לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2008, 06:34
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
שבוע שעבר ראיתי גופה

האמת שקצת נמאס לי מכל האשכולות על מערכות יחסים שיש פה, אז אמרתי יאללה נגוון.

בכל מקרה, שבוע שעבר קיבלנו קריאה למקרה, לקח זמן עד שהגענו אליה (לא באשמתנו), וכשהגענו היא כבר הייתה ללא רוח חיים.
לא פעם ראשונה שאני רואה אנשים מתים, או מבצע עליהם החייאה לא מוצלחת (כמה מפתיע..), אבל תמיד יש הרגשה מוזרה כזאת כשרואים גוף שכבר אין בו כלום.
הנטייה הטבעית אצלי היא ללכת חזק על עניין הסרקזם, ולהפתעתי תמיד אני מוצא דברים שאפשר לצחוק עליהם בציניות (המקרה שבוע שעבר היה הקריאה האחרונה, במשמרת האחרונה, במסגרת סשן של משמרות במד"א - רמז לבאות, הא? או שפעם באמצע החייאה צלצל הפלאפון של הבת של החולה, והצלצול היה "love boy" של דנה אינטרנשיונל - משונה לשמוע את זה תוך כדי עיסויים).

איך אתם מתמודדים עם מוות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2008, 18:43
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "שבוע שעבר ראיתי גופה"

אתה מתכוון אבדן אישי (קרובי משפחה וחברים), או מוות בכללי? (ימי זכרון, הלוויות של קרובי משפחה של חברים שלך וכו')

אצלי דרך ההתמודדות הכי טובה, לכל דבר, היא הומור. אותי הוא מוציא מהדכדוך (פתחתי על זה פעם אשכול)
המקרה היחיד שלצערי הייתי עדה לו הוא הפטירה של אבא שלי. כל התקופה שעברה הכינה אותי טוב למה שהולך לקרות (למרות שהאסימון נפל רק יומיים לפני) וכל ההתנהלות הייתה מעשית ומלווה בהומור שחור. זה היה או לצחוק או לבכות, הבחירה שלי הייתה לצחוק, לא בגלל שלא היו רגעים קשים, כי היו יותר מדי, אבל לולא הרגעים האלו, אני בטוחה שהייתי שוקעת עמוק.
אז גם כשהוא נפטר, הלך הדברים נשאר פחות או יותר אותו הדבר- מעשיות לצד הומור, הקלה ביחד עם טיפות של הבנה שזהו. זה נגמר.

(יופי של נושא מצאת לגיוון.. )

((אגב, אני ממש מעריכה את זה שבחרת להתעסק בתחום הזה, תודה רבה ))

ישן 06-04-2008, 22:50
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אני נעה בין 2 קצוות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "שבוע שעבר ראיתי גופה"

בין חוסר רגש ואדישות, ומצד שני, אם זה נכנס אלי מאיזו סיבה - ממש גרוע. כולי סוערת רגשית וגופנית, אני מרגישה ממש ממש גרוע, כי יש לי בעייה של הזדהות עם אנשים. למעשה סיבת המוות וצורת המוות היא הבעייה בשבילי. הסבל הכרוך בכך. לא המוות עצמו. כואב לי כשאנשים סובלים.
אם אני לא מנותקת רגשית ואני רואה מראות של דם, הקאה, שלשולים וכו', זה אוטומטית משפיע מאוד חזק על הבטן שלי ואני יכולה להקיא, לקבל כאבי בטן חזקים ועוד כהנה וכהנה. לא נעים בלשון המעטה.
זה לא הגוף, אלא מה שקרה לו לפני כן.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:14

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר