לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2008, 21:08
  desup desup אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.07
בקשה לגיבוש חובלים חוזר

שלום

לפני כמה חודשים, הייתי בגיבוש חובלים ולא עברתי.. אני כבר כל כך רציתי את זה וזה נהיה החלום שלי להיות חובל של ספינה. לאחר חודש בערך ביקשתי גיבוש חוזר ורשמתי להם שבאמת אין דבר שאני רוצה יותר מזה וכאלה ודחו את הבקשה. אני יודע שאני יכול להגיע לסטילים בלי מבדקים וגיבוש, עכשיו אני רוצה לשאול אם אני הולך לסטילים יש לי סיכוי משם להתקדם לחובלים? לא אחרי השירות כמובן אני מדבר תוך כדי השירות ואם כן אז תוך כמה זמן להערכתכם? או שאתם מכירים מישהו שעשה זאת.
שלא יהיה לא ברור! מובן מאליו לי שאני אצטרך לעבור גיבוש חוזר! אך בגלל שהייתי שם ואני יודע כל מה שצריך לדעת אז אני מאמין שאעבור..

בתודה ובתקווה רבה שזה אפשרי!
שחר

נערך לאחרונה ע"י desup בתאריך 04-04-2008 בשעה 21:14.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-04-2008, 11:12
  desup desup אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.07
קודם כל תודה רבה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי desup שמתחילה ב "בקשה לגיבוש חובלים חוזר"

תודה על כל העצות אני אנסה לשגע אותם ולהשיג שוב גיבוש, אני לוקח בחשבון אופציה שאשאר בסטילים וזה נחמד בתכלס שמעתי עושים שם שירות ממש נחמד ואני בכל מקרה רוצה להיות בחיל הים...אני לוקח בחשבון שבאמת יכול להיות שאשאר שם ואין לי בעיה עם זה. במקרה ולא אצליח לקבל גיבוש עד לגיוס אפילו אם אשגע להם את השכל.. דרך סטילים יש סיכוי טוב שאם אהיה שם חייל ממש ממושמע וזה ומצטיין יש סיכוי טוב?אני אקבל גיבוש חובלים חוזר?אני יודע שאני אפציץ בגיבוש החוזר אני אתכונן אליו טוב טוב ומקווה מאוד שאעבור (בתקווה שאקבל אותו).. אחד מכם אמר שכמה סטילנים אצלכם קיבלו גיבוש שני זה בטוח נכון? זה אומר שיש לי סיכוי. תראו זה ברור לי שאם לא אצליח להגיע לחובלים אז אשאר בסטילים וזה נחמד אעשה 3 שנים שירות ואצא מהצבא אבל אם אצליח להגיע לחובלים אני יודע שאני אפילו אסיים את הקורס כי אני מורעל בטירוף על הדבר הזה. אני אשלח להם עוד ועוד ערעורים אשגע אותם אני לא אוותר תודה לכולכם! נתתם לי תקווה כבר חשבתי שאין סיכוי..

בתודה רבה
שחר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר