לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2008, 16:24
  Elad E Elad E אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "ניגרקר המסכן חשב שהוא מצא חבר..."

אתה לא תשמע על הדברים האחרים שהוא עולל בצבא.
הצבא מכסתח מעשיהם של ידוענים ובני ידוענים שלא נוהגים לעבור על החוק אז בוודאי שבמקרה הזה לא יעזו לגעת בבחור או להענישו בצורה חמורה.

ראיתי איך בן משפחת פשע אחרת מתגייס לשריון ועם קצת בלגן והזכרת שם הדוד המפורסם יוצא מהצבא אחרי חצי שנה שבה טייל בין בסיסים.

אפילו בעברייני צעצוע לא יודעים לטפל בצה"ל.
היה לי חייל בעל תיק במשטרה שכל חודש נזרק מבסיס לבסיס ובאחד הלילות היה נדמה לו שהוא עדיין בשיכון- הלך העלם הצעיר לאולם הספורט ושיחק סטנגה באולם הכדורסל בזמן שקציני מטה הבסיס משחקים כדורסל (או בעברית עממית: "בעט פיצוצים לקיר").
קיבלתי טלפון מסא"ל זועם שדיווח לי על המקרה, ברגע שאמרתי לו שזה חמור מאוד בעיניי ואני מכניס את הבחור למשפט סמב"ס אותו סא"ל התחיל להתפתל וסיים ב: "לא לא, לא צריך...רק שלא יעשה את זה עוד פעם.." וניתק.
התגובה של סגן מפקד הבסיס הייתה דומה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2008, 16:52
  Johai Johai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.07
בתור חייל בפלוגת מסייעת 202
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שלמה30 שמתחילה ב "דרור אלפרון: המשטרה תשחרר - הצבא יעצור"

באותו פלוגה שבה שירת (לא סגור לגבי הישרת) אני יכול להגיד לך שדרור בזמן שהוא נוכח בבסיס הוא חייל למופת שמבצע כל דבר שאומרים לו הוא צעיר אצלנו והוא עושה(שמה עשה) מטבחים ועבודות כמו כולם אין שום ספק שהוא חייל לגמרי טוב מה שהוא עושה כשהוא יוצא הביתה זה כבר הגורמים החיצוניים אגב הבחור שסיפר כאן שהוא ואמיר תיכננו להרביץ למ"מ היינו שקר לא היה ולא נראה... אמיר הוא עובד רסר במפקדה של הגדוד ובעבר
היה לוחם ביחד עם דרור בן מחזור שלו עד שהוא דפק כמה פעמים נפקדויות והיה בכלא ועבר למפקדה אמיר אינו טלית שכולה תכלת את זה אתם יכולים להיות בטוחים אני מכיר את שניהם אני שירתי איתם באותה פלוגה מאז שהם עלו לגדוד אני מכיר אותם.
ישן 28-02-2008, 17:43
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
כל הפרשה הזו היא בבחינת בזיון אחד גדול !...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שלמה30 שמתחילה ב "דרור אלפרון: המשטרה תשחרר - הצבא יעצור"

לפני הגיוס שלו הוא הסתבך בקטטה בהרצליה ואני זוכר את אימו מתראיינת לכל ערוץ חדשות ובמבט אומלל מספרת עד כמה היא מודאגת היות ועתידו של העלם (שאמור להתגייס בקרוב "ליחידה מובחרת" ולשרת בגאון את המדינה) עלול להפגע מחקירת המשטרה...

על שירותו הצבאי נכתב לא מעט (כולל כתבה גדולה וראשית על פועלו הצבאי במוסף ידיעות אחרונות) כאילו היה גיבור תרבות/לאומי מינימום...

עכשיו באה הפרשייה הזו (ובטח שפספסתי משהו בדרך) במהלכה נעלם הבחור ונחשב כעריק (כנראה עד שהצליח להחלף את כל חלקי הנשק האישי שלו עד רמת ההדק) ושוב זכינו לראות השכם וערב את אימו מתחננת בקול רפה ומבט אומלל על נפשו התמה והברה של היהלום....

משום מה יש לי תחושה שכל עניין ההתגייסות והשירות לצה"ל נועד כדי לשמש מעין "תעודת ביטוח" בפני התנכלות והצקות המשטרה לנער התמים....

אם היה מדובר בבחור שמשרת בצה"ל ללא דופי ומבלי להיות מעורב בפרשיות פליליות הייתי מחריש ומסיר את הכובע, משום מה לא נראה לי שכך המצב.....

ובכלל, אני לא יודע... למיטב ידיעתי מי שמנסה היום להתגייס למשטרה/שב"כ/מוסד נאלץ לעבור תחקיר בטחוני מקיף במהלכו נבדק עברו ונבדקים קשריו מן הפן הפלילי מכל כוון אפשרי ולא אחת מועמדותו נפסלת בגין סיבות שכאלה, משום מה כנראה שלצורך שירות בצה"ל או יותר גרוע... כחבר בכנסת ישראל !!!
לעניין הפלילי אין ממש משמעות....

אבוי לנו.

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 28-02-2008 בשעה 17:55.
ישן 28-02-2008, 20:02
צלמית המשתמש של amirsgv
  משתמש זכר amirsgv amirsgv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.04
הערה עקרונית לכולם, והערה ספציפית ללבני
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "כל הפרשה הזו היא בבחינת בזיון אחד גדול !..."

א. אני לא יודע אם דרור אלפרון אשם או לא, אין לי דעה בנושא. יש בינתיים חקירה משטרתית, ולא הייתי ממהר לחרוץ את דינו בפורום הזה - לא לגבי שירותו בכלל ולא לגבי המקרה הספציפי הנדון כאן. לגבי העריקה כמובן שיש להענישו.
ב. בניגוד למשפחות אחרות הקשורות לעולם הפשע, גיוס לצבא במשפחת אלפרון אינו שאלה בכלל. אני מסופק אם רבים יודעים זאת, אבל האח הגדול במשפחה, איש חיל ההנדסה, נהרג במלחמת ההתשה וקיבל את עיטור המופת. באחת הכתבות שעשו על המשפחה טרם גיוסו של דרור דובר על כך שאביו אמר שם שצבא זה כבוד ובמשפחה הזו לא משתמטים.
קישור לדף יזכור של ראובן אלפרון ז"ל:
http://www.izkor.gov.il/izkor86.asp?t=47161

גלריה: www.pbase.com/amirsgv

ישן 28-02-2008, 20:53
  יואב בן צוריה יואב בן צוריה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.08
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי amirsgv שמתחילה ב "הערה עקרונית לכולם, והערה ספציפית ללבני"

תשמע מר שגב היקר
הצבא פוסל גיוס מטעמים שונים ומשונים
יכול הצבא להחליט שבנים של משפחות המוגדרות ע"י המשטרה כמשפחות פשע לא יגוייסו לצבא, בעיקר אם הם היו מעורבים בתקיפות למינהן,למה ? כי סביר להניח שהטמבל השני ניגרקר לא היה משתמש בנשק שלו - בשלומיליות ראויה לציון - אם לא היה פוגש את התכשיט לבית אלפרון.
חאלס כבר כל מה שהילד הזה צריך זה איזו שמיכה טובה להיות תלוי הפוך על התורן כמה שעות ואחרי זה איפסון בכלא שש לכמה חודשים.\
ואני מוכן להתערב איתך שהצבא בשלומאליות האופינית לו, לא יאפסן אותו בכלא ליותר מ14 יום. אתה מכיר שופט צבאי שיסכים לשפוט את התכשיט ?
אז כבודו של חלל המשפחה במקומו מונח, אבל זה לא שייך.
ישן 28-02-2008, 21:32
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
חלילה ! אני ממש לא בא לחרוץ דין של זה או אחר !...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי amirsgv שמתחילה ב "הערה עקרונית לכולם, והערה ספציפית ללבני"

אני פשוט מציין עובדות !
עובדה שמאז יום גיוסו משום מה אני מרגיש שותף לדרכו הצבאית ולו רק בזכות כמות הסיקור והכתבות בעניינו ועובדה שמאז גיוסו שמו נקשר לא אחת בפרשיות כאלה ואחרות, סתם מסקרן אותי לדעת מה היה עולה בגורל חייל "רגיל" שעושה שימוש בנשקו כנגד מישהוא ועורק לתקופה של שבועיים?... יש לי תחושה שהצבא במקרה שכזה היה נוהג "טיפה" אחרת.
ואתה יודע מה?... בקצב הזה לא ירחק היום בו בכלל נצטרך להודות לו על כך שהוא בכלל התגייס !
באמת תודה רבה.

ובעניין החומר שלא יעבור לבקו"ם - חבל מאוד שכך ! משום מה יש לי תחושה שאם המשטרה היתה כן טורחת להעביר נתונים על מתגייסים לבקו"ם אז לפחות כמות האמל"ח ש"נעלם" ולפתע מופיע באירועים פליליים או גרוע מכך בידי הפח"ע היתה יורדת פלאים.....
אבל בינינו, למה שזה יקרה?...

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 28-02-2008 בשעה 21:37.
ישן 28-02-2008, 22:16
צלמית המשתמש של amirsgv
  משתמש זכר amirsgv amirsgv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.04
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "חלילה ! אני ממש לא בא לחרוץ דין של זה או אחר !..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי לבני
עובדה שמאז יום גיוסו משום מה אני מרגיש שותף לדרכו הצבאית ולו רק בזכות כמות הסיקור והכתבות בעניינו ועובדה שמאז גיוסו שמו נקשר לא אחת בפרשיות כאלה ואחרות, סתם מסקרן אותי לדעת מה היה עולה בגורל חייל "רגיל" שעושה שימוש בנשקו כנגד מישהוא ועורק לתקופה של שבועיים?... יש לי תחושה שהצבא במקרה שכזה היה נוהג "טיפה" אחרת.
ואתה יודע מה?... בקצב הזה לא ירחק היום בו בכלל נצטרך להודות לו על כך שהוא בכלל התגייס !
באמת תודה רבה.

תרגיל קטן - בוא נחליף את המלים "שעושה שימוש בנשקו כנגד מישהוא ועורק לתקופה של שבועיים?" במלים "שעובד עבודה פרטית בריש גלי", בהתייחס לדוגמן-זוכה כוכב נולד-סלבריטי תורן שהתגייס לצה"ל והנחה את הפסטיגל לאחר גיוסו, ללא אישור עבודה צבאית (סתם דמיון פרוע שלי, אין קשר למציאות). מה היינו אומרים אז ?

גלריה: www.pbase.com/amirsgv

ישן 01-03-2008, 09:05
צלמית המשתמש של PERE1
  PERE1 PERE1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.06
מידע אלפרון

אני נגד גיוס של נערים בעייתים לצה"ל - נערי רפול כבר מזמן בכלא.
לצה"ל אין כלים וסבלנות לטפל בבעייה וחבל על כל כדור רובה ועל רובה שיגיע לידיים לא נכונות ועלול
לעשן במערכה השנייה.
לגבי אלפרון ג'וניור היות וגוייס ונראה התחיל ברגל ימין הייתי מצמיד אליו חייל חזק ודומיננטי שאולי יגרום
לו לצעוד בתלם ומידי פעם יכנס בו - שמאלית או איפון נקי כך שאולי הנער ישרוד שירות מלא לטובת ציבור
ואולי יהיה אזרח תמים בארץ כנען.
כולנו אוהבים סיפורים על פושעים שחזרו למוטב - המציאות מראה אחרת - ולכן זריקה קטנה יכולה לעשות
ניסים ולחסוך הרבה דמעות לכולם.
כתוב איפה שהוא שכל המציל נפש אחת....... אז גם אני הייתי מנסה פעם אחת להתעלם ולתת הזדמנות
לפירחח, פעם אחת. אמרתי.
אז תנו לו צאנס...
ישן 02-03-2008, 11:16
  RedGti07 RedGti07 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.07
לכל המתחסדים שאומרים שלא הורשע בדבר...

נו באמת... הרי אמיר ניגרקר הודה,ובדיקה בליסטית הוכיחה שנשקו ירה ברפי אוחנינה.
כל מי שאומר שאין הוכחות כלפי דרור אלפרון והוא לא הורשע. מה הקשר ? הרי ברור שאמיר לא פעל על דעת עצמו! אין לא שום היכרות עם אוחנינה ואין לו שום אינטרס לירות ביריב של משפחת אלפרון. זה ברור שנשלח על ידי משפחת אלפרון. והתירוץ של דרור שהוא היה חייב לברוח מחשש לחייו.
לא היה יותר פשוט לחזור לצבא? האם מישהו חושב שמשפחת אוחנינה הייתה מנסה להוריד אותו בתוך בסיס צנחנים?אם הוא כזה חף מפשע הוא היה נעצר ומשוחרר אחרי שבוע וחוזר לצבא!הגיע הזמן לזרוק אותו לקיבינימאט! ולתת את נשקו לחייל שיעשה בנשק הזה שימוש טוב יותר!

ישן 19-03-2008, 13:46
צלמית המשתמש של צנחן1
  צנחן1 צנחן1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05
דרור אלפרון חזר ליחידתו

ציטוט:

דרור אלפרון חזר אל הכומתה האדומה - והנשק

אחרי 21 ימי מחבוש ורצף של דיונים, הוחלט להשיב את בנו של יעקב אלפרון לחטיבת הצנחנים: "כולנו מקווים שהוא ישלים את שירותו כמו כל חייל"
חנן גרינברג

עכשיו זה סופי: רב-טוראי דרור אלפרון שב לחטיבת הצנחנים, לתפקידו כחובש בגדוד 202. אלפרון, שסיים השבוע לרצות את ענשו בגין התקופה בה נעדר מצה"ל, חזר לחטיבה לאחר שבצה"ל בחנו את הנושא.

בנו של יעקב אלפרון, שהיה מבוקש במשטרת ישראל זמן רב, נשפט לבסוף ל-21 ימי מחבוש, לאחר שנעדר מהשירות במשך יותר מ-50 ימים. לאורך כל התקופה בה ישב בכלא 4 לא נרשמו כל אירועים חריגים הקשורים אליו, מה שעמד לזכותו בכל הקשור להחלטה לגבי המשך שירותו בצה"ל.

בצה"ל הוחלט כאמור להשיבו לחטיבה האדומה, ולתפקיד המאפשר לו גם גישה לנשק ולתרופות - זאת לנוכח העובדה כי למעשה לא הורשע באף עבירה, ולפיכך אין על פניו מניעה להשיבו לתפקיד ולחטיבה.

קודם להחלטה נערכו מספר דיונים הן בחטיבת הצנחנים והן באגף משאבי אנוש, שם בחנו את הנושא הרגיש. גורם צבאי ציין כי הדיון בעניינו של אלפרון היה ענייני, כפי שנעשה לכל חייל: "אין כל מניעה להחזיר אותו לתפקיד שלו, כמובן - כל זה כפוף להתנהגותו בהמשך השירות. כולנו מקווים שהוא ישלים את שירותו כמו כל חייל צה"ל".

מקור

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:20

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר