לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2005, 10:31
  Red-devil Red-devil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
גיבוש מטכל כחייל

אהלן חבר'ה. ראיתי שיש פה הרבה אנשים שמבינים עניין אז רציתי לברר איתכם משהו שלא ממש מובן לי.
עברתי את היום סיירות בינואר ואת המיונים, ככה שנקבע לי גיבוש מטכל ב17 באפריל.
מה שכן, אני כמו די הרבה חבר'ה יעשה אותו כחייל ולכן קבעו לי קודם לכן גיוס להנדסה קרבית.

התקשרתי למדור סיירות וללשכת גיוס כמה פעמים, ותמיד אני מקבל את אותו נוסח פורמלי : "אתה מצטרף לגדוד של הנדסה, עושה איתם טרום טירונות ואחר כך יוצא לגיבוש. במידה ואתה עובר אתה הולך למטכל, במידה ולא אתה חוזר לגדוד שלך להמשך הטירונות".

הבעיה שלי היא עם יהל"ם. הגיבושים ליעל וליחס"פ הם בטרום הטירונות ואני יעשה הכל כדי להגיע אליהם ולא לגדודים (עם כל הכבוד).
השאלה היא האם אני אצטרך לעשות גיבוש יהל"ם וגיבוש מטכל בהפרש של שבועיים? האם זה הגיוני, מישהו עשה דבר כזה?
מטכל מבחינתי זה חלום ואני אלך לגיבוש הזה לא משנה מה ואתן את הכל, אבל מיותר לציין שאני אהיה מאושר בטירוף גם אם אגיע לאחת היחידות של יהל"ם.

מישהו עבר משהו דומה? אתם יכולים להסביר לי קצת את החשיבה הצבאית ואם הם יתחשבו בי בכל הקטע הזה?

תודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-03-2005, 13:34
  tal1939 tal1939 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Red-devil שמתחילה ב "גיבוש מטכל כחייל"

הצבא זוהי מערכת אטומה אשר לא תמיד מתייחסת לצרכי החיילים.

האמת היא שאתה תגיש, כשתתגייס טופס 55 בבקו"ם שיקנה לך לעבור גיבוש מטכ"ל ואח"כ להמשיך את כל המיונים הנוספים.
עכשיו אני רוצה להגיד לך שסיירת יעל זוהי סיירת מטכלית ברמה מאוד גבוהה.
הגיבוש מטכ"ל יהיה לפני הגיבוש של יהל"ם ולכן אתה תדע לפני הגיבוש של יהל"ם את התקבלת למטכ"ל או שלדג.
ברצוני להגיד לך שאני יודע שאם אתה תרצה להמשיך את המיונים שלך לעוד גיבוש אחרי מטכ"ל(669
שייטת צוללות )אפילו רק בשביל לקבל ריאיון לאגוז ,ואתה תגיע לאחת מיחידטת יהל"ם יציבו לך אולטימטום שאם אתה יוצא אתה לא חוזר יעני אין לך למה לחזור .
(יעבירו אותך לגדוד או משהו כזה ).זה בדוק אז כך את זה בחשבון ואל תזלזל לא בגיבוש מטכ"ל ולא בגיבוש ליהל"ם.אני חושב שאם תגיע ליעל זה יהיה בשבילך משהו מצוין ואתה לא תחשוב שהפסדת משהו.(דרך אגב יש לי חבר בסירת יעל).

נערך לאחרונה ע"י tal1939 בתאריך 07-03-2005 בשעה 13:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר