לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2008, 22:05
צלמית המשתמש של Storm3r
  Storm3r Storm3r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל Storm3r
דחוף אנשים.. זה עניין של 5000 שקל...

אהלן,

קניתי כרטיס טיסה לא מזמן למכסיקו כדי לגלוש עם חברים בחו"ל בפסח ובסוף זה התבטל בגלל שאחד מהחברים הייתה לו בעיה רצינית באותה תקופה (מדובר פה ב2 חברים) וטיסה בלעדיהם לא באה בחשבון...

עכשיו אני עשיתי טעות וקניתי כרטיס טיסה היחיד שנשאר שהוא גם לא ניתן לביטול.

אז קיצר חשבתי לדחות את הכרטיס הזה למועד הבא (שהוא החופש הגדול) עוד חודשיים לפני מועד הטיסה. דיברתי עם סוכנות הנסיעות וחברת הטיסה ואמרו לי שזה אפשרי בחינם.

אז אוקיי סבבה ביקשתי מהסוכנות אם ככה שתדחה לי את הכרטיס לכל תאריך כלשהו שיהיה באוגוסט הרי גם ככה יכולתי לדחות את זה בחינם...

אז התקשרתי וביקשתי דחייה ואמרו לי שזה יקח קצת זמן אז אמרתי סבבה חיכיתי כמה ימים התקשרתי שוב סוכנת הנסיעות לא עשתה שום דבר בנידון ושוב חזרתי וביקשתי שתיתן לי כל מועד שהוא באוגוסט... אז היא אמרה לי שהיא תעשה את זה והייתי רגוע.

בקיצור שבועיים לפני הטיסה אני בא לבדוק שוב רק כדי לודא שאיחרו את הטיסה ומסתבר שהיא לא נדחתה בכלל, והטיסה בעוד פאקינג שבועיים, ולא רק זה, מסתבר שגם הסוכנת איתה דיברתי פוטרה אז הייתי צריך לסדר את כל העניין מחדש עם המנהלת שהייתה אחראית על זה.

ועד שהם זזים... לוקח זמן... וזמן אוזל... והנה אני 5 ימים לפני הטיסה ופתאום מסתבר שהחברה בדקה שוב את תנאי הדחיה ופתאום מסתבר שהכרטיס יעלה לי 600$ בגלל הסאמר סיזון!
אז לא רק שהם הפרו את ההבטחה שהם קיימו לדחות את זה בחינם גם כשאני מבקש מאבא שלי שלי עזרה ומסביר לו את המצב הוא מצדיק אותם וצוחק לי בפנים!

רק שתדעו שלעבודה הזאתי עבדתי 250 שעות (חצי שנה עבודה) שהשקעתי בה את הנשמה בשביל הטיסה הזאת עכשיו כל הצצדדים יורקים לי בפנים כולל אבא שלי!!
מה אני עושה!! בבקשה אנשים תחשבו שהייתם בצד שלי והייתם נקלעים למצב הזה... אתם חייבים לעזור לי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:40

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר