לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2008, 17:50
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי המלש"ב שמתחילה ב "יחידת הלווינים - חיל המודיעין"

אני משרת באותה יחידה (אני אחד ממפתחי המערכות) ואני יכול להגיד לך שאין איתור ישיר אל היחידה.
אין יום מיונים ורוב מה שנכתב שם הוא שקר אחד גדול. "מפעילי הלווינים" הם היחידים שממויינים והם כולם עתודאים בוגרסי הנדסת מחשבים\חשמל וכו', מפעילי המערכות ואנשי הSYSTEM הם פשוט אנשים שהתקמבנו\בנות בעיקר\בנים שלא יכולים לשרת בקרבי ואז ללא קשר להשכלתם כלל או ליכולתם הופכים ל"מפעילים" או "אנשי SYSTEM".
התפקיד היחידי שהוא מאותר כביכול הוא המתכנתים אשר כמו בו הרוב הם עתודאים, קומץ הם ממרמ"ניקים (ממש קומץ) ועוד כמות סבירה של מאותרי מודיעין - לרוב כחלק מפרוייקט גאמא (הפנייה ישירה מפרוייקט גאמא).

אתה לא יכול לבקש להגיע לשם (אלא אם אתה עתודאי ביום ראיונות שלהם), אתה לא יכול להתמיין לשם. כל מה שאתה יכול לעשות זה אם אתה מתכנת זה אולי להגיע לשם אם תעבור את כל שלבי גאמא.

שיהיה בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-03-2008, 09:03
  משתמש זכר NeVeRCLeaR NeVeRCLeaR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי המלש"ב שמתחילה ב "יחידת הלווינים - חיל המודיעין"

אני חייב להגיד משהו,

כל מי שראה את הכתבה הזהה בערוץ 2 בחדשות.
הבנות שמתעסקות ב"ממשק" התוכנה שמה אומרות:
בעולם נהוג שאנשים אחרי תואר ראשון ושגילם הוא 30 יתעסקו עם מה שאנחנו עושים אבל פה בישראל אנחנו ילדים בני 18 19 20... שמתעסקים בדברים שקשורים ללווינים..

לדעתי, אין קשר לגיל ולתואר ראשון במה שהם עוסקות ובעיקר לגיל כי בישראל אתה ילד בצבא, ולוחם בגיל 19 זה בסדר? זה לא צעיר מידיי?

חוץ מזה לדעתי כל בנאדם שיש לו ידע מתקדם במחשבים יכול להפעיל את התוכנות הפשוטות האלה שהם עובדים איתם שמה. כל הכבוד מגיע למתכנתים שפיתחו את התוכנות ואת מה שעומד מאחורי הממשק הסופי שכל כך פשוט וקל לתפעול.
איפה הקרדיט למתכנתים של צהל ולמי שבאמת יצר את האפשרויות המתקדמות שניתן לעשות עם הלווינים.. ?

זאת דעתי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר