לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-03-2008, 00:55
צלמית המשתמש של NikoNation
  NikoNation NikoNation אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שאלה אלהן אני מתחיל ללמוד גיטרה ויש לי כמה שאלות

אוקי אז ככה יש לי גיטרה ספרדית למי שמבין .. אמרו לי שאלו גיטרות טיפה יותר טובות אז קניתי , קלאסית

והחלטתי שאני מתחיל ללמוד עכשיו רציתי לשאול אותכם מה אתם אומרים ללמוד עם מורה או מהאינטרנט כי יש לי מלא חברים שלמדו מהאינטרנט אז אני יודע שזה אפשרי אבל יש לי חבר שטיפה מבין והוא אמר לי שחבל את הבסיס כדאי להתחיל עם מורה , עכשיו השאלה שלי איזה בסיס ? כאילו ללמוד את האקורדים לבד זה בסדר ?או שאתם ממליצים ללכת למורה גם בשביל זה ?

ועוד שאלה קטנה , הבנתי שיש לדעת גיטרה סתם לדעת לנגן ויש לדעת מה עומד מאחורי מה שאתה מנגן זאת אומרת לדעת את כל התורה שעומדת מאחורי זה , מישהו מבין על מה אני מדבר . ? אם כן אז מה אתם חושבים שווה ללמוד את זה ?

כל עצה שיש לכם תתקבל בברכה אני מודה לכם מאוד !
חזרה לפורום
ישן 13-03-2008, 01:05
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NikoNation שמתחילה ב "אלהן אני מתחיל ללמוד גיטרה ויש לי כמה שאלות"

קודם כל ברוך הבא לעולם המוסיקה

שנית, אין פה תשובה אחת שנכונה לכולם, יש כאלה שנוח להם ללמוד לבד הכל כולל תאוריה,
יש כאלה שנוח להם מהיום הראשון להתחיל עם מורה עד שהם נהיים תותחים,
יש כאלה שמתחילים לבד ללמוד אקורדים, ומתקדמים אח"כ עם מורה כשמגיעים לפריטות וסולמות.

אם תראה שאתה מצליח ללמוד אקורדים לבד, תשתעשע עם זה חודשיים שלוש,
אם אתה מסתבך - ויוצא לך צלילים חסומים ולא נקיים, או שאתה מוצא את עצמך נהיה מתוסכל ועוזב את הגיטרה,
אז אתה צריך חיזוק של מורה טוב, וזה באמת יכול לעזור המון - בהנחה שהמורה הוא באמת טוב, כי זה לא מספיק לדעת לנגן - צריך לדעת ללמד.

הכי חשוב לזכור להנות, כי ברגע שזה מפסיק להיות כיף
אז מגיע הרגע שמתייאשים ועוזבים, וחבל...

בכל אופן,תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה והצלח

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 13-03-2008 בשעה 01:11.
חזרה לפורום
ישן 13-03-2008, 14:07
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי NikoNation שמתחילה ב "אהלן ותודה על התגובה המהירה ...."

בדיוק הלכתי לישון שכתבת את זה

זה לא משנה למורה אם תבוא אליו עם ידע בסיסי או לא, הוא ילמד אותך דברים אחרים.
הוא ילמד אותך קצב, פריטות, סולמות, איצבוע וכל מיני דברים כאלה - אקורדים זה משהו שמורים כמעט ולא מלמדים,
וגם שהם כן מלמדים, הם נותנים לך חוברת ואומרים לך להתאמן על זה בבית,
מהסיבה הפשוטה שאין למורה הרבה מה לתרום לך באקורדים, אתה פשוט צריך ללחוץ איפה שהציורים מראים.

יכול להיות שמורה יעזור לך באקורדים מתקדמים יותר כמו בארה, או חצאי אקורדים שונים,
אבל לאקורדים הבנאלים של E A G וכו', אתה לא צריך מורה.

הדבר היחיד שאני יכול להציע לך זה, שברגע שאתה מרגיש שאתה לא יכול להתקדם יותר לבד,
או שאתה מרגיש שחסרה לך הדרכה כלשהיא, או שאתה עושה משהו לא נכון - זה יהיה הזמן לקחת מורה.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:37

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר