לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2005, 17:23
צלמית המשתמש של ArnonG
  ArnonG ArnonG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.05
אלף ואחת דרכים לעצבן

יש לי הרגשה שפרוטוקול הישיבה האחרונה של הנהלך פרש היה משהו כזה:

מנכ"ל: איך לעצבן אותם ?
עובד: נפיל את השרת כל הזמן והוא יהיה לא זמין !!
מנכ"ל: עשינו את זה כבר. עוד משהו ?
עובד: נפיל את השרת חלקית ! יוצג הדף בלי עיצוב ובלי אפשרות להגיב בפורום !
מנכ"ל: משעמם. בלי חשיבה יצירתית בכלל...
עובד: יש לי ! נעשה פופאפ אחד בכניסה ועוד אחד על הדף שממש יפריע !!
מנכ"ל: עשינו גם את זה..
עובד: יש לי יש לי ! נעשה פופאפ מסוג חדש ! דף שלם שכל המטרה שלו היא להציג פרסומת אבל יש עוד מטרה ! הגולש לא יגיע לדף שהוא ביקש אלא לדף אחר לגמרי ! הוא יהיה חייב ללחוץ קליק נוסף כדי בכלל להתקרב למה שביקש !!
מנכ"ל: מענין, מה זה עוד יעשה ?
עובד: אפשר לכתוב את זה ב-JavaScript כך שאי אפשר יהיה גם להשתמש בקליק ימני ו-"פתיחה בחלון חדש" !!!
מנכ"ל: מעולה !!!
עובד: סליחה על השאלה אבל כולם לא ירצו לעזוב אחרי כל זה ?
מנכ"ל: ירצו ! אז מה ?!?

רועי - מדובר במנהלים האמיתיים. אלו שעושים כסף על הגב שלנו. אז סליחה שאני מתחיל את הנושא - אבל מיום ליום יותר בא לי לעזוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-03-2005, 17:36
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ArnonG שמתחילה ב "אלף ואחת דרכים לעצבן"

ארנון, לשאלתך...

אני אמנם מנהל בהתנדבות, ואינני שייך לסגל הניהול ה"תחזוקתי" באתר פרש, אבל נדמה לי שאני מבין כיצד כמה דברים פועלים...

1) להחזיק שרת אינטרנט עם נפח אחסון גדול (עם מקום להעלאת קבצים וכו') עולה הרבה כסף... הדרך להתמודד עם העובדה הזו ולהשאיר את האתר חינמי - הוא פרסום.
אתר פרש נפתח כתוצאה מאתר פורומים "אחר" שהחל לגבות כסף עבור השירות.
אני, אישית, מאמין בגישה ה"חופשית" וה"זמינה" למידע באינטרנט - כך שקשה מאוד לדעתי להתמודד עם עניינים כספיים שוטפים ללא הכנסה (מינימלית) של פרסומות.
כולנו רוצים אגב להשאיר את הפורום חופשי ופתוח עבור כולם... וכולנו מעוניינים שיישאר חינמי

2) עניין נפילת השרת אתמול היה זמני... ועל פי מה שידוע לי לפחות, כרגע אין תקלות מיוחדות. למערכת הפורומים יש שיטה טובה להתמודד עם העניין - והיא מתן עדיפות למשתמשים רשומים על פני משתמשים אורחים. בצורה הזו התעבורה לא "מכבידה" על השרת.

אני חייב לומר שכמי שמשתמש באינטרנט לעבודתו, מהירות הגלישה באתר היא סבירה+.

מה שכן, מערכת הפורומים באתר מתקדמת מאוד (וזה ייתרון עצום). מלבד זאת, היכולת להתאים אותה עבור המאפיינים הנוחים והמתאימים לנו ביותר - זה פלוס ענקי.
אני (וודאי עוד רבים מכם) מעוניינים שהחברות במערכת פורומים תהיה חינמית וכולנו נהנה ונרוויח.

ארנון, אני יודע שלא קל לפעמים עניין הפרסום ברשת... אך לפעמים אולי צריך להבין את הסיבה. אני בספק רב אם ההכנסות מפרסום שכזה הן כאלו שמאפשרות רווחים כספיים רציניים...
ואני משוכנע (מעל לכל ספק) שהפורום הוא אחד הטובים שקיימים (מבחינה טכנית), על פי דעתי האישית, כמובן....

ישן 14-03-2005, 20:57
צלמית המשתמש של RedHunter
  משתמש זכר RedHunter RedHunter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל RedHunter שלח הודעה דרך MSN אל RedHunter Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "ארנון, לשאלתך... אני אמנם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rgrg
ארנון, לשאלתך...

אני אמנם מנהל בהתנדבות, ואינני שייך לסגל הניהול ה"תחזוקתי" באתר פרש, אבל נדמה לי שאני מבין כיצד כמה דברים פועלים...

1) להחזיק שרת אינטרנט עם נפח אחסון גדול (עם מקום להעלאת קבצים וכו') עולה הרבה כסף... הדרך להתמודד עם העובדה הזו ולהשאיר את האתר חינמי - הוא פרסום.
אתר פרש נפתח כתוצאה מאתר פורומים "אחר" שהחל לגבות כסף עבור השירות.
אני, אישית, מאמין בגישה ה"חופשית" וה"זמינה" למידע באינטרנט - כך שקשה מאוד לדעתי להתמודד עם עניינים כספיים שוטפים ללא הכנסה (מינימלית) של פרסומות.
כולנו רוצים אגב להשאיר את הפורום חופשי ופתוח עבור כולם... וכולנו מעוניינים שיישאר חינמי

2) עניין נפילת השרת אתמול היה זמני... ועל פי מה שידוע לי לפחות, כרגע אין תקלות מיוחדות. למערכת הפורומים יש שיטה טובה להתמודד עם העניין - והיא מתן עדיפות למשתמשים רשומים על פני משתמשים אורחים. בצורה הזו התעבורה לא "מכבידה" על השרת.

אני חייב לומר שכמי שמשתמש באינטרנט לעבודתו, מהירות הגלישה באתר היא סבירה+.

מה שכן, מערכת הפורומים באתר מתקדמת מאוד (וזה ייתרון עצום). מלבד זאת, היכולת להתאים אותה עבור המאפיינים הנוחים והמתאימים לנו ביותר - זה פלוס ענקי.
אני (וודאי עוד רבים מכם) מעוניינים שהחברות במערכת פורומים תהיה חינמית וכולנו נהנה ונרוויח.

ארנון, אני יודע שלא קל לפעמים עניין הפרסום ברשת... אך לפעמים אולי צריך להבין את הסיבה. אני בספק רב אם ההכנסות מפרסום שכזה הן כאלו שמאפשרות רווחים כספיים רציניים...
ואני משוכנע (מעל לכל ספק) שהפורום הוא אחד הטובים שקיימים (מבחינה טכנית), על פי דעתי האישית, כמובן....

מסכים לגמריי... (למרות שלכולם זה מציק!!!)

אבל איך אתם רוצים שהאתר יהיה חינמי ויתקיים?
האתר צריך כסף!!!

www.talnitzan.co.il

ישן 14-03-2005, 17:37
  V-king V-king אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.03

ארנון,
אהבתי את היצירתיות, אבל אני ייקח את המשפט מהחתימה שלך וככה אתייחס למה שכתבת פה

בכ"א, דף לא מעוצב וחוסר אפשרות לכתוב תגובות מעידות על כך שלא הזדהת כמשתמש בפרש ולכן הפורום תוכנת כך ע"מ שלא לבזבז משאבים מהשרת על מישהו שאינו חבר!

בנושא הפרסומות למינהן,
יש לי המלצה אחת בשבילך: פיירפוקס! בחתימה שלי יש לינק להורדה ואל דאגה הפורום תומך במוזילה בהתחשב בכך ששימי האדמין הוא משונאי מיקרוסופט והוא דאג שתיהיה תאימות גם למוצרים שאינם מיקרוסופט!

בהצלחה!

ישן 14-03-2005, 21:39
  V-king V-king אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.03

הפתרון האידיאלי..

ע"מ למנוע אי נעימויות וויכוחים עם האדמינים, ולבוא בבקשה שיורידו את הפרסומות אפשר להתאים את עצמנו למערכת כי סה"כ אנחנו הגולשים פה ואנחנו צריכים להסתגל לתנאים שמספק האתר (ונכון שצריכים להתחשב גם בנו אבל אני חושב שאנחנו מקבלים תמורה מדהימה למחיר שאנחנו בעצם לא משלמים), לפיכך אני מציע פשוט לעבור לגלוש בדפדפן הנקרא Firefox מבית מוזילה.
הדפדפן הרבה יותר טוב לכל הדעות מאינטרנט אקספלורר ומערכת פרש נתמכת בו בצורה מלאה ככה שאין מה לדאוג.
אני משתמש בדפדפן הזה והאמת היא שלא ידעתי על מה אתם מדברים, על אילו פרסומות אתם מדברים עד שנכנסתי לאינטרנט אקפלורר ליראות על מה מדובר.
אז באמת תעשו את המאמץ הקטן הזה ותעברו לדפדפן ונמנע מחיכוחים עם ההנהלה.
ואני לא פוסל של אפשרות להתקנת חוסם פרסומות על אינטרנט אקספלורר אני פשוט לא יכול להציע לכם לעשות את זה כי לא ניסיתי את זה ואין לי כ"כ צורך בזה כי באמת הפיירפוקס חוסם את כל מה שלא צריך!

להורדת הדפדפן: http://www.getfirefox.com

בהצלחה וגלישה מהנה ללא פרסומות ועיקובים למינהם.

נערך לאחרונה ע"י V-king בתאריך 14-03-2005 בשעה 21:41.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר