לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2008, 12:10
צלמית המשתמש של אשת דשא
  אשת דשא אשת דשא אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
יעוץ שיפוצי:)

אז ככה....
אני והשותפים שלי לקומה רוצים לשדרג במקצת(על מי אני עובדת רוצים לשפץ הרבה) את המרפסת המשפותפת שלנו.. מדובר במרפסת ארוכה ולא רחבה במיוחד...
כרגע היא דיי מגעילה ומג'וייפת כי עד עכשיו לא ממש חשבנו להשקיע בה ואנחנו גרים פה מנובמבר.. ממש בושה לנו... הרצון לשפץ נבע מהאוויר המדהים שיש לנו כשאנחנו נמצאים בחוץ ואנחנו כבר בקיץ אז אנחנו חייבים לארגן לנו זולה מדליקה שנוכל לרבוץ שם בלילות הקיץ החמים והמגניבים ואסור לי לשכוח שזה צריך גם לשמש מרבץ לכלבה המדהימה שלי
אז כמו שאמרתי... המרפסת ארוכה ולא רחבה במיוחד והיא משותפת לי ולשכנים שלי ולכן על רוב הקירות של המרפסת יש חלונות ענקיים אך יחד עם זאת יש גם קירות גדולים וריקים עד שיעמום...
יש לציין שמדובר בי בעלת 2 ידיים שמלאיות ובשכנים החביבים שלי שמצבם לא יותר טוב משלי...
בעלי הדירה מסכימים שנעשה במרפסת מה שאנחנו רוצים..... כל עוד הצבע של הקירות נשאר כתום(כי כל המבנים ברחוב בגוונים של כתום/צהוב..
זהו אז נשמח לרעיונות מגניבים יותר ומגניבים פחות....
מחכים לתשובות בקוצר רוח הצבנו לנו אתגר לשפץ את המרפסת עד סוף החודש... ואנחנו חייבים לעמוד בו.. כי אנחנו חבורה של בטטות רצינית..
תודה תודה תודה

אהההההההההההההה אני מוסיפה תמונה של המרפסת התמונה הכי טובה שיכולתי להוציא

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מצטערת על החפירה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר