לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-04-2008, 20:46
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
מה אתם הייתם עושים במקומי?

היום אני וחברה שלי חצי שנה ביחד.. באמת שהיא הדבר הכי נפלא שקרה לי בחיים ואני מאוהב בה עד מעל
הראש! היא מצידה טוענת שכל יום שעובר היא אוהבת אותי אפילו יותר.. אבל מה אני אגיד לכם.. אני לא
מרגיש את זה..

אני מרגיש שהיא רחוקה ממני.. אני לא מרגיש שהיא אוהבת אותי באמת.. אני לא חושב שהיא מבינה באמת
מה זה להיות מאוהב..
באמת שאני אוהב אותה ויהיה לי קשה בלעדיה, אבל האם כדאי לשים לזה סוף? אני פשוט לא מרגיש אהבה
בחזרה.. היא כמעט ולא משקיעה בקשר כאילו זה לא חשוב לה, היא כמעט ומסתירה את הקשר שלנו למען
ה"צנעה". אם מזמינים אותה למסיבות היא לא לוקחת גם אותי.. אם היא עוברת משברים היא לא משתפת
אותי, היא פשוט מסתגרת בעצמה.. ואני לא חושב שאני יכול להסביר לה את זה מבלי שזה יתפתח לאיזשהו
ריב. אני פוחד לשים לזה סוף.. אבל אני כבר לא יודע.. מה אתם אומרים?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-04-2008, 08:12
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בוא נמשיך באותו קו מחשבה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ~M~ שמתחילה ב "מה אתם הייתם עושים במקומי?"

אם בחרת לחתוך את הקשר - לשניכם יכאב מאוד, (על משהו בר תיקון) והרסת קשר טוב.

אם בחרת לדבר איתה זה יכול, בסופו של דבר להגיע לשתי נקודות:

הראשונה, ריב ענקי או וידוי חושפני מצידה - שיהרוס את הקשר. סה"כ זאת אותה התוצאה כמו שאם היית חותך בעצמך.

אבל,

התוצאה השנייה, היא שהיא תסביר את עצמה או תבין גם את הצד שלך. אתם תשדרגו את הקשר שלכם לדרגה חדשה שלא הייתה עד עכשיו והאהבה שלכם רק תגדל.

כלומר, אם תדבר איתה יש לך סיכויי למשהו הרבה יותר טוב מעכשיו.

הדבר האירוני הוא שאתה אומר שהיא לא משתפת אותך במה שעובר עליה. ומה אתה עושה עכשיו? את אותו הדבר. וזה עוד יותר חמור כי הוא נוגע בצורה ישירה אליה ואליכם.

הדברות ובטחון הדדי הם אבן הבסיס של מערכת יחסים באשר היא.

שיהיה לך בהצלחה, תהיה הדרך אשר תבחר תהיה... (איזה משפט מסובך. )

ישן 03-04-2008, 12:51
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile

אני כ"כ יכולה להזדהות איתך. יש לי בעיה דומה עם חבר שלי. אני יודעת שהוא אוהב אותי, אבל לפעמים יש לי הרגשה שאני קיימת בשבילו רק כשאנחנו נפגשים (שזה פעם ב.. כי הוא חייל) וגם אז הוא לא ממש מקשיב למה שיש לי לומר כשאני אומרת שמשהו מפריע לי בקשר ולא מנסה לשפר. ויש לי המון פעמים הרגשה שאנחנו שנינו מעולמות שונים ושזה לא ממש עובד. \:

לחתוך במצבך זה לא האפשרות הטובה ביותר לדעתי.
יכול להיות שהקטע שלה שהיא סגורה ולא מדברת איתך על כל מיני דברים, זה בגלל האופי שלה ויכול להיות שהיא עם כולם ככה. ואם אתה אוהב אותה, אז מה לעשות, אתה צריך לאהוב גם את החלקים המעפנים P: (חוץ מזה שהיא יכולה ממש להיפגע אם תעזוב אותה כי היא סגורה, כי זה חלק באישיות שממש קשה לשנות).
בקשר לזה שהיא מסתירה את הקשר, תגיד לה שזה מפריע לך.
רק כשאתה בא לדבר איתה תבוא אליה באופן רגוע, תגיד לה שאתה ממש אוהב אותה ולא רוצה שזה יגרור ריב, ושאתה מקווה שתוכלו לדבר על זה כמו אנשים בוגרים.

ישן 03-04-2008, 14:17
צלמית המשתמש של ~M~
  ~M~ ~M~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.09.05
עידכון

נפגשתי איתה היום..
שנינו הסכמנו שיש חור בינינו.. ושזה נורא מפריע שאנחנו לא יכולים למשוך שיחה יותר מחצי שעה..
ושאנחנו כמעט ולא עושים כלום ביחד (מה שאני תירצתי בגלל שאני חייל, והיא מצידה אמרה שהיא בן
אדם של בית שלא אוהב לצאת). שנינו הסכמנו שאנחנו מאוהבים, אבל חוץ מזה אין לנו כלום ביחד..
והיא אמרה שאנחנו כנראה לא מתאימים ושאין כימיה.. שאני צריך מישהי שמדברת בלי סוף ועוד כל מיני
דברים שאני לא זוכר.. והיא אמרה שהיא צריכה מישהו שילהיב אותה.. ושנכנסנו לרוטינה כזו בקשר..

בסך הכל אנחנו מסתדרים לא רע.. אבל מכל מיני סיבות הנ"ל זה פשוט לא הלך..
אז פשוט באתי ואמרתי לה "את חושבת שכדאי שניפרד?" וואו זה היה הדבר הכי קשה בעולם..
ואז היא אמרה שהיא לא יודעת.. והיא בכתה.. אז אמרתי לה שאם היא מרגישה שהיא רוצה למשוך את
זה טיפה ולתת לזה זמן אז עדיף שלא ניחפז.. כי אני אוהב אותה ואני לא רוצה לעזוב אותה..
ואז סיכמנו על משהו באמצע.. אנחנו לוקחים סוג של "הפסקה". לא בדיוק הבנתי אם מותר לנו לדבר
ביחד או להיפגש או שעדיף שיהיה נתק מוחלט. אני לא חושב שגם היא הבינה.. פשוט נלך עם הזרם..

אבל אוף.. אני מרגיש כל כך נורא עכשיו.. אני כל כך אוהב אותה.. למה אהבה היא דבר כל כך מסובך..?
אני מדוכא שחבל על הזמן.. לא בא לי כלום.. כל מה שאני חושב עליו זה היא.. ואם היא בוכה עכשיו..
ואיך היא מרגישה..

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר