לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2008, 21:25
  XooXad XooXad אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.08
התלבטות בין נ"מ לשחקים

לאחר שהמנהל נעל את האשכול הקודם פתחתי חדש עם כותרת עניינית

אני אמור להתגייס בנובמבר השנה ואני ממש מתלבט בין שחקים לנ"מ

מצד אחד, התקבלתי לשחקים במודיעין וזה יוקרתי והכל אבל לא אהבתי את הקטע שיוצאים יומיות במסלול שלי ואפילו שאפשר לישון בבית השריון או בית החייל כאילו אין את החוויה של הצבא. אני גר בערך שעתיים מהמקום שאני משרת ולנסוע כל בוקר ברכבת מפוצצת חיילים זה לא תענוג..

מצד שני, אני מאוד רוצה להיות בטק"א בנ"מ שמעתי רק סיפורים טובים וזה מושך אותי וגם אני חושב שאני יכול להתקבל לחץ. אבל שום דבר לא מובטח לי יכול להיות שאם אני אוותר על שחקים פתאום יתנו לי גבעתי או כל דבר אחר שאני לא רוצה (אני רוצה רק נ"מ לא משנה עכשיו למה).

בקיצור אני ממש ממש מתלבט ולא יודע מה לעשות מישהו פה יודע עד מתי בערך אפשר לחתום ויתור לשחקים ואם אני במסלול זה בעצם אומר שלא יקראו לי את המנילה ולא יתחשבו בה?
וגם מה לעשות!?
*** אם אפשר להתייחס לשאלה - נגיד שלחתי סיווג בטחוני ואמרו לי שהתקבלתי סופית זה אומר שלא יסתכלו לי על המנילה ויתנו לי תפקיד?? אין איזושהי דרך לקבל את מה שהצבא נתן לי (בתקווה נ"מ) וגם את התשובה האם התקבלתי לשחקים באותו הזמן ככה שאני אוכל לבחור בשניהם? ***
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:55

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר