לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-04-2008, 22:21
צלמית המשתמש של LZX
  LZX LZX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "מי זה "Madara"?"

להל"ן:
ספוילר מפורט :

אוצ'יצה מדרה, הוא האיש שהקים את קלאן האוצ'יצ'ה.
הוא ואחיו היו הראשונים שהצלחי לפתח שארינגן.
הם היו ברמה זהה ונהגו להתאמן ביחד.
לאחר זמן מה הצליחו שניהם לשפר את השארינגן ובו בזמן השיגו את המנג'קיו שארינגן.
הבעיה היתה, שהשימוש בשארינגן הזה (שגם איטצ'י מסוגל לעשות) הוא שעם הזמן זה גורם לעיוורון והורס את העניין.
למרות שהתאמנו ביחד, העיניים של מאדרה נהרסו מהר יותר והוא ניהיה עיוור.
במשך תקופה ארוכה ניסה אחיו לעזור לו ולהחזיר לו את הראיה אך ללא הצלחה.
לבסוף מלא ביאוש ותסכול עקר מאדרה את העניים של אחיו [באופן לא ברור] שם אותן אצלו, ואז גם חזרה לו הראיה וגם כעט יש לו את השארינגן הכי חזק שישי, שהוא שילוב של המג'קיו שארינגן שלו ושל אחיו.
הכח האמיתי של השארינגן הזה הוא שיגור למימד אחר של הגוף או של חלקים ממנו.
(כמו שסאסקה עושה נגד דידרה - רק בלי השימוש בזימון החיה מהמימד השונה)

בקיצור לסופר סופיילר!!! מאדרה הוא הסיבה שאיטצ'י השאיר את סאסקה בחיים. בישביל שארינגן מושלם - וחזק לפחות כמו של מאדרה. איטצ'י צריך את העניים של סאסקה (אחיו) עלמנת לשחזר את התהליח לפני שוהא מעבד את הראיה ע"י השימוש במנג'קיו שארינגן שלו.

סוף ספויילר.

חזרה לפורום
ישן 04-04-2008, 23:56
צלמית המשתמש של LZX
  LZX LZX אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "וואי, תודה רבה!!!!"

++++ ספויילר ספויילר ועוד ספויילר+++
מממ לא ממש הבנתה את עניין השליחה למימדים אחרים שדיברתי.
קאקאשי משתמש בעניין כהתקפה, הוא בעצם מסתכל על נקודה מסוימת אצל הירב וכהתקפה מעלים אותה לקיבינימט. (מימד אחר או לא אני לא בטוח...)

כמו שדארקאויינג תיקן - ואני פשוט לא תרחתי לפרט .. המימד האחר הוא אותו ממימד ממנו מגיעות אותן חיות אגדתיות שמזמנים. לדוגמא סאסקה שזימן את הנחש, נכנס לתוכו, ביטל כיביכול את הזימון (ע"מ להחזיר את הנחש למימד ממנו הגיעה) ואז לזמן את שניהם חזרה, ובכך להעלם מהפיצוץ.
זה המימד המדובר.

ולנקודה:
השיגור של מאדרה הוא עצמי, והוא כהגנה יותר ממתקפה.
בשלבים מאוחרים של המנגה, בזמן שבערך 12 לוחמי קונוה ונארוטו אחד מהם נלחמים בו הוא פשוט מעלים איברים פנימיאים וחלקים מהגוף שלו לאותו מימד ובכך המתקפות שלהם עוברות דרכו.
בהמשך הקרב הוא גם מעלים את עצמו לחלקיק שנייה ואז חוזר.

סוג של טלפרוט למימד אחד משהו סטייל דיויד קופרפילד.
אני ממליץ בחום לקורא את המנגה ולהבין יותר.

לשאלתך השנייה: לא השימוש בשארינגן מלא. (שלוש סוגרים) הוא לגיטימי ולא פוגע במשתמש.

מדרה ללא ספק אחד החזקים! אני רק מקווה שהיוצרים לא יעשו ממנו כלום ויתנו לסאסקה או נארוטו לנצח אותו באיזה תכניקה מופלץ , או משהו מפגר אחר (כמו שעשו לאיטאצ'י)

++++ סוף פאקינג ספוילר +++

חזרה לפורום
ישן 05-04-2008, 12:24
צלמית המשתמש של LZX
  LZX LZX אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "כה, חשבתי על זה אבל יש בעיה..."

לא יודע אם זה ספויילר כי זה כבר התאוריה שלי אבל בישביל הקטע:

לגבי הקרב עם הראשון- אולי מאדרה ניצח?!
-לא ניראה לי שמישהו אפילו יוצרים השקיע מחשבה בעניין

לגבי השאלה השנייה, הוא לא אוייב של נארוטו. פשוט החבורת ניאנדרטלים מקונוהה פשוט מתקיפים כל מה שלובש גלימה של אקטצוקי.

לגבי העניין עם השיגור, אני די דוגל בעניין של השיגור יותר מהקטע של מהירות האור. כי כמו שיצא לראות בשרינגן המתקדם גם של קאקאשי וגם של איטצ'י ברמות גבוהות - במנג'קו שארינגן ההתמקדות של הכח והיעילות היא שימוש בשיגור למימדים אחרים (קאקשי) וזימונים שונים גם הם מימדים אחרים (איטאצ'י).
בגלל זה נראה לי הגיוני שמאדרה (השארינגן הכי חזק) יכול לשגר את עצמו לעזאזל ולחזור.
סוף.

חזרה לפורום
ישן 05-04-2008, 20:58
צלמית המשתמש של LZX
  LZX LZX אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "אתה שוכח..."

לא מה שאמרתי:
כמו שקאקאשי הסביר: כל נינגה יכולה לשלוט על יותר מאלמנט טבע אחד.
כמו ההומו הזה של זאבוזה (לא זוכר את השם) ששלט גם על מים וגם על רוח וככה יצר קרח.
או הכלום הזה שגם את השם לשו אני לא זוכר הצאצא של הראשון, ששולט על אדמה ומיים וככה יוצר את העץ.

יש נינג'ות נוספות ששולטות על אלמנט האש.
אבל הפעלה של החצי שארינגן נותנת לילד קטן (סאסקה כבר באקדימה שלט על זה) טכניקה שצריך להיות לפחות ג'ונין בשביל לה.
.

לגבי ההמשך שלך: נכון האש של שניהם מטורפת - אבל.1. שימוש באלמנט האש אצל האוצ'יצ'ה הוא טכנקיה בסיסית ככה שרמה גבוהה שלה לא אומרת כלום לדעתי.

והמנג'קו של איטצ'י . גרם לו לזמן את האש מהגהנום הזו, לא ממש הצלחתי לבטא את השם שלה.

חזרה לפורום
ישן 07-04-2008, 18:52
צלמית המשתמש של LZX
  LZX LZX אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "מדרגה מטורפת של כתב לבן חחח"

אני לא צובע יותר בלבן חחח מי שלא הבין עד עכישו כל האשכול הזה הוא ספויילרים אל תקראו מה רשום!!! נהרסו לי העניים כבר חחח

אני לא בטוח שמה שאמרתה נכון.
השארינגן הוא בלאד-ליין איחודי שבגדול נותן את הכח להעתיק ולהפעיל טכניקות מסובכות בלי הרבה מאמץ. (כחיסרון הוא מבזבז המון המון אנרגיה - כמו מכונית אמריקאיתחחח ).
בניגוד לביוקוגאן שאת ההתקפות שלו רק משתמשי ביוקוגן יכולים לבצע.
את הטכניקות של משתמשי השארינגן כל נינג'ה יכולה לבצע, העניין הוא הרמה,
בישביל לצור את כדור האש שאוצ'יצ'ה שרק הפעיל שארינגן, והוא עוד לפני האקדמיה, נינג'ה רגילה צריכה להיות ברמה של ג'נין לפחות.
ג'ינג'טסו ברמה של השארינגן המלא, מה שאיטאצ'י השיג בגיל צעיר יחסית, נינג'ות של אשליות כמו סאקורה יגיעו רק בשלב מאוד מאוד מאוד מתקדם של החיים שלהם.
וכו' וכו'.
ככה שאני בטוח, שהזימון של הדבר המפחיד הזה עם החרב איך שלא קראתה לזה, או האש הזו מהגהנום, יש נינג'ות חזקות מספקי ברמה של מעל הוקגה, שיכולים לעשות..
איטצ'י בשימוש השארינגן יכול לעשות אתן בשלב כל כך מתקדם של האימונים והגיל שלו.

זו הנקודה שלי : השארינגן מאפשרים לשבט האוצ'יצ''ה (פרט לאופצית העתקה שמיוחדת לעיין הזו) את הכח להפעיל טכניקות מתקדמות וחזקות ברמה הרבה הרבה הרבה יורת מוקדמת מהמצופה.

=>מכאן ש.... מדרה חזק בטירוף , ויכול להשתמש בשיטת הזמן והמרחב בלי הצורך להפעיל את המנג'קיו שארינגן המפחיד הזה שלו.

חזרה לפורום
ישן 07-04-2008, 22:21
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי LZX שמתחילה ב "[b]אני לא צובע יותר בלבן חחח..."

אז פה הטעות.
את טסוקיומי וסוזאנו ואמטראסו הן טכניקות מיוחדות שאי אפשר ליצור בלי המנגקיו שארינגאן.
הן כ"כ מיוחדות שהם משתמשים בהן יותר מדי המשתמש מתעוור.
ואני בטוח שאף אחד לא יכול לזמן יצור כמו סוזאנו חוץ מאוצ'יהא. הטנגו הם היצור שמאפיין את האוצ'יהא
כמו שמראים במהלך הסדרה (קראתי באיזה פורום פוסט של מישהו שהשקיע וחפר כדי להראות את זה)
וטסוקיומי.... להכניס שלושה ימים של עינויים בתוך שניה אחת... לא נראה לי שמישהו יכול ליצור התקפה כזאת
בלי להשתמש בבלאדליין...

חזרה לפורום
ישן 04-04-2008, 16:22
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי LZX שמתחילה ב "להל"ן: ספוילר מפורט : ..."

תיקון:
לסאסקה אין מנגקיו והוא לא השתמש בשארינגאן שלו כדי לשגר את עצמו למימד אחר
הוא זימן את מנדה, הפנט אותו וגרם למנדה לשגר את עצמו (ואת סאסקה שבתוכו) חזרה למימד שלו
ובכך להמנע מהנזק של הפיצוץ של דיידרה
עכשיו בקשר למנגקיו:
בנוסף לזה שכל מנגקיו נראה שונה, לכל מנגקיו יש גם את ההתקפות שלו
עד כמה שאני יודע. לאיטצ'י יש את טסוקיומי, אמטרסו וסוזאנו, לקאקאשי בינתיים
יש את הטכניקה שדיברת עליה קודם, שיגור גופים למימד אחר...
בקשר למאדארה.... נחכה ונראה...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:50

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר