.il

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2007, 15:10
  shlomz shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Soloavia שמתחילה ב "סליחה על השאלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Soloavia
הסמלים האלו מסמנים את החיילים כחיילים ניטרליים עפ"י אמנת ג'נבה. כיצד זה מסתדר עם התפקידים שברצונך לאייש?
.

אני ממש מקווה שאתה צוחק - חיפשתי את הסמיילי בתחתית המסך (אולי הוא נפל, לך תדע) ולא מצאתי.
אין שום הגדרה של פקע"ר כ"נייטרלי". נדמה לי שעובדת היותו חלק מצבא פוסלת את האפשרות הזו מראש...
הכתום נבחר, למיטב ידיעתי, מהסיבות הבאות:
1) כתום הוא צבעם של גופי חילוץ והצלה, ופקע"ר מתעסק בעיקר בזה.
2) כתום נראה מצוין על ווסטים זוהרים.
3) במטה הפיקוד ישנם קצינים דתיים רבים, המקבלים הוראות ישירות מהרבנים. הם בחרו את צבע הכומתה לאות הזדהות עם מפוני ההתנתקות.
4) אלוף הפיקוד ממש (אבל ממש) אוהב במבה.

לגבי אמנת ז'נווה, לא מוכרת לי הקביעה שהבאת. האם תוכל להפנות אותי למראה מקום?

http://www.baking.co.il

ישן 25-09-2007, 05:49
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שרץ בידי שמתחילה ב "ל- [b]Soloavia[/b] משמעות..."

חבר'ה - הגיע הזמן שתכירו את הנושא - לפחות ברמת מורשת היחידה בה אתם משרתים.

הצבע הכתום של הכומתא נועד לסמן את היות פיקוד העורף כוח שבהגדרה אינו לוחם. לא סתם משקיפי האו"ם בסיני מסתובבים עם כומתות כתומות.

באמנות הבינלאומיות מוגדר גם המשולש הכחול כסמל המסמל כוח שאינו לוחם - כוח העוסק במשימות הצלה, וממש כמו שחובש קרבי נושא נשק על מנת להגן על חייו - כך גם הכשרתם של אנשי פיקוד העורף.

איני יודע לשלוף עכשיו את החומר (הוא קבור באיזה גיליון מחנה ששמרתי או לא, סמוך להקמת הפיקוד) - בכל אופן - תנו דעתכם לכך שאלו הסמלים שלכם, ולא סתם הם נבחרו להיות כאלה...

ועוד לפני שאני שולח - הנה הקישור הרלוונטי:
http://www.unhchr.ch/html/menu3/b/93.htm

סעיף 1:
Each Party to the conflict shall endeavour to ensure that its civil defence organizations, their personnel, buildings and mat‚riel, are identifiable while they are exclusively devoted to the performance of civil defence tasks. Shelters provided for the civilian population should be similarly identifiable.

סעיף 4:
The international distinctive sign of civil defence is an equilateral blue triangle on an orange ground when used for the protection of civil defence organizations, their personnel, buildings and mat‚riel and for civilian shelters.

ומכאן אני חוזר ושואל - איך משימות "קרביות" מסתדרות עם היותכם גוף בלתי לוחם בהגדרה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר