לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-04-2008, 01:17
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
מבולבל אפשר לקבל וועדה רפואית מבלי לחזור לבסיס?

שבת שלום אנשים יקרים

לפני שבוע פתחתי אשכול על "לצאת מאב"כ" ואחרי שקראתי את התגובות, החלטתי שגם אם אני לא אצא משם אני אמשיך לשרת כחייל באב"כ ולא אעשה שטויות וצרות....
יום לאחר מכן חזרתי לבסיס, ואז, זה התחיל : סחרחורות וכאבים בשוקיים.
שתי בעיות שהיו לי ממזמן: הכאבים בשוקיים כתוצאה מדלקת בשוקיים שבגללה דחיתי את הגיוס בשמונה חודשים {!!} בכדי לעלות את הפרופיל מ72 ל 82 ולקבל חי"ר {לא קיבלתי, לא נורא}.....לאחר טיפולי פיזיותרפיה רבים וקניית מדרסים, חשבתי שזה עבר לי, אבל מסתבר שזה לא...
הסחרחורות התחילו בדצמבר, ונפסקו בערך חודש לפני הגיוס, אבל חזרו לפני שבוע בזבנג אחד גדול....
כמו כן, היו לי כאבי בטן קלים, ולאחר אולטרסאונד, התברר שיש לי טחול מוגדל {הבעייה היא, שהתוצאות מהבדיקה הגיעו שבוע אחרי, כשהייתי כבר חייל באב"כ}......
בנוסף, חליתי אתמול בשפעת, ואני ממש אבל ממש גמור......
אני רוצה ללכת מחר לביקור רופא {בחיפה}, ולדווח על כל הבעיות הללו....
כמה שאלות:
1.האם ייתנו לי גימלים?
2. האם ייפנו אותי לוועדה רפואית?
3. האם ייספחו אותי לר"מ 2 ?
4. האם ביקור רופא הוא אותו דבר כמו קצין העיר?

תראו, אני יודע בוודאות שהבעיות שאני סובל מהן כרגע מורידות פרופיל, כי היו לי אותן בעבר ואני יודע איך ההגרשה.....אני ממש לא רוצה לחזור לבסיס בצד השני של הארץ, כשאני יודע שאין לי כ"כ מה לעשות שם, ושכל פעילות גופנית אפילו הקטנה ביותר, מסכנת אותי רפואית.......
כמו כן, אני ממש לא רוצה לחזור לבסיס עם השפעת הזאת.....
יש אני אשמח לתשובה מהירה, עד למוצאי שבת, כי אז אני רוצה ללכת לביקור רופא....

תודה רבה לכם

נערך לאחרונה ע"י steaua rosie בתאריך 05-04-2008 בשעה 01:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-04-2008, 07:40
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "אפשר לקבל וועדה רפואית מבלי לחזור לבסיס?"

לצערי אני לא מכיר מקרים דומים, אבל "ביקור רופא" נועד לטיפול דחוף בעוד שרופאי היחידה והצבא נועדו למקרים שאינם כאלה.

מהסיבה הזאת, במקרה לא דחוף כשלך, אם אכן יחליט רופא היחידה להפנותך ולעדה רפואית, יתכן שעד לתאריך הועדה ימקמו אותך במקום שתואם את הפרופיל שהוא סבור שיקבע לך אחרי הועדה - כלומר במפקדה.
ויקבע לזכותך פטורים רפואיים שמונעים פעילות גופנית מאומצת.

אני לא סבור שקבלת גימלים מביקור רופא יסייע לך במקרה הזה, אלא אם מדובר במקרה דחוף, שבו כואבות לך הרגליים עכשיו, וזה מצב שיעבור תוך כמה ימים, אחריהם תפנה לרופא היחידה.

תרגיש טוב

תעדכן אותנו בהתפתחויות באשכול plz.

ישן 05-04-2008, 21:34
צלמית המשתמש של Ohad_Naim
  משתמש זכר Ohad_Naim Ohad_Naim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "הייתי בביקור רופא, והרופא נתן..."

הסבירו לך בדיוק מה עליך לעשות, גימלים אתה יכול לקבל בביקור רופא, אבל אני מאמין שלא גימלים זה מה שאתה מחפש, מה שאתה מחפש זה התאמת הפרופיל הרפואי שלך לבעיות הרפואיות שלך (או בקיצור, הורדת פרופיל..), זה דבר שרופא היחידה שלך יכול לעשות, הוא יפנה אותך לועדה רפואית/רופא מומחה, הרופא מומחה יבדוק אותך, יחליט מה לפי דעתו הפרופיל שיתאים לך, במידה והוא לא ימצא לנכון, כנראה שהפרופיל הרפואי שלך לא ישתנה.

אם רופא היחידה יחליט לדלג על שלב הרופא המומחה (לא תמיד הכרחי..), (מה שלא הגיוני שיקרה מאחר וציינת שיש לך כאבים בשוקיים, יכול להיות שהבעיה גדולה יותר ומקיפה יותר הרופא יחידה לא בהכרח ידע לטפל בעניין ולקבוע כיצד מתקדמים.), הוא יכול להמליץ בעצמו.

לסיכום, תנוח לך מחר בבית מהגימל שקבלת, ביום שני תסע חזרה לבסיס, שם תבקש מהרופא יחידה לראות רופא מומחה, אצל הרופא מומחה תסביר מה בדיוק קרה לך, מה היה לך בעבר, מה יש לך היום, ממה אתה סובל וכו', במידה והוא ימצא לנכון (אם אני לא טועה, הוא לא יכול להפנות בעצמו..), הוא יחזיר תשובה לרופא יחידה שלך, בתשובה סביר להניח יהיה כתוב הפרופיל המומלץ ועוד כמה דברים שיסבירו ממה אתה סובל וכו', וזה יפנה אותך לועדה רפואית.

תרגיש טוב.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר