לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2008, 15:28
  חרדון-סיני חרדון-סיני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.07
מקרה שקרה לי ואני מתבייש בו

נסעתי להעביר דברים לדירה החדשה שלי בדרך הסתכלתי על שתי בנות שעברו סתם

ואז שמעתי צחקוק זה לא הפריע אחר כך התחילו אותן בנות לפתוח את הפה

ולהצביע לכיווני לצחוק על איך שאני נראה השניה המשיכה והם ברחו פתחתי את החלון בעצבים

כי זאת לא פעם ראשונה שאני נתקל בתופעה הזאת שנערות משועממות לועגות לי

וצרחתי לעברן צחקו צחקו אולי אני לא נראה טוב אבל אני יותר חכם מכן פרחות

השאלה שלי היא כזאת אדם כמוני שהוא מאוד רגיש להקטנות מה צריך לעשות

כדי לא להיות שוב במצב הזה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2008, 16:29
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרדון-סיני שמתחילה ב "מקרה שקרה לי ואני מתבייש בו"

אתה עושה צחוק....?
אתה מתכוון לפתוח אשכול על כל אגוז שתבעט בטעות ברחוב?
הן צחקו עליך, ביג דיל! אתה חושב שאם תצעק עליהן זה ישנה את דעתן...?
פשוט תמשיך בחיים שלך, תיהיה בטוח שהן ימשיכו בשלהן...
אתה נראה איך שאתה נראה, אתה לא יכול לשנות את זה, ואתה בטח שלא יכול לשנות את איך שאנשים רואים אותך.
אתה יכול לשנות את ההתנהגות שלך. אל תתנהג כאילו המראה שלך מפריע לך, כי זה יפריע לך בתקשורת
עם אחרים, אולי לא תרגיש אבל זה ישפיע על איך אתה עונה להם או איך אתה מסתכל עליהם (היא מסתכלת עלי עכשיו וחושבת שאני מכוער בטח...) וגם על טון הדיבור שלך.
תאהב את עצמך כי אם אתה לא, אז אף אחד לא יעשה את זה בשבילך...
יש לך רק גוף אחד בחיים האלה, תחיה איתו כמה שיותר טוב שאתה יכול.
בהצלחה.

ישן 08-03-2008, 18:45
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרדון-סיני שמתחילה ב "מקרה שקרה לי ואני מתבייש בו"

ביטחון עצמי
ביטחון עצמי אמיתי הוא כלי מאוד חשוב בחיים , מה זאת אומרת ביטחון עצמי אמיתי ?
ביטחון עצמי אמיתי זאת אומרת שאתה בטוח בעצמך ,יודע מה שאתה שווה ,אתה פועל בדרך שלך ופועל על פיה.
אינך נעלב מתגובות "חסרות רגש" מכיוון שאתה יודע מי אתה ומה אתה שווה.
אינך נותן לדבר לערער אותך ,אתה יציב ורגוע (איתן) ולא כפוף ללחצים חברתים.

תלמד את המשפטים האלה "אני יפה" "אני נזר הבריאה" לעולם אבל לעולם אל תגיד אני לא יפה כי זהו שקר!!!
כול אדם הוא אדם יפה ,כול אדם הוא עולם שלם של יופי הבריאה ,אל תבנה את ההסתכלות שלך על היופי הטמון בך
על אידיאל יופי חברתי ,ידעת שפעם נשים שמנות היו נחשבות לאידיאל יופי חברתי.

"ביטחון עצמי אינו כוח מולד אלא כוח נרכש."
ברגע שתרכוש ביטחון עצמי אמיתי ההסתכלות שלך על העולם תהיה שונה ולא תהיה נתון בכעסים על אנשים
נטולי אופי מכיוון שתדע מה אתה שווה ולא תיתן לשום גורם חיצוני להשפיע על הפנימיות שלך.

בהצלחה ויום טוב

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

ישן 09-03-2008, 15:47
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06

במצבים כאלה הדבר הנכון לעשות הוא לא להגיב. הרי לא תשנה שום דבר - לא אצלן - הן רק ימשיכו לצחוק, ובטח שלא אצלך - אתה נפגעת עד עמקי נשמתך, והעבודה שלא הצלחת להחזיר להן רק תעמיק את תחושת התבוסה.
פשוט אל תבזבז את האנרגיה שלך. יש משפט: "בחר את הקרבות שלך". את הקרבות צריך לבחור בתבונה.
אני לא אגיד לך שלא צריך להיפגע, כי לפי דעתי זה דבר טיפשי להגיד. אם יש לך כפתורים שניתן ללחוץ עליהם, אז ההגיון שאומר שהם לא צריכים להלחץ לא מהווה מחסום לאצבע הלוחצת. במקרים האלה חשוב לשים מסיכה על הפנים כדי לא להחמיר את המצב. בעיקר שלך. אם אתה לא עושה כלום ולא מגיב, תמיד יהיה בך הספק: אולי אם הייתי מחזיר להן הן היו סותמות את הפה. אבל אם החזרת והן לא שתקו אלא הגבירו את הרשעות שלהן, הרי שקיבלת במציאות את התשובה לספק שלך. תשובה מרה ביותר. תשובה שמעמיקה את הכאב. אז עדיף לעזוב את הקרב בתחושת החמצה מאשר לעזוב עם המציאות של הזנב בין הרגליים.

אבל מה שחשוב פה זה לא המצב ולא הן ולא העובדה שצרחת עליהן. מה שחשוב פה זה מה אתה חושב על עצמך בפנים בפנים. האם באותו רגע שהן צחקו על המראה שלך, האם גם אתה בתוך תוכך חושב שאתה לא יפה או שאתה חושב שאתה כן יפה חיצונית, ומה שמפריע לך זה רק מה שחושבים עליך האנשים מבחוץ? אלו שני דברים שונים לחלוטין. אלו שאלות שרק אתה יכול לענות עליהן, ואני מקווה שתענה עליהן לעצמך בכנות גמורה. אחרי שתדע מה האמת שלך ותדע איפה בדיוק אתה עומד, גם תדע באיזו דרך לבחור. אם אתה חושב בתוך תוכך שאתה יפה חיצונית, אז עליך להיות סבלני כפי האחרים ולהבין שהיופי בעיני המתבונן. כל אחד אוהב משהו אחר. ואם מה שמשנה לך זה מה האחרים חושבים עליך חשוב שתציב את דעתך וכל דבר בישותך באותו משקל ובאותו מעמד שאתה נותן לדעתם של האחרים.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

ישן 12-03-2008, 18:57
  משתמש זכר yamasnik yamasnik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.06
שלח הודעה דרך ICQ אל yamasnik שלח הודעה דרך MSN אל yamasnik שלח הודעה דרך Yahoo אל yamasnik Facebook profile Follow me...

קרה לי משהו בסגנון, אבל זה לא באמת משנה, זה לא אומר כלום, התנהגות כמו שלהן מראה על ילדותיות, טיפשות, לא משנה מה, בניגוד לעצות של max-max, אני לא בעד לשקר לעצמי, אם אני חושב שאני לא נראה טוב אז זה מה יש, וזה לא באמת משנה כי תמיד יהיו אנשים שיחשבו שאתה בעצם יפה, כל העניין פה לפי דעתי, שאתה בעצמך לא צריך לייחס לאיך שאתה נראה חשיבות בכלל, שיגידו מה שהן רוצות, אם אתה רוצה לא להגיע למצב כזה אתה צריך לשנות את ההסתכלות שלך לגבי דברים, אוף זה ממש מעצבן כי אני יודע איפה הבעיה אבל אני לא מצליח להעביר לך את מה שאני חושב!

בקיצור ולעניין - המכוערים הם אלה שאומרים לך את זה, הם בעצמם מכוערים והם מתנהגים ככה בשביל להרגיש יפים וחזקים כי הם חסרי ביטחון! וזה מה שאתה צריך להבין!!! נ-ק-ו-ד-ה!
ישן 19-03-2008, 16:28
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי yamasnik שמתחילה ב "קרה לי משהו בסגנון, אבל זה לא..."

אני לא מבין למה אתה חושב שאני בעד שהוא ישקר לעצמו ?
אני לא חושב שיש בעולם אדם מכוער ,אין דבר כזה ,כול אדם הוא נזר הבריאה ,כול אדם הוא יפה ויחודי.
אני נגד שהוא ישקר לעצמו ,אני בעד שהוא יגיד ,כן אני יפה יש בי יופי ,אני ילך בראש מורם.

אין כאן שום שקר אתה נראה יפה אם אתה נתפס בעיני עצמך כאדם יפה ומטופח.
הפנימיות שלך תקרין כלפי חוץ יופי.

אני יכול להרחיב המון בנושא אך כרגע אני לא חושב שזה המקום
אני גם מודה לפעמיים אין כוח לחזור על דברים 10 ,20 פעם.

אל תקשיב לאף אחד חרדון אתה אדם יפה נקודה!!! אין זה שקר אלא אמת.

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:47

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר