לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-03-2008, 19:07
  משתמש אנונימי משתמש אנונימי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.04
דחייה מידידה

הודעה זו נכתבה באופן חד פעמי למשתמש זה בשם אנונימי בן 19.
להלן הבעיה שהתבקשנו להעלות :

השבוע יצא לי לדבר עם מישהי ולומר לה מה אני מרגיש כלפיה.. בכל מקרה, קיבלתי דחייה (אם לא הייתי מקבל דחייה לא הייתי כותב כאן ) מהסיבה, לטענתה- שיהיה לה מוזר להכנס איתי לקשר כי אנחנו מכירים כבר 4 שנים ואף פעם לא היה בנינו משהו.. בשנה וחצי האחרונות התחלנו לדבר יותר והפכנו לידידים..אבל לא ידידים-אחים כאלה שמספרים הכל ואין בניהם סודות..אלא סתם.. קצת יותר מידידה רגילה.
עדיין לא קרה לי מקרה של דחייה בגלל "סיבה" כזאת.
כשדיברנו אמרתי לה שלפחות ננסה תקופה קצרה (שבוע-שבועיים) בשביל שנדע באמת שזה לא הולך..אבל היא לא הייתה ממש מעוניינת וביקשה שאני לא אקח את זה קשה ( =\ ) ואמרה שהיא רוצה שנשאר ידידים כאילו שלא קרה כלום.
ואם לומר את האמת - לא חשבתי שאני אקבל דחייה.. הייתי בטוח שגם לה יש משהו כלפיי. כנראה שטעיתי.

בכולופן, איתה כנראה לא יהיה משהו (לצערי..) (או שכן? יש בכלל טעם לנסות?),
אבל מה עושים אם נכנסים שוב לסיטואציה כזו - של "יהיה לי מוזר להכנס איתך לקשר.. תמיד ראיתי בך כידיד ויהיה מוזר עכשיו לראות אותך כמשהו אחר" ?

תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-03-2008, 14:20
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
שאלה של החלטה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "שאלה לעידו403"

קודם כל לדעתי אתה צריך להחליט האם חשוב לך להיות איתה בקשר של ידידה או שכמו שעידו מציג את זה או הכל או כלום? לפי זה תדע איך להתנהג בהמשך, רק חשוב לא להתבלבל בין רוצה להיות איתה בקשר לבין להיות בקשר ולקוות כל הזמן שיקרה משהו מעבר לידידות כי אז באמת חבל על המאמץ ועדיף לחתוך
אם אתה בכל זאת רוצה להשאר איתה בקשר כי בלי קשר לכן או לא חברים היא אחלה בן אדם ואתה נהנה ושמח שאתה מכיר אותה אז המשפט של עידו ממש לא במקום כי זה להעמיד אותה עם אקדח לקיר ולבחור וספק אם היא תבחר באופציה שאתה רוצה יותר סביר שהיא פשוט תחתוך ובעצבים

הפתרון הכי מהיר כמו שאני מניח שאתה יודע זה להכיר מישהי חדשה ואז כל התשומת לב תעבור אליה ולאותה ידידה באמת ישאר רגש ידידות בלבד, וזה אולי גם הפתרון הכי יעיל במקום לבזבז זמן ואנרגיה על מישהי שלא מעונינת נצל את הזמן והאנרגיה למציאת מישהי חדשה ואף תעזר באותה ידידה בעצות ואולי יש לה ידידה שתוכל להכיר לך ולך תדע אולי כשהיא תתפקד כיועצת יקרה משהו ותראה אותך באור אחר (אבל על תבנה על זה או תסמוך על השיטה הזאת רק בשביל להשיג אותה כי אחרת תתאכזב)

גם לי כשהייתי בגיל של רובכם היתה לי מישהי שהכרתי והיינו ידידים והייתי בזמנו מעונין שיקרה יותר מזה רק היה חבל לי לאבד את הקשר שהיה לנו ולכן תמיד נשארנו ידידים וכך אנחנו עד היום, אז כמו שאמרתי כל אחד והבחירה שלו

בכל מקרה שיהיה בהצלחה ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 26-03-2008, 01:34
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי משתמש אנונימי שמתחילה ב "שאלה לעידו403"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי משתמש אנונימי
איך עכשיו, אחרי שכבר דיברתי איתה ואני כאילו בסדר איתה (ואני לא, והיא רואה שאני לא..) אמור להגיד לה דבר כזה? כאילו מה פשר ההצתה המאוחרת? אחרי כמה ימים אני פתאום נזכר להגיד לה דבר כזה?

תגיד לה שחשבת על זה בימים האחרונים, והגעת למסקנה ש...

ציטוט:
אני פשוט צריך לתפוס אותה שוב לשיחה ולהגיד לה את זה? -זה לא יהיה דפוק מידי שזה בא מאוחר כזה?

לדעתי זה עדיף, תדגיש את העניין שחשבת על זה כמה ימים ולכן אתה מדבר איתה רק עכשיו. לא רצית להגיד דברים מבלי לחשוב עליהם קודם.

ציטוט:
מה גם שזה יראה כאילו אני בא בכוונה לקבל תשומת לב ממנה וכאילו "להכריח" אותה להיות איתי..כי היא לא רוצה "לאבד" אותי, ובלי שום קשר לזה שהיא אמרה את זה.. גם רואים את זה.

אף אחד לא מכריח אף אחד לעשות שום דבר.

תראה, אני כתבתי לך מה אני חושב, על סמך הניסיון שלי- אני יכול להגיד לך בפה מלא שעד לפני מספר שנים (בעיקר בתיכון) הייתי כמוך, וזה לא הביא אותי לשום מקום. היו לי המון ידידות, יצאתי עם לא מעט בנות, אבל את החברה הרצינית הראשונה שלי הכרתי רק שבוע לפני הגיוס.
גם לאחר שנפרדנו (לאחר חמש שנים) המשכתי בקו הזה- להיות נחמד, הידיד הטוב, ואחר כך להיכוות, ואז החלטתי לשנות גישה.
וזה עבד, לא פעם ולא פעמיים.

מבלי לנסות ולהיזכר יותר מדי, אני יכול לשלוף 3-4 מקרים שעשיתי את מה שהצעתי לך וזה הוכיח את עצמו.
אני לא אשכח איך מישהי שהיתה איתי בקשר ידידות, שיצאתי איתה פעמיים, ושביקשה עוד כמה שבועות "לחשוב על זה", התקשרה אליי מספר פעמים לאחר שהפסקתי להתקשר אליה ושאלה אותי "לאן נעלמת? לא שומעים ממך? בא לך לעשות משהו? תפנה לי קצת זמן" וכו'.
שבוע לאחר מכן היה הסילבסטר, היא הזמינה אותי למסיבה אצלה בדירה.
לא הלכתי למסיבה משום שהחלטתי להתקדם הלאה ויצאתי עם מישהי אחרת (שהיום היא חברה שלי- כבר שנה וחודשיים). השותפה שלי לדירה דאז סיפרה לי שלאותה בחורה יצאו העיניים מהחורים כשהיא שמעה שאני יוצא עם מישהי אחרת.

או אותה בחורה שהכרתי כאן בפרש, שלא התביישה לספר לי על החברים/בחורים שהיא יצאה איתם למרות שהיא ידעה שאני די רוצה אותה. אבל, מהיום שהורדתי את מינון השיחות איתה, כשהיא שמעה שאני גר עם שותפה, ושמאוחר יותר התחלתי לצאת עם בחורות אחרות, הכול השתנה.
אני אחסוך ממך ומשאר חברי הפורום את ההודעות והשיחות שקיבלתי ממנה.

אין מה לעשות, כמו שכתבתי מקודם- לפעמים צריך להיות קצת "רע" על מנת שתוכל להשיג את ה"טוב" ולחזור להתנהג כמו שאתה.

תזכור ותכניס לעצמך טוב טוב לראש:
אם אותה בחורה עדיין עומדת בסירוב שלה, זה רק אומר דבר אחד: היא לא שווה אותך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:09

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר